Ir ļoti svarīgi nepārstāt uzdot jautājumus. Ne velti cilvēkam ir dota ziņkārība. /Alberts Einšteins/

Monika (-16 kg) - sāku tievēt pa īstam!

Vārds, uzvārds Monika Lustus
Vecums 32 gadi
Augums 164 cm
Svars pirms 74 kg
Svars pēc 58 kg
Zaudētais svars 16 kg 19 nedēļās
Nodarbību vieta Keila - Igaunija

                

 

Šis panākumu stāsts ir tapis sadarbībā ar Igaunijas Figūras Draugiem, kas turpina kādreiz iedibināto Svara Vērotāju konkursa „Gada labākais dalībnieks” tradīciju. Šogad laurus plūca Monika Lustus, kura 19 nedēļu laikā samazināja svaru par 16 kg!

Pirms es sāku savu stāstu, gribu lielu paldies pateikt savai grupas vadītājai, kura iedvesmo ar visu savu būtību, un ģimenei, kas sniedza lielu atbalstu un motivāciju.
Pirms vairāk nekā 30 gadiem mani vecāki mani nosauca par Moniku, un augumā izaugu līdz 163 cm. Jaunībā mans svars bija 60–65 kg robežās. Pirms trim gadiem dzemdēju dvīnītes un kļuvu par 100% mājsaimnieci, atkarīgu no automašīnas, jo tuvākais veikals ir 9 km attālumā no mājām. Šo trīs gadu laikā svars pamazām auga, izmēģināju visdažādākās diētas un fiziskās aktivitātes, bet svars palika iepriekšējais. Daudzas reizes biju apsvērusi kļūt par „Figūras draudzeni”, bet līdz darbībai tā arī nenonācu, jo tad laika apstākļi nebija īstie vai vienai tā kā garlaicīgi, vai atkal kādam dzimšanas diena utt. Par izšķirošo brīdi kļuva mana dzimšanas diena pagājušā gada oktobrī, kad nolēmu to atzīmēt kabarē gaisotnē, noskatoties mūziklu. Tas bija skaisti, un es sapratu, ka jebkura sieviete sapņo būt skaista. Nav baudāmas tauku krokas, lai gan apslēptas zem gaisīga apģērba, kas man bija mugurā. Nolēmu doties uz veikalu un nopirkt sev jaunu apģērbu. Tā kā iepirkšanās mani nesaista, tad šī reize bija īsts pārbaudījums, pielaikojot neskaitāmus apģērbus šaurajās kabīnēs. Tā blūzīte, ko izvēlējos, bija kā uzstiepta zeķe uz „muciņas”. Tad sapratu, ka pārnākšu mājās, izvēlēšos tuvāko „Figūras Draugu” nodarbību un sākšu tievēt pa īstam!
Pirmajā svēršanās reizē svari rādīja 74 kg, kas pie mana auguma likās ļoti daudz! Pēc nedēļas kļuvu par 2,1 kg vieglāka, arī vēlāk viss gāja raiti, un pēc 14 nedēļām svēru jau 60 kg. Grupas vadītāja teica, ka nekas vēl nav beidzies un būs „jātur roka uz pulsa”. Nolēmu, ka būtu labi, ja mans svars sāktos ar skaitli 5, un pēc nedēļas konstatēju, ka svari rāda 59,9 kg! Mani pārņēma neaprakstāms prieks un gandarījums par paveikto, kādu sen nebiju piedzīvojusi! Līdzsvara periodā sasniedzu 58 kg. 19 nedēļu laikā pilnīgi mainījās mans dzīves stils visās jomās – no uztura līdz fiziskām aktivitātēm. Tagad dienā ar prieku eju 12 km kājām. Visiem, kam varētu būt piemērs, gribu atgādināt, ka disciplīna un neatlaidība dara brīnumus! Jums noteikti izdosies!