Ja gribi būt laimīgs visu mūžu ? Esi vesels! /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Slaidā vasara...


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 15.08.2016 16:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/08/2016 16:14:10 - Rakstīja :
Sveikas, mīļās, foršās, jaukās meitenes! Kā Jums veicās ceļā uz slaidumu? 
Esmu pēc Jums visām sailgojusies...
Un ļoti, ļoti gribās zināt, kā Jums iet...
Priecāšos par jebkuru ziņu no Jums katras! 
Jūsu Una

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 17.08.2016 23:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2016 23:56:28 - Rakstīja :
Sveika Una!
Nevienas pašas atbildes...:) . šeit patiešām pamatīgs klusums, kopš tiem laikiem kad biju šeit iepriekš..... ir pagājuši pāris gadi.... patreiz esmu nonākusi akaut kādā bezdibenï! Dzīvojos pa māju ar 6mēn vecu bebi.... pēc dzemdïbām svars ir nacis klat... un ir tik grūti saņemties.... saņemties atkal atgriezties un atgut atpakal sevi, savu ķermeni.... sodien bija tik smagi apjaust apğērbu veikalā, ka esmu ļoti liela un ka nekas vairs nav ka bija agrāk.... kā lai rod motivaciju atkal tievēt? Kā lai neapēdu emocijas ik reiz kad kaut kas neizdodas, vai bērns kļuvis pārāk niķīgs utt.... iemeslu tik daudz lai estu drosi vien....

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 21.08.2016 21:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/08/2016 21:22:08 - Minkinja Rakstīja :
Sveika Una!Nevienas pašas atbildes...:) . šeit patiešām pamatīgs klusums, kopš tiem laikiem kad biju šeit iepriekš..... ir pagājuši pāris gadi.... patreiz esmu nonākusi akaut kādā bezdibenï! Dzīvojos ...
Tu esi šeit, tas priecē! Gatava cīnīties! Tev noteikti izdosies, tik vien, ka jādara!

SigneS (on-line)
Publicēts: 22.08.2016 09:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/08/2016 09:38:35 - Rakstīja :
Te tiešām riktīgs klusums.. :) Bet laikam jau tā būs, līdz atsāksies vebināri.. tad jau gan jau visas saņemsies vairāk.. Jo tagad man ar vismaz ir tāda pašplūsma.. skaitīt vienības neskaitu, bet piedomāju pie šķīvja likuma taisot ēst.. Un nav tik traki.. Pa visu vasaru laikam 1-2 kg ir atpakaļ.. bet tiešām ar visiem pasākumiem un brīvdienām neko citu jau nevar gaidīt.. Bet prieks jau, ka pa laiku pirms vasaras paspēju vairāk kā 12 kg nomest.. līdz ar to vasarā jutos labāk un skatoties bildes jūtos ok.. protams, vēl ceļš garš tāls līdz pašai pilnībai.. bet šobrīd esmu jau sasniegusi to līmeni, ka jūtos jau diezgan labi, laikam arī tādēļ nav vairs tik viegli saņemties.. :) Bet nāks rudens (gandrīz jau atnācis) un būs jau trakāk, jo, kad auksts vienmēr gribas ko siltu apēst.. :P un kādu pīrāgu izcept utt.. :) Vēl jāatgriežas darbā, nebūs tik daudz laika, lai plānotu maltītes tomēr.. Bet par to visu domāšu, kad būs klāt.. jāizbauda vēl viss kamēr var.. nav ko pārdzīvot, kā būs, kad būs.. Ceram, ka vasara vēl bik atgriezīsies.. un tā jābauda.. :)

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 23.08.2016 09:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2016 09:48:27 - Rakstīja :

Sveikas meitenes!

Sakiet,lūdzu,kad atsāksies vebināri?


debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 23.08.2016 12:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2016 12:39:31 - Brunete...35 Rakstīja :
Sveikas meitenes!Sakiet,lūdzu,kad atsāksies vebināri?
Labdien, vebināri atsāksies 08.09.2016!!! Jaunākās ziņās būs informācija!

Buzija
					Poste: 259
Buzija (on-line)
Publicēts: 02.09.2016 11:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/09/2016 11:42:15 - Rakstīja :
Sveikas!
Pievienojos Jums atkārtoti jūlija beigās. Pietrūka atskaites un dzīvības. Viss tāds kluss. Taču neskatoties uz to cīnījos pati un esmu jau nometusi 7.7 kg. Esmu grēkojusi, MR laikā vienā reizē daudz konfektes apēdusi, bet turpināju pēc Jūsu programmas tālāk, nenožēloju, ka apēdu tās konfektes. Tagad esmu pieradusi iztikt bez saldumiem.  Enerģijas ir daudz vairāk. Jūtos lieliski. Protams, līdz ideālam man vēl tālu, taču mani mazie mērķi pa 5 kg nomest tuvina tam. Esmu ievērojusi, ēdot darbā ar kolēģiem pusdienas (es ņemu līdzi) , ka daža laba apēd vienā reizē gandrīz vienas dienas vienību skaitu un saprotu, ka es tā negribu vairs ēst. 
Novēlu visām jauku un motivācijas pilnu tievēšanas laiku!



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās