Neaizmirsti darīt neiespējamo, lai sasniegtu iespējamo. /A. Rubinšteins/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Neko Nesaprotu


sirsninna29
					Poste: 1
sirsninna29 (on-line)
Publicēts: 15.05.2015 18:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/05/2015 18:33:52 - Rakstīja :
Vakar nopirku abanomentu, vai kas viņš seit skaitās uz trim mēnešīem, pagaidām tukša bilde, kaut ko esmu saprintēusi lauka..bet vēļjoprojām esmu apjukumā cik daudz kā vis te ir un atkal gribu nolaist rokas..bet nē jasaņemās..man kādi 10-15 lieki kg..šõbrīd 65kg. vēļ februāri biju tikusi līdz savam nospraustam tuvākajam mērķim 59kg, ko biju nospradusi 2013 gada martā, tad vīrs atbrauca atvalinājumā uz 2 nedēļām un ēdu visu kas pagadās, mazāķ sāķu vingrot, mazāķ baseinu apmeklēt...sāķu satikties atkal ar veco draudzeni, ikdienā pa kādai bulciņai, salātiem, protams, veikala, un 6kg nemanot pienāca klāt...
šorīt pēc svēršanos vispār nolaidās rokas, jo visu nedēļu, kaut cik robežās, vismaz man šķita needu neko lieku un neko daudz, katru dienu vingroju, katru dienu baseins un man plus 700gr..biju šõkā, nopirku jaunas baterijas svariem, bet nu šõrīt bija ļoti aktīvs treniņš baseinā un nedaudz skriešana no viena veikala uz otra, un pārbraucot mājās svars bija mīnus 600grami..bet tik un tā, tādās situācijās rokas nolaižas..
Kur lai ņemu atkal iedvesmu, man nāķam nedēļ vīrs atkal māās, bet esmu uzzēdusies..zinu varbūt citā liekas 65 kg maz..bet tā nav...man ir viegli kauli..un es neizskatos ka būtu 65kg, citas tādā svarā būtu daudz slaidākas..par to pārliecinājos, kad mazākai meitiņai 13 maijā dārziņā bija māmiņas dienas pasāķums un vecākā meita mani nobildēja, un es izskatījos liela..pati nekad sevi neredzu un nav īsti licies, ka esmu liela, resna vai kāda, tikai fočenes pasak patiesību, arī pie 87 kg 2013.g martā nejutos liela, bet bildēs, kad ieraudzīju sevi, saņēmos..bet nu mana apņēmība kkur aizslīkusi..kur lai rodu atkal motivāciju, tikt savā kādreizejā izskatā, vai maz tas ir iespējams

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 15.05.2015 19:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/05/2015 19:55:41 - sirsninna29 Rakstīja :
Vakar nopirku abanomentu, vai kas viņš seit skaitās uz trim mēnešīem, pagaidām tukša bilde, kaut ko esmu saprintēusi lauka..bet vēļjoprojām esmu apjukumā cik daudz kā vis te ir un atkal gribu nolaist ...
Cik gara tu esi? :) 

Rokas nolaist nevajag, vajag sanjemties un saakt dariit! :) Nospraust meerkji, izdomaat plaanu un sekot tam. :) Atsleega ir tevii pashaa! :) 



Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 17.05.2015 17:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/05/2015 17:07:04 - sirsninna29 Rakstīja :
Vakar nopirku abanomentu, vai kas viņš seit skaitās uz trim mēnešīem, pagaidām tukša bilde, kaut ko esmu saprintēusi lauka..bet vēļjoprojām esmu apjukumā cik daudz kā vis te ir un atkal gribu nolaist ...
Jāsāk darboties. Man arī iet kā pa kalniem...bet ko? Skaidri zinu, ka gribu tievēt, reizēm gan slīdu pa kreisi, bet tad atkal saņemos. Un lēnā garā kaut kas man te notiek. Vismaz nepieņemos vairs svarā noteikti. Jā, man arī liekas reizēm, ka laikam jau nav iespējams notievēt vairs utt. Bezgalīgi daudz iemeslu var atrast un apgrūtinājumu. Un tad vēl dažkārt es pažēlojos- nav godīgi, citi tādi tievi tāpat , bet man redz jācīnās- nu, muļķības, ja gribas ko citādāk, tad jākustās, nu nav jau citu variantu. Un tev noteikti izdosies tikai lēnām un prātīgi. Es piemēram, tagad vairāk laika veltu, lai īsti saprastu, kāpēc man ir liekais svars, kas to izraisa, emocijas, stress utt. Cīnies un lēnām virzies uz mērķi. 

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 19.05.2015 09:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2015 09:56:19 - Vanillasky Rakstīja :
Es piemēram, tagad vairāk laika veltu, lai īsti saprastu, kāpēc man ir liekais svars, kas to izraisa, emocijas, stress utt. Cīnies un lēnām virzies uz mērķi. 
Jaa, es ar tam esmu pieveersusi tagad uzmaniibu, kopsh uzsaaku sho programmu.
Man laikam kaitiigaakais ir vakara nashkjoshanaas, kas bija ierasta lieta, kad beerni nolikti guleet... Tad arii sevis palutinaashana ar gardumiem, censhanaas dabuut kautkaadu laimes sajuutu ar shokolaadi... Un vel protams vienakarshi porciju lielums!! 
tagad daudz pie taa piedomaaju.. kad sagribaas nashkji sevis lutinashanai, pardomaaju, vai man tas ir vajadziigs, kaa sevi savaadaak varu palutinaat. 

vineta76 (on-line)
Publicēts: 19.05.2015 11:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2015 11:45:27 - Rakstīja :
Sveikas! Esmu nesaprašanā,man šodien beidzās abonements,ir pagājuši 3mēn. Iesakāt,ko lai daru? Jaunus materiālus man neviens nesūtīs. Vai ir jēga maksāt naudu??? Bet man vēl tik daudz kg jānomet! Nezinu,vai arī viena tikšu ar to galā... Kā jūs domājat? Varbūt ir kāda ,kas ir pārsniegusi 3 mēn. ?

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 19.05.2015 17:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2015 17:04:35 - Rakstīja :
Nu es domaaju, ka es procesaa esot tomeer njemtu... :)  Bet var jau te darboties arii taapat. :)  
Vebinaaros jau laikam tik ar online abon. var piedaliities...? Un es plaanotaaju daudz internetaa izmenatoju.

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 20.05.2015 14:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2015 14:09:22 - santate Rakstīja :
Jaa, es ar tam esmu pieveersusi tagad uzmaniibu, kopsh uzsaaku sho programmu.Man laikam kaitiigaakais ir vakara nashkjoshanaas, kas bija ierasta lieta, kad beerni nolikti guleet... Tad arii sevis palu ...
Jā, tas ir svarīgi. Tik daudz lasīts un jau tāpat zināms par veselīgu uzturu, bet tomēr kaut kā nesanāk, esmu sapratusi, ka ir kaut kas pavisam cits, kas tur liekos kg klāt. Tad nu jāmēģina strādāt ar galvu. Kaut kāda tāda emocionāli neveselīga saikne man ir ar ēdienu, es pat vairs nedusmojos uz sevi, kad atkal kārtējo reizi atkrītu atpakaļ kur bijusi, jo nu man ir skaidrs, ka liekas svars man ir galvā- psiholoģiski, ne jau tas, ka es ko nesaprotu. 

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 20.05.2015 14:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2015 14:11:38 - vineta76 Rakstīja :
Sveikas! Esmu nesaprašanā,man šodien beidzās abonements,ir pagājuši 3mēn. Iesakāt,ko lai daru? Jaunus materiālus man neviens nesūtīs. Vai ir jēga maksāt naudu??? Bet man vēl tik daudz kg jānomet! Nezi ...
Nu, skaties pati. Es ar visu online varu aiziet neceļos mierīgi. Varbūt vari mēģināt kādu laiku bez online, jo nu nav jau tā, ka nekas nav pieejams, forumā vari piedalīties tāpat ar jautājumiem, tad kādu atbalstu jau arī saņemt. Man vebināri, gan tagad traki iepatikušies. Bet tos var atsevišķi nopirkt, ja nav tas online abon.

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 21.05.2015 12:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/05/2015 12:12:43 - Vanillasky Rakstīja :
Man vebināri, gan tagad traki iepatikušies. Bet tos var atsevišķi nopirkt, ja nav tas online abon.
Hmm man shkjiet tu vari nopirkt peec tam noskatiities, bet, lai piedaliitos, jaabuut online ne? Nezinu :)

Vīnoga (on-line)
Publicēts: 21.05.2015 21:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/05/2015 21:01:57 - Rakstīja :
Sveikas, arī es esmu atgriezusies pēc gada prombūtnes un pārcilāju iepriekšējos svara vērotāju materiālus, jo tiem man no seniem laikiem glabājas. Dažas receptes pielāgoju FD, bet ir lietas, kas atškirās. Turpināšu turēties pie FD, bet man radās jautājums - kad vienības beigušās - itin visas dienā, bet gribas kaut ko likt uz zoba - vai drīkst grauzt svaigus gurķus, burkānus un pariku, nešaustot sevi par vienību pārsniegumu?!

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 21.05.2015 21:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/05/2015 21:30:00 - Vīnoga Rakstīja :
Sveikas, arī es esmu atgriezusies pēc gada prombūtnes un pārcilāju iepriekšējos svara vērotāju materiālus, jo tiem man no seniem laikiem glabājas. Dažas receptes pielāgoju FD, bet ir lietas, kas atški ...
sveika! :)
Es saprotu, ka driiz daarzenjus eest tik cik gribaas, tie 2 punkti ir kaa minimums, kas noteikti jaaapeed! bet var arii vairaak! :) 

Vīnoga (on-line)
Publicēts: 21.05.2015 21:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/05/2015 21:33:13 - santate Rakstīja :
sveika! :)Es saprotu, ka driiz daarzenjus eest tik cik gribaas, tie 2 punkti ir kaa minimums, kas noteikti jaaapeed! bet var arii vairaak! :) 
Tas labi, jo dārzeņi man garšo visos veidos, bet tās divas vienības ir man dikti par maz. Sezonā es varu visu dienu staigāt ar gurķīti rokā un neēst vispār neko citu - dikti garšo :)

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 22.05.2015 09:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/05/2015 09:12:25 - Rakstīja :
Tad probleemaam nevajadzeetu buut! :) 
Bet obligaati gan jaaapeed visas paareejaas vieniibas ar, nesaac vasaraa dziivot tik no gurkjiem. :) 

lapsiņa88
					Poste: 48
lapsiņa88 (on-line)
Publicēts: 22.05.2015 09:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/05/2015 09:50:45 - Rakstīja :
sirsninna29
kā sokas? skatos,ka arī šeit esi jauniņā šomēnes :) vai veicas ieturēt programmu? :)

Vīnoga (on-line)
Publicēts: 22.05.2015 10:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/05/2015 10:51:49 - santate Rakstīja :
Tad probleemaam nevajadzeetu buut! :) Bet obligaati gan jaaapeed visas paareejaas vieniibas ar, nesaac vasaraa dziivot tik no gurkjiem. :) 
Citas es apēdu brīvprātīgi piespiedu kārtā :D Neesmu gaļēdāja, izvēlos olas olbaltumvielām, jo vista ar piegriezusies. Zivis neēdu kā tādas.

Vīnoga (on-line)
Publicēts: 22.05.2015 10:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/05/2015 10:55:46 - lapsiņa88 Rakstīja :
sirsninna29kā sokas? skatos,ka arī šeit esi jauniņā šomēnes :) vai veicas ieturēt programmu? :)
Saprotu, ka jautājums man? :) Es ne pirmo reizi ķeros pie svara zaudēšanas, tapēc zinu, ko man tas nozīmē. Pērn šķīros tikai no 5 kg šajā programmā, jo mainijās dzīves plāni un visādi citādi muļķīgi sevis attaisnošanas iemesli... nu esmu atpakaļ - sāku pirmdien! Galvenais atkal izcelt atmiņā visu kas jāievēro, jāpapildina info rezerves un cerams tikšu vaļā no 10-15kg :)

lapsiņa88
					Poste: 48
lapsiņa88 (on-line)
Publicēts: 22.05.2015 13:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/05/2015 13:02:43 - Rakstīja :
Es sāku šo trešdien (tas bija kā ģenerālmēģinājums,jo bija 2 vienības par daudz noēstas :( ) ,vakar gan iztērēju savas vienības un tās nepārkāpu :) tā kā sanāk būt mājās visu laiku,tad liels spēks ir gribasspēkam,neko lieku neapēst :) 
Cerams,ka mums kopā sanāks :)

Vanillasky
					Poste: 322
Vanillasky (on-line)
Publicēts: 22.05.2015 20:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/05/2015 20:25:09 - Rakstīja :
Jāsanāk, jāsanāk! Es gribu beidzot justies labi, nu nepatīk man tas taukums apkārt man....Es te peros un cīnos ar savām vakara uzēšanām ārpus vienībām, pilnīgi kā tāda atkarība no tās vakara ņammāšanas. Un uz svariem diez cik labs rezultāts nav. Bet turamies kopā un sanāks! :)

lapsiņa88
					Poste: 48
lapsiņa88 (on-line)
Publicēts: 24.05.2015 22:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/05/2015 22:48:39 - Rakstīja :
Eehhh,nezinu,ko rādīs svari :( šonedēļ ir bijušas 2 svinēšanas,vēl piedevām manējie svētki,kaut centos ievērot vienības,tad šķiet,ka sadāvinātie mājas vīni ir dzēsuši visu labo,kas paveikts :( nekas,rīt atpakaļ pie programmas,cerams,būs labi :) 

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 25.05.2015 15:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/05/2015 15:24:19 - lapsiņa88 Rakstīja :
Eehhh,nezinu,ko rādīs svari :( šonedēļ ir bijušas 2 svinēšanas,vēl piedevām manējie svētki,kaut centos ievērot vienības,tad šķiet,ka sadāvinātie mājas vīni ir dzēsuši visu labo,kas paveikts :( nekas,r ...
Nenokar degunu un paaraak neshausti sevi par to kas izdariits! :) Tur neko mainiit vairs nevar. :) Var tikai shodienaa kautko dariit! :) 
Man atkal baigaa apnjemshanaas uznaakusi. :) Vakar lepojos ar to ka viikenda mieloshanaas MCdonaldaa izdevaas lieliski, beerni, protams, dabuja savus komplektus (paaraak biezhi mees tur neiegriezhamies, bet shad tad), viirs arii panjeema sev komplektu, bet es izleemu, ka nee... Atbraucaam maajaas, shie sukaaja savus labumus, es savus salaatus ar vistu pashas gatavotus, kas arii bija ljoti garshiigi! Un vakaraa seedeejaam uz terases, kaimnjiene piekaapa, viirs uzlika uz galda konchas supergardas. Nepanjeemu ne vienu! Luuk, lepojos. :D 


lapsiņa88
					Poste: 48
lapsiņa88 (on-line)
Publicēts: 26.05.2015 11:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/05/2015 11:34:33 - Rakstīja :
Santate - Tu esi malacis :) prieks,ka Tev izdodas ;)
tā kā man Rīgā nav ķermeņa svari,tad pat gribēdama nevaru nosvēties :D līdz rītdienas vakaram,jo braucu uz pāris dienām prom uz laukiem, noteikti,ka - kg nebūs,par cik bija daudz atkāpju no programmas :/
tagad štukoju-ka laikam rīt jāņem virtuves svariņi līdz uz laukiem,ne?lai visu varu akurāti svērt un rēķināt punktus?ir cerība,ka būšana laukos varētu mani pozitīvi iespaidot :) un to,ko rādīs svari :) laukos veikals parasti nevilina,nevis kā tas ir Rīgā :D arī nebūs laika baigi ņemties ar ēst gatavošanu, savam vīrietim jau rīt sagatavošu gaļu visādos veidos,lai ir ko viņam ēst,kamēr es prom no Rīgas :) tiešām ceru,ka būšana prom no ēst gatavošanas padarīs to procesu vieglāku :)

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 26.05.2015 12:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/05/2015 12:32:58 - Rakstīja :
Es domaaju, nteikti nopeerc svarus, lai ir maajaas. :)es piemeersam svaros biezhaak kaa reizi nedeeljaa (preteeji tam ko iesaka :) ), jo mani tas motivee! ja uzlec uz augshu bik, tad ahaa, jaasavelk bik siksna... ja kriit, tad kaifs, turpinu, kaa daru. Vienmeer sveros no riitiem. 
Lai tev izdodas laukos! :) Noteikti njem paartikas svarinjus liidzi! :) Daudz vietas neaiznjem, bet ir liels paliigs un neljaus tev paarskaitiities. :) 

lapsiņa88
					Poste: 48
lapsiņa88 (on-line)
Publicēts: 26.05.2015 16:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/05/2015 16:24:31 - Rakstīja :
es ar domāju,ka vajag tos ķermeņa svarus,lai labāk redzētu vai ir progress vai nav,ko dara pareizi/nepareizi :) tik pagaidām nav sanācis :( mūždien tik daudz kas galvā jāpatur vai steiga,ka aizmirstas paķert arī lielos svarus veikalā...nekas,būs,tas jaunajā pirkumu sarakstā goda vietā :)

svariņi jāņem līdzi,lai neaizrautos ar ēdieniem,ko ēd mani vecāki,kas manuprāt,ir trekni diezgan,tāpēc labāk skaitīt punktus/vienības + nebūs iešanu uz veikalu :D kas ir viens no mīnusiem Rīgā - recepšu mēģināšana un n-to veikalu tuvums :D

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 26.05.2015 17:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/05/2015 17:28:18 - Rakstīja :
Jaa, mees Juulijaa brauksim pie maniem vecaakiem uz 20 dienaam.. ar domaaju kaa nu buus.. :) Bija ienaakusi prataa doma visiem noorganizeet vismaz nedeelju punktus paskaitiit, par lajunu nenaaktu nevienam no maneejiem.. :D Bet tad katru dienu visa eediena gatavoshana uz manis... :D :D :D

lapsiņa88
					Poste: 48
lapsiņa88 (on-line)
Publicēts: 26.05.2015 18:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/05/2015 18:15:48 - Rakstīja :
es gan vēl nezinu,vai vispār neko negatavošu būdamos laukos :D bet nu katrā ziņā,svēršu mammas gatavotos ēdienus,lai varu kontrolēt,cik apēsts :) 

tiešām ceru,ka būšana laukos uzlabos man visu :)

klau,FD programma iesaka dienā neapēst vairāk par 1Na vienībām,atņemot tos no labību vienībām,bet- ja ir apēsts vairāk (4.5 Na) tās var atņemt no labības vienībām un viss ok?vai tomēr tikai 1 Na?jo tas 1Na jau nav reāli ne uz vienu kūku,un tā :(

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 27.05.2015 13:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2015 13:00:36 - Rakstīja :
Atnjemu no labiibas un dziivoju mieriigi taalaak. :P :)

lapsiņa88
					Poste: 48
lapsiņa88 (on-line)
Publicēts: 27.05.2015 21:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2015 21:37:46 - Rakstīja :
ā, nju,ok skaidrs :) paldies ;)


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās