Katrai dienai savs brīnums. Tāpēc pieņem svētību, strādā un radi savu mazo mākslas darbu jau šodien! Rīt tev tiks dāvāts vēl. /Paulu Koelju/

Iveta ( - 28kg) - laba cilvēka nevajag daudz!

Vārds, uzvārds Iveta Lause
Vecums 32 gadi
Augums 162 cm
Svars pirms 92 kg
Svars pēc 64 kg
Zaudētais svars 28 kg 12 mēnešos
Nodarbību vieta Neklātienes kurss

 Iveta Letause pirms  Iveta 3

Ticiet man, uzrakstīt savu “veiksmes stāstu” ir daudz grūtāk nekā notievēt! Nopietni! Ar ko lai sāk? Patiesībā visu dzīvi esmu bijusi apaļa! Ar savu apaļumu vienkārši ideāli esmu sadzīvojusi! Mani tas nekad nav satraucis un traucējis. Ja nu vienīgi ierobežojis apģērba iegādes brīžos! Vienmēr esmu dzīvojusi ar saukli “Хорошего человека должнo быть много (laba cilvēka vajag daudz…)”!  Bet tad notika TAS! Es ieraudzīju Dacītes (skat. iepriekšējo veiksmes stāstu autores) fotosesijas bildes. Tās bija tik fantastiskas!!! Es apdomājos un sapratu: MAN ARĪ GRIBĀS TĀDU FOTOSESIJU! Tika noorganizētas pāris ātro telefonsarunu ar apjautāšanos, vai tiešām tas viss ir tik vienkārši? It kā esot... Hmmm... Varbūt pamēģināt? Saldumi būšot jāierobežo savā uzturā... Nu nē... Kā lai to izdara? Es taču nevaru dzīvot bez saldumiem! Dažkārt šķiet, ka esmu dzimusi, lai apēstu visus pasaulē saražotos saldumus! Bet Dacīte teica, ka saldumus varot turpināt ēst, tikai daudz mazākā apmērā, nekā biju radusi! Ko lai dara? Labi... Pamēģināšu nomest 5 kg! Tad paskatīšos, kā jutīšos, un padomāšu, vai šo visu turpināt... Ja būs grūti, nemocīšu sevi, atgriezīšos pie iepriekšējiem ēšanas paradumiem. Svarīgākais, ka nevienam neko neapsolīšu un neizlielīšos, ka notievēšu. Tad man arī citiem nebūs jāatskaitās. Apsolīšu tikai un vienīgi sev! Un tievēšu mājās, patstāvīgi. Iegādāšos materiālus (neklātienes tievēšanas kursu). Nabadzīgāka jau nekļūšu, ja pat lieki būšu iztērējusi naudu par iegādātajiem materiāliem un man neizdosies tikt pie feinas fotosesijas.
Un tā nu tas viss sākās! Man bieži jautā: “Vai bija grūti?’’ Atzīšos, pirmo nedēļu bija gan... Es nevarēju saprast, kas tad īsti man ir jāēd? Izrādijās, ka jāēd ir tas, kas pašai vislabāk garšo, turklāt DAUDZ! Lieliski! Ēdu daudz, veselīgi, garšīgi un tievēju! Vai izklausās neticami? Bet tā nu tas ir! Tievēju, kļuvu smaidīgāka, tāda lidojošāka un skaistāka! Ar katru nedēļu patiku sev arvien vairāk. Dzīvojam taču pirmām kārtām sev. Turklāt, jo pati esmu priecīgāka un laimīgāka, jo vairāk laimīgu cilvēku man apkārt! Tas ir tik forši! Iesaku pamēģināt!
Vienlaikus ar veselīgu uzturu, protams, arī sportoju. Vismīļākā un obligātā ikdienas sporta nodarbe ir pastaiga ar manu četrkājaino ģimenes locekli Džeri. Es pat varētu viņu saukt par savu personisko sporta nodarbību treneri. Nebūt nav vajadzības obligāti apmeklēt sporta klubu četrreiz nedēļā, lai gūtu panākumus cīņā ar lieko svaru. Nepieciešamās fiziskās aktivitātes viegli var sameklēt savās ikdienas gaitās!

Draugi jautā: “Nu kā tu vari izturēt?” Varu! Pieradums! Nav jau nekas vairs jāiztur, tas tagad ir mans dzīvesveids. Protams, sanāk arī sagrēkot, svētkus un jubilejas svinot, bet tas ir nieks! Palielinu fizisko aktivitāti! Ak, nabaga Džeris! Jau atkal viena papildu pastaiga mežā!
Tagad pēc pusotra gada veselīga un pareiza uztura lietošanas jūtos lieliski. Redz, kā sanāca! Gribēju pamēģināt nomest 5 kg, sanāca – 28 kg!
Kad izlemsi notievēt arī tu, atceries, pēcgarša šim pasākumam ir LIELISKA! Jānožēlo nebūs, apsolu! Lai izdodas! 

P.S. Iemeslus netievēt var un varēs atrast vienmēr. Ja no sirds to vēlēsies un darīsi sevis dēļ, tev izdosies! Vajag tikai patiesi vēlēties!


Iveta 2            Iveta 1            Iveta 4