Iekams kaut ko saki citiem, vispirms to pasaki pats sev. /Seneka jaunākais/

BUJ - reģistrēšanās, lietotāja līmeņi

Reģistrēšanās un lietotāja līmeņi

Kāpēc man būtu jāreģistrējas Figūras Draugu mājas lapā?
FD mājas lapas lietotājus var iedalīt trīs līmeņos - nereģistrēts lietotājs, reģistrēts lietotājs un on-line lietotājs. Reģistrētiem lietotājiem ir pieejams vairāk informācijas, pastāv iespēja aktīvi komunicēt forumā, pievienot savas fotogalerijas.

Nereģistrēts lietotājs - visi, kas apmeklē FD mājas lapu pirmo reizi. Nereģistrētie lietotāji var iepazīties ar pamatinformāciju - kas ir Figūras Draugi, kādi pakalpojumi tiek piedāvāti. Tāpat ir iespēja lasīt foruma publiskās sadaļas.

Reģistrēts lietotājs - piereģistrējoties FD lapā, papildus kļūs pieejamas vairākas sadaļas - receptes (publiski pieejamās), fotogalerijas (iespēja gan tās apskatīt, gan pievienot savu "veiksmes stāstu"). Parādās iespēja pievienot komentārus un jaunas tēmas foruma publiskajās sadaļās. 

On-line lietotājs - iegādājoties on-line abonementu, tiek piešķirta piekļuve visām "Tievē on-line" sadaļām, foruma slēgtajām sadaļām.

Kā notiek reģistrēšanās?
Sameklējiet lapas augšējā vidējā daļā zaļus lodziņus un zem tiem saiti  -"Jauna lietotāja reģistrācija". Klikšķiniet uz šīs saites un nonāksiet reģistrācijas lapā. Ierakstiet prasīto informāciju un spiediet taustiņu "Nosūtīt". Pēc tam paskatieties uz to vietu, kur pirms tam bija saite "Jauna lietotāja reģistrācija". Tagad tur parādīsies trīs teksta rindiņas:
Esiet sveicināti! [Tavs lietotāja vārds]
Lietotāja līmenis: atbalsta Figūras Draugus
Mainīt lietotāja informāciju| Iziet x

Ja redzat šo tekstu, tas nozīmē, ka esat veiksmīgi piereģistrējies.

Vai man reģistrācijas laikā obligāti jāpievieno fotogrāfija?
Nē, Jūs varat pievienot fotogrāfiju vēlāk vai nepievienot to vispār. Reģistrējoties galvenais ir norādīt lietotāja vārdu, paroli un e-pasta adresi.

Es aizmirsu savu paroli - ko darīt?
Ja esat aizmirsis savu paroli, atsūtiet e-pastu uz info figurasdraugi.lv no tās e-pasta adreses, kuru uzrādījāt, reģistrējoties lapā, norādiet arī savu lietotāja vārdu. Mēs izsūtīsim pagaidu paroli, ar kuru Jūs varēsiet piekļūt savam profilam un nomainīt paroli uz sev vēlamo.