Bēdas vajag pārlauzt ar darbu, grūtsirdību ar jautrību. /Rūdolfs Blaumanis/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Papļāpasim


Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 16.09.2017 10:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2017 10:05:39 - Rakstīja :

Sveikas meitenes!Gribas ar kādu parunāt,bet neviena nav...Vairākas dienas ienāku šeit,bet te klusums.Kā sokas jums?


atigram33 (on-line)
Publicēts: 16.09.2017 14:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/09/2017 14:23:03 - Rakstīja :
Sveika, Dadzis25!
Man ir pats sākums un pagaidām liekas, ka viss ir kārtībā. Esmu apņēmības pilna un ceru, ka nepadošos pusceļā, jo ir ģimene, kura prasa gardumus vakariņās un pa kūciņai nedēļā.

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 17.09.2017 08:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/09/2017 08:25:34 - Rakstīja :
Prieks tevi redzēt!Pastāsti,vai saņemtais materiāls ir viegli saprotams?Tu apmeklē klātienes grupu arī?Man pietrūkst sarunu biera...zinu,ka viena nespēšu.

jolalorm (on-line)
Publicēts: 17.09.2017 18:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/09/2017 18:09:20 - Rakstīja :
Es visu daru pamazām, rezultāti ir. dažreiz sabremzējos, bet padoties nedomāju. Uz klātienes grupām neeju, lasu online un skatos vebinārus, arī ierakstus. Ja piedalās online vibinārā, var jautāt par to, kas nav skaidrs, pat ja tas neattiecas uz tēmu.


Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 18.09.2017 08:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/09/2017 08:51:44 - jolalorm Rakstīja :
Es visu daru pamazām, rezultāti ir. dažreiz sabremzējos, bet padoties nedomāju. Uz klātienes grupām neeju, lasu online un skatos vebinārus, arī ierakstus. Ja piedalās online vibinārā, var jautāt par t ...
Paldies.Sporto arī?

atigram33 (on-line)
Publicēts: 19.09.2017 19:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/09/2017 19:53:17 - Dadzis25 Rakstīja :
Prieks tevi redzēt!Pastāsti,vai saņemtais materiāls ir viegli saprotams?Tu apmeklē klātienes grupu arī?Man pietrūkst sarunu biera...zinu,ka viena nespēšu.
Sveika! Man arī prieks, ka vēl kāds vēlas parunāt un just atbalstu. Man viss ir saprotams un nedēļa jau pagājusi nemanot. Rītdien pirmās atsakites nosūtīšana. Es tievēju online, jo klātienē nav laika apmeklēt grupu. Kā tev veicas? Vai ir kādas grūtības?

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 20.09.2017 08:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/09/2017 08:04:32 - atigram33 Rakstīja :
Sveika! Man arī prieks, ka vēl kāds vēlas parunāt un just atbalstu. Man viss ir saprotams un nedēļa jau pagājusi nemanot. Rītdien pirmās atsakites nosūtīšana. Es tievēju online, jo klātienē nav laika ...
Sveika!Ne kā!Jo visu laiku esmu pārdomās, no dienas uz dienu atlieku.Bet izlasot tavu ziņu,varbūt izklausīsies smieklīgi,bet...tu man devi motivāciju un liki noprast,ka tu ienāksi šeit un mēs varēsim parunāt un viena otru uzpasēt,uzmundrināt.Tas man ļoti palīdzētu un liktu smaidīt!

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 20.09.2017 08:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/09/2017 08:06:40 - atigram33 Rakstīja :
Sveika! Man arī prieks, ka vēl kāds vēlas parunāt un just atbalstu. Man viss ir saprotams un nedēļa jau pagājusi nemanot. Rītdien pirmās atsakites nosūtīšana. Es tievēju online, jo klātienē nav laika ...

No kā tev bija visgrūtāk atteikties?Un kā tu to aizstāji-mazināji kāri uz to?


atigram33 (on-line)
Publicēts: 22.09.2017 04:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/09/2017 04:57:51 - Dadzis25 Rakstīja :
Sveika!Ne kā!Jo visu laiku esmu pārdomās, no dienas uz dienu atlieku.Bet izlasot tavu ziņu,varbūt izklausīsies smieklīgi,bet...tu man devi motivāciju un liki noprast,ka tu ienāksi šeit un mēs varēsim ...
Sveika, gribētu vairāk ienākt un papļāpāt un atbalstīt, bet darbs, mājas, ģimene.... Zinu, ka atrast laiku var vienmēr, bet vakaros, kad iekārtojies uz gulētiešanu Es arī priecātos, ja man palīdzētu tik ar sevi galā un būs prieks palīdzēt tev....

atigram33 (on-line)
Publicēts: 22.09.2017 05:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/09/2017 05:00:15 - Dadzis25 Rakstīja :
No kā tev bija visgrūtāk atteikties?Un kā tu to aizstāji-mazināji kāri uz to?
Ja godīgi, tad man nekādas grūtības nekas nesagādāja. Es kaut kā esmu iemācījusies, ja vēlos ko sasniegt, tad ar maziem, maziem solīšiem tipināt uz priekšu un kaut kā sasniegt vēlamo... Spratu, ka varu ģimenei cept kūkas un pagatavot gardas vakariņas, bet es sev atsevišķā katliņā..
Vai tu kaut kādā veidā nodarbini sevi ar lietās, kas neliek domāt par ēšanu? Kā tev ar vienību skaitīšanu? Pēc kāda principa tu to dari?

Dace1968 (on-line)
Publicēts: 22.09.2017 22:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/09/2017 22:21:30 - Rakstīja :
Labvakar meitenes,,kā tiekat gala ar veliem vakariem?Es visu dienu var teikt-skatos,ko ēdu,ka nak vakars-pec 20.00,,nevaru sevi nokontrolēt -tā pie ledusskapi,,pec tam -sirdsapziņas pārmetumi,,,esmu jau izmēginājusi visādus variantus-līdz 19.00 kārtīgi pieesties,lai nav jāknakstās,bet pienak 22.00,,un atkal ko gribas,,un ne jau burkanus vai gurķus,,bet kādu maiziti,,saprotu,ka nevar,,,,untā katru vakaru..

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 23.09.2017 08:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/09/2017 08:02:47 - atigram33 Rakstīja :
Ja godīgi, tad man nekādas grūtības nekas nesagādāja. Es kaut kā esmu iemācījusies, ja vēlos ko sasniegt, tad ar maziem, maziem solīšiem tipināt uz priekšu un kaut kā sasniegt vēlamo... Spratu, ka var ...
Sveika!Nu,kad vari tad ienāc,bet neaizmirsti maniCik tu esi malacīte,ka vari tā sev strikti pateikt-NĒ!Ar mani tā nav.Man ļoti garšo kūciņas!No konfektēm un baltmaizes varu mierīgu prātu atteikties,bet bulciņa....Man pat citreiz no rītiem,ja neesmu apbēdusi kaut ko saldu sāk sāpēt galva.Un pat ļoti.Tāpēc nezinu,kā no tāda netikuma tik vaļā.

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 23.09.2017 08:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/09/2017 08:08:07 - Rakstīja :

Tā...vienības pagaidām neskaitu,jo neesmu vēl iegādājusies abonentu.Bez ēšanas,es  strādāju valsts darbu un audzinu mazu puisēnu un mīlu savu saprotošo vīriņuMan pašai maz laika atliek,tāpēc neapmeklēju fitnesa klubus vai baseinu.Daudz laika paņem darbs.Tu sporto?Un ko tu dari vakaros?Izņemot mājas darbus!


Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 23.09.2017 08:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/09/2017 08:14:13 - Dace1968 Rakstīja :
Labvakar meitenes,,kā tiekat gala ar veliem vakariem?Es visu dienu var teikt-skatos,ko ēdu,ka nak vakars-pec 20.00,,nevaru sevi nokontrolēt -tā pie ledusskapi,,pec tam -sirdsapziņas pārmetumi,,,esmu j ...
Sveika!Es lasiju krievu treneres Anitas rakstu,ja vakarā gribas ēst,tātad pa dienu esi nepareizi ēdis vai vispār neesi ēdis.Nezinu,vai tā ir taisnība...Ko ieteik!?Visas mēs teorētiski gidras-pielasījušās,bet reālā situācijā bezspēcīgas.Varbūt agrāk iet gulēt.Pamēģini,pa dienu kārtīgi un ik pēc divām stundām ēst.Pastāstīsi pie kāda lēmuma nonāci un kā tev gāja?

atigram33 (on-line)
Publicēts: 28.09.2017 06:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/09/2017 06:57:46 - Dadzis25 Rakstīja :
Sveika!Nu,kad vari tad ienāc,bet neaizmirsti maniCik tu esi malacīte,ka vari tā sev strikti pateikt-NĒ!Ar mani tā nav.Man ļoti garšo kūciņas!No konfektēm un baltmaizes varu mierīgu prātu atteikties,be ...
Sveika, sveika! Jā, grūti, ja gribas saldumu. Piemēram, man vakar nu tik ļoti sakārojās vārītais iebiezinātais piens...Nu ko es...Protams, paņēmu vienu tējkarotīti un ar baudu apēdu...Sagrēkoju, bet man pēkšņi iekārojās...

atigram33 (on-line)
Publicēts: 28.09.2017 07:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/09/2017 07:00:07 - Dadzis25 Rakstīja :
Tā...vienības pagaidām neskaitu,jo neesmu vēl iegādājusies abonentu.Bez ēšanas,es  strādāju valsts darbu un audzinu mazu puisēnu un mīlu savu saprotošo vīriņuMan pašai maz laika atliek,tāpēc neapmeklē ...
Man arī galīgi nesanāk sportot. Zinu, ka sporta zāles es neapmeklēšu, jo man tam nav laika. Mēģinu mājās kaut kādi pakustēties...vēl plāniņš līdz galam nav izstrādāts... Bet ir doma, ka vajadzētu sākt. Bet mājiņās esmu ap septiņiem, tad vakariņas mājiniekiem, un skaties pulkstens jau deviņi...Tad vēl pusdienas pašai nākamajai dienai un jau gulēt. Ja ir ļoti liela vēlme, tad izeju ar suni pastaigāt.

jolalorm (on-line)
Publicēts: 28.09.2017 09:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/09/2017 09:19:48 - Rakstīja :
Mana sportošana ir - staigāšana. Par katru reizi, kad to izdaru, esmu priecīga, jo labāk kaut vienreiz, nekā nemaz. Pēdējā laikā, kopš esmu programmā, esmu sevi disciplinējusi vairāk, līdz ar to staigāt sanāk gandrīz katru dienu. Iegādājos pat sporta pulksteni, kas skaita pulsu, lai varu iekļauties starp 60-70% no maksimālā, līdz ar to dedzinu taukus. nevajag ne speciālās drēbes, ne apavus, vienkārši eju un viss. Parasti tas ir laiks, kad jāgaida bērni, kamēr viņiem iet nodarbības. Man sanāk 1-1,5h laika staigāšanai, ko kādreiz pavadīju sēžot un lasot. Būsim godīgi - rezultāts ir. Kad sāku, knapi varēju 15min noiet, tagad, ja ir vairāk laika, staigāju arī 11km (divas stundas), ir laiks izdomāt dažādas domas, saplānot darbus, izrunāties pa telefonu. Pluss - dibens kļuvis stingrāks :)

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 30.09.2017 16:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/09/2017 16:13:19 - Rakstīja :
Hei, meitenes! Kā jums iet? Es pievienojos šodien :) Labprāt parunāšos ar kādu. Te ir tāds baiss klusums! 

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 01.10.2017 16:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2017 16:32:11 - Vanillasky Rakstīja :
Hei, meitenes! Kā jums iet? Es pievienojos šodien :) Labprāt parunāšos ar kādu. Te ir tāds baiss klusums! 
Sveika!Prieks redzēt,ka kādam kārojas parunāt.Es tikai šodien sāku tā īsti pievērst tam ko ēdu,jo līdz šim vienmēr bija kaut kādas atrunas

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 01.10.2017 16:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2017 16:33:12 - Rakstīja :

Varbūt kādai ir zināms,vai ir kupons,lai abonentu iegādāties lētāk?



Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 01.10.2017 16:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/10/2017 16:38:30 - atigram33 Rakstīja :
Man arī galīgi nesanāk sportot. Zinu, ka sporta zāles es neapmeklēšu, jo man tam nav laika. Mēģinu mājās kaut kādi pakustēties...vēl plāniņš līdz galam nav izstrādāts... Bet ir doma, ka vajadzētu sākt ...
Sveika,atrigam!Kā tev iet?Man šī nedēļa pagāja vienā skriešanā un svinēšanās.Šorīt uzkāpjot uz svariem sapratu,ka vairs atlikt nevar.Nu,domāju kā un ko ēst.Pa dienu bija viegli,bet tagad vakarā,galvā tik viena doma pulsē-kaut ko saldu gribas,vajag!Pagaidām turos!Nezinu,kā tas beigsies.Pastāsti,vai sēnes var ēst un cik daudz?

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 02.10.2017 09:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/10/2017 09:58:07 - Dadzis25 Rakstīja :
Sveika!Prieks redzēt,ka kādam kārojas parunāt.Es tikai šodien sāku tā īsti pievērst tam ko ēdu,jo līdz šim vienmēr bija kaut kādas atrunas
Nu, jaaa, es jau sen cīnos :) Problēma- esmu emocionālais ēdājs, stresu, problēmas utt. visu noēdu. Ir grūti, bet jācīnās un jāmācās labāk izprast sevi. Atrunas? Nu jā, tas jau....haha, mans mūžigais- nu šodien vēl ēdu, bet rīt sāku diētu....un tā rītdiena nekad nepienāk.....līdz paskaties spogulī un negribas vairs iet ārā no mājām...:( 

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 02.10.2017 10:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/10/2017 10:00:31 - Dadzis25 Rakstīja :
Sveika,atrigam!Kā tev iet?Man šī nedēļa pagāja vienā skriešanā un svinēšanās.Šorīt uzkāpjot uz svariem sapratu,ka vairs atlikt nevar.Nu,domāju kā un ko ēst.Pa dienu bija viegli,bet tagad vakarā,galvā ...
Sēnes var ēst, tās skaitās pie dārzeņiem. Tad jau tāpat vien sanāk, ka 300g ir 1v. 

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 02.10.2017 18:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/10/2017 18:10:09 - Vanillasky Rakstīja :
Nu, jaaa, es jau sen cīnos :) Problēma- esmu emocionālais ēdājs, stresu, problēmas utt. visu noēdu. Ir grūti, bet jācīnās un jāmācās labāk izprast sevi. Atrunas? Nu jā, tas jau....haha, mans mūžigais- ...
Paldies par informāciju jeb sēnēmKamēr ir iespēja tās izmantot,tātad jāizmanto.Kaut arī man garšo tikai bekas un ceptas,mērcītē,mmm...Jāpamēģina ar grieķu jogurtu.Tagad drēgnajā laikā man gribas tikai siltu ēdienu.Grūti pat sevi piespiest dzert ūdeni,jo nevienmēr ir pieejams silts.

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 02.10.2017 18:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/10/2017 18:15:19 - Vanillasky Rakstīja :
Nu, jaaa, es jau sen cīnos :) Problēma- esmu emocionālais ēdājs, stresu, problēmas utt. visu noēdu. Ir grūti, bet jācīnās un jāmācās labāk izprast sevi. Atrunas? Nu jā, tas jau....haha, mans mūžigais- ...
Es jau arī ar katru dienu atlieku iegādāties abonentu,jo bail,ka nauda vējā būs izmesta,nešpēšu ievērot noteikumus,principus.Atkal no otras puses tās trešdienas atskaite būtu kā kontrole.Nezinu...Kā tev?Viegli pieņēmi lēmumu iegādāties abonentu?Mērķis jau izvirziji?Ja nav noslēpums daudz jāmet nost?

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 03.10.2017 10:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/10/2017 10:06:28 - Dadzis25 Rakstīja :
Es jau arī ar katru dienu atlieku iegādāties abonentu,jo bail,ka nauda vējā būs izmesta,nešpēšu ievērot noteikumus,principus.Atkal no otras puses tās trešdienas atskaite būtu kā kontrole.Nezinu...Kā t ...
Jā, saprotu, bet vienalag izmetīsi naudu vējā...kaut vai to apēdod:) Tas mani motivēja iegādāties lielo online abonamentu. Jo reāli 10eu mēnesī, es vienkārši iztērēšu cepumos, lai pieņemtos svarā Esmu šeit trešo dienu, un vēl pielāgojos. Atskaite noteikti palīdzētu, vismaz būt godīgai pret sevi arī. Jo es varu vienkārši ignorēt svarus kaut bikses jau sen neiet ciet...un turpināt dzīvot pašapmānā. Mērķis ir šobrīd max 10kg, tad būtu vienkārši ideāli. Esmu 171cm un 73kg šobrīd. Bet tā nav bijis vienmēr...vispār reiz atmodos ar 90kg un svariem...tā kā esmu jau krietni pastrādājusi :) Atceros reiz jutos tik ļoti labi ar 64-67 kg...Tad nu gribu atpakaļ savā komforta zonā! Nomest svaru ir iespējams!!!! :) Kas man patīk šeit, ir tas, ka tiek arī runāts par to, kāpēc mēs ēdam pa daudz...stress, emocijas, vientulība utt. kopumā tāda vispārēji dziedinoša pieeja gan miesai gan dvēselei!

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 04.10.2017 08:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/10/2017 08:49:38 - Vanillasky Rakstīja :
Jā, saprotu, bet vienalag izmetīsi naudu vējā...kaut vai to apēdod:) Tas mani motivēja iegādāties lielo online abonamentu. Jo reāli 10eu mēnesī, es vienkārši iztērēšu cepumos, lai pieņemtos svarā Esmu ...
Sveika!Labs "sitiens"!Tiešām noēdīšu.

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 04.10.2017 08:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/10/2017 08:51:36 - Rakstīja :
Man līdz taviem 73kg vēl jātiek un tad varu sapņot par saviem 69kgTāds ir mans mērķis.

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 04.10.2017 09:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/10/2017 09:27:44 - Dadzis25 Rakstīja :
Sveika!Labs "sitiens"!Tiešām noēdīšu.
Jā! Tā ir...Un tagad faktiski nemaz tik DAUDZ ēdiena nav jāpērk, lai sevi pabarotu pēc FD principiem. Mans pārtikas budžets ir daudz pārdomātāks un organizētāks. 

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 04.10.2017 09:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/10/2017 09:36:46 - Dadzis25 Rakstīja :
Man līdz taviem 73kg vēl jātiek un tad varu sapņot par saviem 69kgTāds ir mans mērķis.
Nu gan jau tiksi...Man vispār likās pilnīgi nereāli sasniegt ''so ciparu, kad bija tie 90kg...likās, nu tas nav iespējams utt...tiiiiiiik daaaudz un tiiiiiiik ilgi....Bet es uzstādiju mazos mērķus....sāku lauzt pa 5kg...nu 1. mērķis bija 85kg...tad to noturēt kādu brīdi, tad 80 un atkal noturēt....jo strauji notievēt vienā rāvienā un tad visu atgūt atpakaļ , tas mani biedēja....Bet redz, ja tagad atskatos uz atpakaļu, ja nebūtu neko sākusi, tad tagad varētu arī būt + 17kg nevis -17kg....Tagad kādus laiku jau turos uz šī 71-73 svara...redzu, ka varu noturēt...bet tagad esmu apņēmusies NOLAUZT pēdējo cēlienu :) kopā ar FD! Kā jau teicu max 10kg...bet nu tā optimāli būtu tie 65-67!!! Vajag tikai sākt, jo tās skaistās ''rītdienas'' , kuras nemitīgi sev apsolām var arī nepienākt.Jādara ir tagad!!!!!! Jādzīvo šodienā! Bet zini, ja tev svars ir daudz lielāks nekā mani 73, tas tikai nozīmē to, ka varēsi ēst daudz vairāk nekā es!!! :))))) Man tas vienību maciņš ir tāds paplāns :) 


Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 04.10.2017 12:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/10/2017 12:21:39 - Rakstīja :
Pagaidām man ar tām vienībām ir pilnīgi tumša bildeApskatijos,bet kas pie kā...tik grūti aptvert.Tu vienmēr lieto svarus?

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 04.10.2017 15:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/10/2017 15:10:52 - Dadzis25 Rakstīja :
Pagaidām man ar tām vienībām ir pilnīgi tumša bildeApskatijos,bet kas pie kā...tik grūti aptvert.Tu vienmēr lieto svarus?
Nav tik traki! Svarus lietoju praktiski vienmēr! Nu ir lietas, kur ir norādīts tēj.k vai 1 šķēle utt. tad tur arī daudz ņememos. Un arī piem. par maizi runājot, tagad jau praktiski uz visām pakām ir norādīts svars 1šķēlei un uzturvērtība, tad ja teiksim rudzu maize 1v ir 1šķēle 40 grami, tad jau redzu uz pakas, ir tā 1v tur vai nav. Varbūt iesākt ir grūti, bet pierod....dārzeņi pārsvarā visi 300g 1v, tad nu nav jāskatās visu laiku materiālos...Es tā iegaumēju pa grupām vairāk. protams atkarīgs, kas tev garšo un ko vairāk ēd, man lielāks piņkeris liekas tajā našķu sadaļā...tur gan pētu visu laiku kaut ko....jāsaprot, cik tas viens cepums man "izmaksās''. Turklāt vari arī uzdot jautājumus forumā, Debora(Dr. Inga Pūce) atbildēs!!!! Bez atbalsta nepaliksi. 

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 04.10.2017 15:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/10/2017 15:12:18 - Dadzis25 Rakstīja :
Pagaidām man ar tām vienībām ir pilnīgi tumša bildeApskatijos,bet kas pie kā...tik grūti aptvert.Tu vienmēr lieto svarus?
Oho, skatos esi online režīmā!!! :) Tad jau tiekamies citās sadaļās!!! 

Dadzis25 (on-line)
Publicēts: 09.10.2017 14:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/10/2017 14:38:17 - Rakstīja :
Sveika!Nu,ko...esmu norāvusies...slikti.Sāku skaitīt vienības īsti neizprotot un sanāca,ka vakaros ļoti gribējās ēst un piektdien darbā svinības un norāvos,bet tagad grūti atgriezties.Bet pats trakākais,ka esmu uzēdusi veselu kg .Nezinu ar ko sākt,jo gribas visu laiku saludumus.

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 10.10.2017 20:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/10/2017 20:36:03 - Dadzis25 Rakstīja :
Sveika!Nu,ko...esmu norāvusies...slikti.Sāku skaitīt vienības īsti neizprotot un sanāca,ka vakaros ļoti gribējās ēst un piektdien darbā svinības un norāvos,bet tagad grūti atgriezties.Bet pats trakāka ...
Norauties...nu traks formulējums. Nu , cik traki ir ar noraušanos? Es te pirmo nedēļu arī tā bakstos drusku, bet kaut kā rāpoju uz priekšu. Vakaros man palīdz silta tēja....

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 12.10.2017 10:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/10/2017 10:49:15 - Dadzis25 Rakstīja :
Sveika!Nu,ko...esmu norāvusies...slikti.Sāku skaitīt vienības īsti neizprotot un sanāca,ka vakaros ļoti gribējās ēst un piektdien darbā svinības un norāvos,bet tagad grūti atgriezties.Bet pats trakāka ...
Cik tev vienības dienā sanāk? Ja kaut kas nav saprotams, vajag noteikti jautāt forumā!!! Tur ir speciāla sadaļa tieši jautājumiem par vienībām!!! Nemet plinti krūmos!!!! Saēdies viesībās, tad lēn'm rāpies atpakaļ!! Man arī ir gājis visādi....tiešām...esmu padevusies un cēlusies atkal...katram tas ceļš ir savādāks, kādam kā raķetei izdodas, kādam lēnāk, es neesmu noteikti no raķetēm. Vai vari piedalīties vebināros? Noteikti iesaku, tas palīdz!!!! 


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās