Ja Jūs gribat sevi apliecināt, ejiet tumsā un neņemiet nevienu sev līdzi. Visu var tumsā pazaudēt, bet sevi? Tikai atrast! /I. Ziedonis/

Ingūna (- 25 kg) - strādājot par sekretāri, man nav jāēd tā kā celtniekam!

Vārds, uzvārds Ingūna Kalniņa
Vecums 24 gadi
Augums 164 cm
Svars pirms 83 kg
Svars pēc 58 kg
Zaudētais svars 25 kg 8 mēnešos
Nodarbību vieta Ventspils

Brīdi, kad uzresnēju  nepamanīju, tikai bikses kļuva arvien ciešākas un ciešākas. Kā visiem stāstīju: “Tas no labas dzīves!” Ja tagad padomā - neko jau laba dzīve bijusi ar liekiem 25kg! Ik pa brīdim jau uznāca vēlme tievēt, bet diemžēl neveiksmīgi.
Beidzot 2008. gada aprīlī sapratu, ka ir taču kaut kas jāmaina dzīvē. Domāju, no kura gala lai sāku? Sāku ar atslodzes dienām. Nekas nesanāca, nākamajā dienā atguvu pazaudēto. Sāku meklēt internetā informāciju un man izleca, tā brīža, Svara Vērotāji ar Unu priekšgalā. Apskatīju Unas rezultātus un sapratu, ka es arī tā gribu! Saņēmos un aizsūtīju viņai vēstuli. Par viņas pamudinājumu pievienoties Svara vērotājiem, laikam būšu pateicīga visu mūžu! Sākumā meklēju, varbūt kāds no maniem paziņām arī vēlas ko mainīt, bet domubiedrus neatradu, pārvarēju sevi un aizgāju viena uz pirmo nodarbību. Nemaz nebija tik traki – nevien nekoda! Sākumā, protams bija grūti, bet tad aizgāja! Notika arī  svarīgas pārmaiņas dzīvē un sapratu, ka nedrīkst palaist vējā, to kas iesākts.

 

   

Pirms (83,3 kg) 

 Pēc (58,3 kg)

Pateicoties Svara vērotājiem esmu – iemācījusies pareizi ēst (šad tad arī pagrēkoju, kam negadās!); iegaršojušies sautējumi (kādreiz paskatoties vien riebums parādījās); atteicos no gāzētiem un krāsainiem dzērieniem (tā pat tur nekas labs nav, runā, ka celulīts arī no tā rodoties); esmu iemācījusies baudīt tumšo šokolādi (kādreiz ar mokām košļāju gabaliņu; tagad iesaku Laimas tumšo šokolādi ar drupinātām mandelēm).
Nu jau gads ir pagājis un rezultāts ir redzams! Tagad ir stabili 58,3 kg un mani tas apmierina! Man patīk tas ko redzu! Tie kas mani pazina XXL formātā, nebeidz izteikt komplimentus. Citi saka, ka man galvā sakāpis slaidums, bet ļaujiet man papriecāties par sevi!
Lielās bildes esmu saglabājusi. Tās izmantoju tad, kad motivācija sāk slīdēt uz leju – apskatos un saprotu: “Paldies! Tāda es vairs nevēlos būt!”
Esmu secinājusi, ja labi grib, tad visu var! Tad vairs nedomāsi – man nav gribasspēka, man tas ir iedzimts utt. Pilnīgas muļķības! Ir jāmainās pašam un tad arī pasaule mainīsies tev līdzi.


P.S. Atziņa, kura man bieži palīdz – strādājot par sekretāri, man nav jāēd tā kā celtniekam! :)