Nevar aizdzīt mušu, dusmojoties uz to. /Āfrikāņu teiciens/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Plānotājs, ko var izdukāt


Ilze Balode (on-line)
Publicēts: 03.05.2015 21:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/05/2015 21:34:54 - Rakstīja :

Labdien, vai on-line programmai ir pieejams plānotājs, ko var izdrukāt un paņemt līdzi? Pieteicos on-line programmai, bet visu laiku inetā darboties nesanāk, tad nu būtu ērtāk, ja plānotāju varētu arī izdrukāt un dažreiz pildīt papīra versijā.


santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 07.05.2015 08:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2015 08:58:14 - Rakstīja :
Zheel, ka neviens neatbild!
Cik es saprotu, tad nav taada izdrukaajama plaanotaaja, bet to jau viegli pats var sataisiit Excell programmaa un izprinteet! :) Saliec ailiites kur sarakstiit paartikas produktus ko apeed, blakus ailiiti kur ielikt cik katrs izteeree vieniibas un apakshaa piemeeram tik tukshas ailiites cik attieciigi vieniibas tev ir, katraa iekshaa ierakstot vieniibu veidu (Ov,Lv,Dv, T utt) un smuki var paarsviitrot! Ar vienu liiniju puses, ar krustu pilna vieniiba! :) Ja nemaaki lietot excel, iemet savu email te, izliidzeeshu, uztaisiishu. :) 

Ilze Balode (on-line)
Publicēts: 07.05.2015 11:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2015 11:30:54 - Rakstīja :

Paldies, Santate:)! Sāku jau domāt, ka savus komentārus redzu tikai es pati:))) Kaut ko jau sazīmēju, un ir +/- ok, vienīgi domāju, ka ja jau grupās papīra plānotāji ir pieejami, varētu arī on-laina cilvēkiem iedot pieeju drukājamai versijai, lai nav "ritenis" pa jaunu jāizdomā. Jauku dienu:)!


santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 07.05.2015 14:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2015 14:54:32 - Rakstīja :
Es domaaju, ka nav, jo tad nebuutu jeegas neklaatienes kursam... kur visus materiaalus iespeejams pasuutiit pa pastu... :) 
Es pati tomeer online visu ierakstu... vairaak vai mazaak. :)


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās