Kas pirmais ir spēli uzsācis, tas diktē noteikumus. Bet vinnē tas, kurš spēj izgudrot kaut ko jaunu. /Z. Ungurs/

Gita (- 36 kg) - kļūt atkal skaistai un slaidai un palikt tādai vienmēr

Vārds, uzvārds Gita Jēgermane
Vecums 44 gadi
Augums 168 cm
Svars pirms 115 kg
Svars pēc 79 kg
Zaudētais svars 36 kg 12 mēnešos
Nodarbību vieta On - line

Pirms 13 gadiem, būdama 30 gadus jauna un diezgan simpātiska meitene, apprecējos ar 12 gadus jaunāku skaistuli, bet izrādījās, ka viņš bija „nopircis „kaķi maisā””. Es saslimu ar C-hepatītu, hronisku depresiju, cukura diabētu, hipertoniju, reaktīvo artrītu un hronisku pankreatītu (ne ar visiem reizē) un jau mūsu pirmajā laulības
gadā dabūju 2. invaliditātes grupu uz mūžu. Zāļu iespaidā ātri vien kļuvu par aptaukojušos nekustīgu blāķi, kurš lielāko daļu visu šo gadu pavadīja gultā. Labi, ka bija vīrs, kurš vienalga nepameta, bet rūpējās un mīlēja mani tādu, kāda biju.

 

   

 

 


2008. gada 3. oktobrī pēkšņi nomira mans tētis – veselīgs un spēcīgs, bez kaitīgiem ieradumiem, kustīgs un bez liekā svara. Tanī brīdī es pēkšņi sapratu – man kaut kas steidzīgi ir jādara savas veselības labā, lai nemirtu jauna (tādas prognozes par mani izteica visi ārsti).
Es iestājos Svara Vērotājos (tagad Figūras Draugi), kuri māca ne tikai pareizi un veselīgi ēst, bet neaizmirst arī par kustību lomu svara un veselības jomā.
Laiks, ko esmu pavadījusi kopā ar Figūras Draugiem, ir kļuvis par vienu no brīnišķīgākajiem laikiem manā mūžā. Esmu atradusi daudz jauku draudzeņu, esmu iemācījusies veselīgi ēst, daudz kustos un esmu par 36 kg vieglāka. Slimības (it kā hroniskas un neārstējamas) būtībā esmu aizmirsusi un motivācija „nemirt jaunai”, kuras dēļ pievienojos Figūras Draugiem, ir mainījusies – tagad tā skan „kļūt atkal skaistai un slaidai un palikt tādai vienmēr”. Vīrs mani nēsā uz rokām, ir bezgala laimīgs un lepns par savu sievu.
Noteikti palikšu kopā ar Figūras Draugiem vienmēr – par prieku sev, savam 12 gadus jaunākajam vīram un visiem, kas mani mīl un tagad priecājas kopā ar mani. FD – tas ir vislabākais ceļš uz skaistu ārieni, veselīgu iekšieni un labu sabiedrību apkārt!