Nav nekā skumjāka par to sieviešu likteni, kuras pratušas tikai būt skaistas. /B. Fontenels/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Kaa tikt galaa ar veelajaam vakara stundaam?


Dace1968 (on-line)
Publicēts: 25.11.2014 23:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/11/2014 23:38:16 - Rakstīja :
Sveikas,,labpraat uzklausiitu ar citu viedokli-kaa attureeties no veelas vakara eeshanas?
Visu dienu izdodas viss kaa vajag,bet liidz vakaram,t.i.liidz aptuveni astoniem vakaraa viss apeests..
Esmu taads cilveeks,kas miil guleet iet tikai peec pusnakts,,,un tad paliek divi varianti;
1)mainiit dienas rezhiimu,
2)peec 8-niem ciinos ar raksturu,,biezhi ledusskapis njem virsroku,,un tad saakas sev paarmetumi..

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 26.11.2014 00:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/11/2014 00:41:04 - Dace1968 Rakstīja :
Sveikas,,labpraat uzklausiitu ar citu viedokli-kaa attureeties no veelas vakara eeshanas?Visu dienu izdodas viss kaa vajag,bet liidz vakaram,t.i.liidz aptuveni astoniem vakaraa viss apeests..Esmu taad ...
Sveika. Nevajag sevi mocīt, galvenais ir neēst 2 līdz 3 stundas pirms gulētiešanas. Es gulēt eju pēc 12 vakarā un vakariņas ēdu no 8-9 vakarā. Neēdu neko īpaši smagu,kādus vieglus salātus un biezpienmaizi. Pēc pus stundas izdzeru ūdens glāzi un man kaut kā nevelk uz ēšanu vēlāk. No8-12 tās ir četras stundas,tas ir par daudz, tāpēc irtā kāre pēc ēšanas. Un vēl ir atkarīgs, ko tu ēd vakariņās? Nu ja galīgi nevar tad uzgrauz burkānu vai apēd gurķa šķēli, tam vajadzētu remdēt tavu izsalkumu. Lai veicas!

Daiga5 (on-line)
Publicēts: 26.11.2014 19:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/11/2014 19:57:59 - Dace1968 Rakstīja :
Sveikas,,labpraat uzklausiitu ar citu viedokli-kaa attureeties no veelas vakara eeshanas?Visu dienu izdodas viss kaa vajag,bet liidz vakaram,t.i.liidz aptuveni astoniem vakaraa viss apeests..Esmu taad ...
man šovakar arī galīgi jocīgi vakara salāti,
 senāk par tādiem pat neiedomātos, -- sarīvēju burkānu + ābols sagriezts mazos kubiņos ,sanāca daudz un man garšo!


Dace1968 (on-line)
Publicēts: 27.11.2014 19:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/11/2014 19:05:30 - Rakstīja :
Sveikas,,buus jaapagarsho Daiga5 salaati,taas buus manas vakarinjas sovakar..
Bet kopumaa-pashai prieks par sevi,,veikalaa sapirku pilnu ledusskapi ar produktiem peec FD programmas,,,taa kaa ,ja mociis izsalkums,vareeshu droshi ko atrast,jautaajums par sieriem,varbuut sniegsiet kaadu ieteikumu,,man ljoti garsho sieri,kas ir pikanti,,patiik vakaraa nogriezt pa skelitei,,

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 28.11.2014 00:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/11/2014 00:03:42 - Dace1968 Rakstīja :
Sveikas,,buus jaapagarsho Daiga5 salaati,taas buus manas vakarinjas sovakar..Bet kopumaa-pashai prieks par sevi,,veikalaa sapirku pilnu ledusskapi ar produktiem peec FD programmas,,,taa kaa ,ja mociis ...
Es kad sāku tievēt tad likās ka veikalu plauktos dēļ sevis nevarēju neko atrast ēst,kas atbilstu FD programmai, bet ar laiku iemācījos iepirkties un tagad man ledusskapī ir veselīgs ēdiens. Par to man arī liels prieks. Ja runā par sieriem tad man citreiz garšo talsu ritulis,tur tas siers ir apbērts ar daudz zaļumiem un garšvielām tikai jaskatās tauku procenti.

Daiga5 (on-line)
Publicēts: 30.11.2014 18:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/11/2014 18:36:39 - Rakstīja :
Sveikas ,meitenes !
Kāds garastāvoklis ? kāds noskaņojums tievēt?
Ko labu gatavojat no ziemas dārzeņiem?

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 30.11.2014 19:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/11/2014 19:35:19 - Dace1968 Rakstīja :
Sveikas,,labpraat uzklausiitu ar citu viedokli-kaa attureeties no veelas vakara eeshanas?Visu dienu izdodas viss kaa vajag,bet liidz vakaram,t.i.liidz aptuveni astoniem vakaraa viss apeests..Esmu taad ...
Sveika, es sev vakaros uz šo jautājumu atbildu, ka mute jātur ciet. Ir vakari, kad tas ir viegli, ir grūtāki un ir neiespējamie vakari, kuru biežums ietekmē manu svaru.
Mans risinājums ir dzert tēju,  tēju un vēlreiz tēju.  Saku sev, ka šis vakars ir īpašs, ka tieši vakars nosaka manus apkārtmērus un tāpēc tieši šovakar ir jāsaņemas. Reizēm izdodas reizēm nē. 

Dace1968 (on-line)
Publicēts: 01.12.2014 21:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/12/2014 21:38:28 - Rakstīja :
Sveikas,piekriitu mellenei,jo zinu,ka vakaraa taa izdodas,tad personiigi man pashai prieksh sevis liels prieks,ka esmu attureejusies no liekas eshanas ,,;)
Daiga,ma tagad pa vakariem topaa-izgrebju baklazhaanu laivinjas,sapildu ar burkanu,sipolu,kiploku,baklazhana viducis,sasmalcinaats,to visu apcepu,pec tam apcepto masu sapildu laivinjaas,folliju pa virsu un 20 min,cepeshkraasnii,,ljoti garshiigi,,ja pa dienu nav noestas tauku vienibas,vari atljauties uzspiest majoneezi,vai kauseeto liso sierinju,,,,ja gribas mazliet lielaaku porciju,pielieku 1 v.riisus...
Baklazhaanu vietaa var izmantot cukini..
Lai labi garsho;))

Daiga5 (on-line)
Publicēts: 01.12.2014 21:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/12/2014 21:51:35 - Dace1968 Rakstīja :
Sveikas,piekriitu mellenei,jo zinu,ka vakaraa taa izdodas,tad personiigi man pashai prieksh sevis liels prieks,ka esmu attureejusies no liekas eshanas ,,;)Daiga,ma tagad pa vakariem topaa-izgrebju bak ...
noteikti rīt pat tādu gatavošu,man cukini jau stāv!
Paldies par labo ideju!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās