Ar labu prātu ir par maz, galvenais - to prasmīgi izmantot. /R. Dekarts/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Kā iesākt svara vērošanu un kas būs pēc tam


Klema
					Poste: 20
Klema (on-line)
Publicēts: 25.06.2014 00:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/06/2014 00:06:39 - Rakstīja :
Sveikas! Jāņi ir mierīgi pavadīti, bet ar lielu pārēšanos, jo tak bija 4 brīvas dienas mājās. Tāpēc .... man šovakar ir pārdomas, kas neļauj mierīgi gulēt :). Pievienojos figūras draugu on-line klubam 15.06., bet tā arī īsti neesmu sākusi visu tievēšanas procesu. Dažas dienas iesāku, sāku skaitīt punktus, bet laikam apņēmība nav tik liela, vai arī kaut ko īsti nesaprotu. Skatos, ka šeit arī on-line maz kas notiek, tāpēc arī varbūt lielā apņemšanās zūd, jo nav ar ko padalīties. Skatos, ka lielākā aktivitāte bijusi iepriekšējos gados, varbūt tagad vairums apmeklē nodarbības grupās. Tāpēc, ja kāda tomēr izlasa, padalieties, kā lai iesāk šo procesu? Es sāku ar 1.nedēļu, izlasīju, bet tālāk nelasu, jo saprotu, ka vajag pamazām pierast pie sistēmas. Man jau protams gribētos, lai svars baigi ātri krīt, bet laikam diezvai tā būs. Padalījos arī ar saviem radiem, kur dažs labs ir mediķis. Man teica tikai to, ka, ja es sāku, tad tiešām tas būs jāievieš kā dzīvesveids, jo pēc tam, ja pamet, tad atnākot dubultā atpakaļ. Jā .... kas ir pēc tam? Šajā saitā ir daudzi veiksmes stāsti, bet kas ar šīm dāmām ir pēc 1 gada, 2, 3 un 5? Vai svars neatgriežas? Manus paziņas visvairāk mulsina tas, ka jāatsakās no saviem ierastiem ēdieniem, piemēram, baltmaizes sieras maizes no rītiem, vai kādas sātīgas zupas. Bet ... vai tad nav tā, ka to var atļauties, tikai skaitu līdz punktus un ēdu šai dienā mazāk?

Klema
					Poste: 20
Klema (on-line)
Publicēts: 25.06.2014 09:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/06/2014 09:42:13 - Rakstīja :
Tāā, labrīt! Es vēl šodien pa šo tēmu domāju :). nepateicu, ka esmu riktīga stresēdāja. To šodien ar vēlreiz sev apliecināju. No rīta paēdu brokastis, saskaitīju punktus, bet atnācu uz darbu un vēlreiz aizgāju ēst, šoreiz uz kafejnīcu ;), jo man 10 ir sanāksme, kur es maz ko saprotu. Ieēdu, nomierinājos un tagad ir OK.

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 25.06.2014 11:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/06/2014 11:44:02 - Rakstīja :
Fd ir dzīvesveids, kura pamatprincipus, ja grib labi izskatīties arī pēc notievēšanas, ir jāievēro arī turpmāk visu mūžu. Ja neievēro un atgriežas pie vecajiem ieradumiem, tad, protams, svars atgriežas. Fd no citām diētām atšķiras ar to, ka tiek uzņemts sabalansēts uzturs tik daudz cik pamatvielmaiņai nepieciešams. Tas man arī patīk,ka viss aprēķināts,cik tad konkrēti grami un mililitri tas ir. Jo parasti jau cilvēks neēd tik sabalansēti, dēļ kā arī rodas liekais svars. Programmu ievērot tas ir liels darbs ar sevi (un cilvēks ne vienmēr ir tam gatavs), bet tas ir to vērts. Jo nekas nav jaukāks kā slaidums :)
Mani arī interesē, kas notiek ar tām sievietēm no veiksmes stāstiem, kas zaudējušas lielus kg. Es personīgi pirms 2,5 gadiem ar FD palīdzību zaudēju 15 kg, pa šo laiku daži kg nākuši klāt, jo atgriezās saldumu ēšanas ieradums :)  Bet, protams, labie ieradumi arī  ieviesušies kā neatliekama ikdienas sastāvdaļa,kā piemēram ūdens dzeršana un dārzeņu ēšana.

Klema
					Poste: 20
Klema (on-line)
Publicēts: 25.06.2014 11:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/06/2014 11:50:01 - Rakstīja :

Milimetriņš

Kā Jums izdevās notievēt, vai izmantojāt šo on-line iepēju? Mans bieds šajā programmā ir mazās porcijas :). Cik sapratu no visa izlasītā, tad daudz var ēst dārzeņus, bet citus tas ir jāierobežo. Mana problēma ir lielās porcijas, ko es saēdos un arī tas, ka esmu stresēdāja. Un vēl ..... maize, es, ja sanervozējos, varu apēst kaut vai 10 maizītes. Tas ir nopietni :).


Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 25.06.2014 14:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/06/2014 14:45:25 - Rakstīja :
Jā, izmantoju on-line iespēju. Te ir daudz diskusijas, kur atrast visādus padomus. Bet, ja tas nelīdz ir vērts kaut vienreiz aiziet uz kādu klātienes nodarbību. Agrāk notika  arī on-line meiteņu tikšanās klātienē, kur varēja smelties motivāciju tievēšanai.
Man noderēja tas, ka izanalizēju, kas pie vainas liekajiem kilogramiem. Man tie bija mazkustīgums, ēšana ārpus mājas, saldumu un dažādu našķu ēšana, vēlā vakara ēšana, un tad centos to visu mainīt. Cik atceros, sākums man ļoti patika, jo ja programmu ievēro un tiek vaļā no ne tik labiem  ieradumiem, kilogrami ātri pazūd. Grūtāk ir ar svara saglabāšanu pēc tam.
Ja liekas par mazu porcijas, jāsāk gatavot vairāk ēdienus, kur pamatā ir dārzeņi, jo tos droši var ēst arī vairāk. Vai jāizvēlas tādus ēdienus, kas dod sāta sajūtu, piem. rupjmaize nevis baltmaize. Un uz darbu jāņem sagriezti dārzeņi vai augļi, lai stresa brīžos varētu ēst tos nevis kārumus no kafejnīcas.

GZIBOVDAI (on-line)
Publicēts: 26.06.2014 09:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 09:09:46 - Rakstīja :
Es arī esmu vairākkārt mēģinājusi tievēt, bet tā arī nekas sakarīgs nav sanācis: esmu mēģinājusi Maio diētu, vēl šādus tādus eksperimentus, visbeidzot man ieteica Dukāna diētu, esot ļoti laba, efektīva, diemžēl lielais olbaltumvielu daudzums manai veselībai labumā negāja. Sen senos laikos apmeklēju dažas Svara vērotāju nodarbības (tad gan vēl lieko kg nebija) un tur ieguvu ļoti daudz noderīgu informāciju, man patika punktu sistēma. Šobrīd mēģināšu atkal, tikai vēl nevaru iebraukt šajā sistēmā. Bet ceru, ka būs labi.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 26.06.2014 09:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 09:22:09 - Klema Rakstīja :
MilimetriņšKā Jums izdevās notievēt, vai izmantojāt šo on-line iepēju? Mans bieds šajā programmā ir mazās porcijas :). Cik sapratu no visa izlasītā, tad daudz var ēst dārzeņus, bet citus tas ir jāiero ...
Klema, ja Tevi baida mazā porcija un Tev šķiet, ka būs par maz, sākotnēji savas izmaiņas varbūt sāc ar to, ka ievēro šķīvja principu. Paņem šķīvi, pieliec pusi ar dārzeņiem - sautētiem, svaigiem, salātus ar kādu vieglu pašas gatavotu mērcīti un 1/4 labības produktu (to, kurš Tev visvairāk piesien dūšu) un 1/4 šķīva piepildi ar kādu viegli pagatavojamu gaļas ēdienu. Acis vajag apmānīt!!! Ar laiku sapratīsi un pieradīsi, ka Tev tik daudz nemaz nevajag. Visgrūtākais tievēšanas sākumā, manuorāt, ir tas, ka mēs gribam mainīt visas jomas uzreiz!!! Tev tagad pats svarīgākais ir sevi iekustināt, nevis sašausmināt - cik mazas porcijas, to nedrīkst un šito nedrīkst, tagad tik daudz jākustas un vispār...
Pamēģini, varbūt šāds sākums Tev palīdz!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 26.06.2014 09:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 09:28:20 - Rakstīja :
Meitenes, kas ir pašā sākumā - padomājiet, FD apgūšana ir kā iestāšanās augstskolā. Vai mūs tad baida, ka būs jāmācā 5 gadi un vairāk? Nē, mēs saprotam, ka zināšanas nevar visas uzreiz iebērt galvā un fikt! es jau esmu ieguvusi doktora grādu finanšu ekonomikā!!!
Liekais svars ir dziļi saistīts ar mūsu pašvērtējumu, mīlestību pret sevi. Tā "stresēšana", kuru pazīstu arī es, bet nu jau es arvien ātrāk to diagnosticēju un pirms roka stiepjas saēsties smalkmaizītes, iedomājos - ak, šitā gan, kā man kaut kas ne tā, es pie ledusskapja, bet varbūt vajag labāk pavingrot mīļākos vingrojumus vai iziet svaigā gaisā, varbūt piezvanīt kādai labai draudzenei? Kā bērnam - ja izdodas novērst domas, tā viss aiziet un "stresēšana" pāriet!

Klema
					Poste: 20
Klema (on-line)
Publicēts: 26.06.2014 09:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 09:49:35 - Rakstīja :
Paldies mumin. Tiešām, laikam jāsāk tā kā teici, ar šķīvja principu, jo vakar pa dienu izturēju, bet vakrā riktīgi pierijos. Man tiešām bez visiem stresiem rodas vēl stress, ka ir jāēd mazāk un nevarēšu izturēt. laikam tiešām jāsāk ar mazimu - šķīvja principu un ar ūdens dzeršanu.

Neza1987
					Poste: 861
Neza1987 (on-line)
Publicēts: 26.06.2014 12:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 12:07:41 - Rakstīja :
man jautājums tev ir mērķis , kapēc to dari?

Klema
					Poste: 20
Klema (on-line)
Publicēts: 26.06.2014 12:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 12:49:19 - Rakstīja :

Man pirms mēneša bija problēmas ar veselību un domāju, ka viss :), bet nekā :). Man nedrīkst ēst neko taukainu un neko saldu, jo problēmas ar aknām un cukura līmeni asinīs. To arī te mazu laika periodu darīju, jo bija slikti, bet, tiklīdz palika labi, tā viss, nevaru kontrolet, ko roka paņem. Es ēšanu salīdzinu ar alkoholismu, ja es uzkāpju uz ēšanas korķa, nevaru nokāpt.

Man ir bijusi pozitīvā pieredze tievēšanā, bet ne ar FD. Notievēju pati, tikai ēdu ļoti mazas porcijas. 4 mēnešos bija -12 kg, bet atvadījos arī no skaistajiem matiem, ļoti daudz tie izkrita un tagad atpakaļ neataug. Nebija sabalansēta pārtika.


Neza1987
					Poste: 861
Neza1987 (on-line)
Publicēts: 26.06.2014 13:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 13:13:40 - Rakstīja :
man ar veselību čābigi man ir 1. grupa pa māju staigāju, bet dzer ūdeni ,dārzeņi

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 26.06.2014 13:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 13:34:27 - Klema Rakstīja :
Paldies mumin. Tiešām, laikam jāsāk tā kā teici, ar šķīvja principu, jo vakar pa dienu izturēju, bet vakrā riktīgi pierijos. Man tiešām bez visiem stresiem rodas vēl stress, ka ir jāēd mazāk un nevarē ...
Un zini, kas ir ļoti svarīgi, vsimaz man - gatavo liesos ēdienus, bet tādus, kas Tev garšo, tik tiešām garšo, nevis tāpēc, ka tas ir veselīgi!!! Domāju, ka šķīvja princips ir noteikums, bet garšīgs ēdiens ir FD priekšrocība salīdzinājumā ar diētām, kur kaut ko nedrīkst ēst!
FD on-line ir brīnišķīgas receptes!!! Ieskaties Mellenes fotogalerijā, Deniai, Jolantai77 un Champagne bija daudz fotorecepšu!!! Tur vari redzēt. cik daudz apm.sanāk un kam jāsanāk!! Bet arī nav labi aizrauties, jo vismaz mani tas nogurdina - visu laiku domāt par ēdienu!!!

siltuma (on-line)
Publicēts: 26.06.2014 15:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 15:50:51 - Klema Rakstīja :
Man pirms mēneša bija problēmas ar veselību un domāju, ka viss :), bet nekā :). Man nedrīkst ēst neko taukainu un neko saldu, jo problēmas ar aknām un cukura līmeni asinīs. To arī te mazu laika period ...
es arī biju un vēl arvien esmu no tām kas ēd daudz, , bet ņēmu bukletiņu rokās un no katras grupas noteikto punktu skaitu dienā, sadalīju piecās ēdienreizēs un sautētus dārzeņus bez ierobežojumiem, izņemot pupas zirņus, un ja vēl gribās, tad tikai dārzeņus, izrādās viņus nemaz tik daudz nevar un beigās arī negribās, vakarā  ap sešiem vēders tā piebāzts, ka prātā nenāk vēl paknakstīties, piebilde, gulēt eju ap vienpadsmitiem

Klema
					Poste: 20
Klema (on-line)
Publicēts: 26.06.2014 16:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 16:46:58 - Rakstīja :
Paldies meitenes! Es sapratu, kā lai es vieglāk iesāku. Es ar novārīšu mājās dārzeņus, lai stāv, jo man kritiskais mirklis ir tas miklis, kad atnāku mājās, tad taisu uzreiz bērnam ēst un arī pati sarijos.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 26.06.2014 17:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 17:12:16 - Klema Rakstīja :
jo man kritiskais mirklis ir tas miklis, kad atnāku mājās, tad taisu uzreiz bērnam ēst un arī pati sarijos.
Arī man ir tieši tāpat! To cenšos novērst pirms iziešanas no darba un došanās uz b/d - aprēdu kādu augli vai siera šķēlīti.

Daiga5 (on-line)
Publicēts: 26.06.2014 20:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 20:09:08 - Klema Rakstīja :
Paldies meitenes! Es sapratu, kā lai es vieglāk iesāku. Es ar novārīšu mājās dārzeņus, lai stāv, jo man kritiskais mirklis ir tas miklis, kad atnāku mājās, tad taisu uzreiz bērnam ēst un arī pati sari ...
Mani šonedēļ paglābj aukstā zupa ! - bietes,gurķis,dilles,lociņi,kefīrs,ola !

GZIBOVDAI (on-line)
Publicēts: 26.06.2014 21:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2014 21:13:23 - Rakstīja :
Tā kā es pieteicos FD tikai vakar, tad es esmu sevi noskaņojusi , ka pat ēst nemaz negribas. Bija nedaudz bijība šodien, jo tradicionālās vakariņas pie vīramātes (tur jāēd, bet ja neēd - tātad negaršo!), bet tiku cauri sveikā, uzliekot uz šķīvja pusšķīvi zaļumus, 1 kartupeli un vistas fileju (tā gan bija liela, bet pusi atdevu vīram. Tagad tāda forša, viegla sajūta.
Vēl, tā kā esmu atvaļinājumā, tad ar kaimiņienēm jau labu laiciņu nūjojam (sākotnēji domāju - tas ir tāds veceņu sporta veids!, bet izrādās - tik foršs), man patīk. Kopā šodien nonūjojām 9 km, parēķināju, ka vakarā esmu pelnījusi alus glāzi (nu dikti garšo!
Ļoti ceru, ka arī svari man liks priecāties!


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 27.06.2014 10:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/06/2014 10:19:06 - mumins1980 Rakstīja :
Meitenes, kas ir pašā sākumā - padomājiet, FD apgūšana ir kā iestāšanās augstskolā. Vai mūs tad baida, ka būs jāmācā 5 gadi un vairāk? Nē, mēs saprotam, ka zināšanas nevar visas uzreiz iebērt galvā un ...
Mumin, zelta vārdi! 

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 27.06.2014 11:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/06/2014 11:09:15 - Klema Rakstīja :
Sveikas! Jāņi ir mierīgi pavadīti, bet ar lielu pārēšanos, jo tak bija 4 brīvas dienas mājās. Tāpēc .... man šovakar ir pārdomas, kas neļauj mierīgi gulēt :). Pievienojos figūras draugu on-line klubam ...
Klema, sveika! Pilnīgi saprotamas Tavas pārdomas. It kā sāki darīt, taču parādās iespēja tikt pie ēšanas svētkiem - viss notiek. TAS IR IERADUMS... IERADUMI VEIDOJĀS ILGI, TAČU PAMATĪGI... KAD 21 DIENU BŪSI KĀRTĪGI TIEVĒJUSI, ARĪ, TAS JAU BŪS MAZAIS IERADUMS... Figūras Draugi - tas ir dzīvesveids, patīkams, foršs, veselīgs, kurā ir arī svētki, kurā ir arī liekā apēšana svētkos, taču ikdiena ir ikdiena, ikdienā ēdam veselīgi. Tu pareizi mini par ierastajiem ēdieniem, protams, vari ēst ierastosēdienu vienību ietvaros, bet ir viens BET... 
Liekais svars kā tāds jau parāda, ka organismā ir milzīgs piesārņojums, ja ir piesārņojums, tad organismā ir pieskābināta vide, pieskābinātā vidē organisms tērē cukura rezerves, kas organismā ir tikai 300 grami, kad tās ir iztērētas, organisms prasa vēl, tāpēc ir milzīga ēstgriba, garstāvokļa svārstības. Pirmais, kas ir jādara ir jāpanāk, lai organismā ir sārmaina vide, tad organisms tērē tauku rezerves, tas ir sāta sajūta stabila un jūties labi... Lai panāktu organismā sārmainu vidi, jāiztīra organisms... Iedomājies, ja Tev ir taukainas rokas, ko tad dari... ņem ziepītes un nomazgā... DĀRZEŅI IR ŠĪS ZIEPĪTES, KAS PALĪDZ TĪRĪT tAVU ORGANISMU, BEZ TAM VĒL NOTĪRĀS MĒLE UN NO DABAS NEGRIBAS TREKNI UN SĀĻI ĒDIENI... PLUS ŪDENS, KAS IZSKALO VISU ĀRĀ, JO TIEVĒ ČURĀJOT...
Es arī esmu to veiksmes stāstu skaitā, šāds svars man ir no 2008. gad, tievēt sāku 2007. gadā  - 30 nedēļās notievēju 30 kg. Vienkārši... patiešām, jo es līdz kaulam apzinājos, ka to gribu. Es šim procesam pievērsos kā darbam, jo tas ir milzīgs darbs, no rīta līdz vakaram. Ja Tu ej uz darbu, Tu taču zini kāpēc to dari, alga, sociālās garantijas un vēl, un vēl, kas notiks , ja nedarīsi, nebūs par ko dzīvot- VIENKĀRŠI!  Vai vienmēr gribas iet uz darbu- ir kad negribās, kaut gan mans darbs man ļoti patīk, taču ir sevi jāpārvar un jāiet... 
Ko Tev dos Tavs slaidais augums, kas izmainīsies Tavā dzīvē, KĀPĒC TEV TO VAJAG?

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.06.2014 11:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/06/2014 11:47:57 - Una Rakstīja :
Klema, sveika! Pilnīgi saprotamas Tavas pārdomas. It kā sāki darīt, taču parādās iespēja tikt pie ēšanas svētkiem - viss notiek. TAS IR IERADUMS... IERADUMI VEIDOJĀS ILGI, TAČU PAMATĪGI... KAD 21 DIEN ...
Unīt, šo mums vajag atkārtot ik pa laika vēl un vēl, kaut arī man pieredzes ir daudz, taču pamatvērtības reizēm piemirstas! Paldies Tev!!!

siltuma (on-line)
Publicēts: 27.06.2014 14:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/06/2014 14:15:05 - Rakstīja :
 pirmo mēnesi, sākot tievēt dzīvoju bailēs, ka tikai nesajūtu izsalkumu, ļoti rūpīgi dalīju ēdienu, bija piecas īstas ēdienreizes un tagadar atpakaļ ejošu datumu varu teikt, ka nepamanīju kurā mirklī  uzkodu reizes pārvērtās tiešām par uzkodām, tikai augļi, tagad izlasot UNAS komentāru gribās piekrist, ka organisms nedaudz attīrījās un viss aizgāja, 

silaina (on-line)
Publicēts: 28.06.2014 22:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/06/2014 22:58:57 - Rakstīja :
Sveikas! Kaadreiz "Svara veerotaajos" veiksmiigi notieveeju, bet atceros ka bija programma barojoshaam maaminjaam. Kaa ir tagad? 

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 29.06.2014 16:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/06/2014 16:30:11 - silaina Rakstīja :
Sveikas! Kaadreiz "Svara veerotaajos" veiksmiigi notieveeju, bet atceros ka bija programma barojoshaam maaminjaam. Kaa ir tagad? 
Ir arī tagad - papildus pienākas 5 vienības! 

Klema
					Poste: 20
Klema (on-line)
Publicēts: 29.06.2014 22:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/06/2014 22:29:37 - Una Rakstīja :
Klema, sveika! Pilnīgi saprotamas Tavas pārdomas. It kā sāki darīt, taču parādās iespēja tikt pie ēšanas svētkiem - viss notiek. TAS IR IERADUMS...
Paldies, Una! Īstenībā to, ko rakstīji, laikam tiešām vajag biežāk šajā lapā publicēt. Tad tādam iesācējam, kā man, rodas sapratne un arī motivācija.
Paldies arī Daigai5, jo šodien lielo ēstgribu tiešām veiksmīgi remdēju ar auksto zupu. Maz punktu un daudz :).

Klema
					Poste: 20
Klema (on-line)
Publicēts: 30.06.2014 11:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/06/2014 11:08:37 - Rakstīja :

Meitenes!

Man pēc visa mūsu sarakstes laikam galvā notika klikšķis un pēc 2 nedēļu veģetēšanas un domāšanas par un ap FD, es šodieen esmu apņēmības pilna. Vakar sastādīju ēdienkarti un sāku. Tiešām, kā Una un Mumins teica, tad izdomāju ēst garšīgas lietas, nevis kaut ko negaršīgu. iepriekš domāju, ka ēdienkarte nebūs garšīga. Un pats galvenais - šodien izturēju un neaizgāju uz kafejnīcu.


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 30.06.2014 11:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/06/2014 11:15:36 - Klema Rakstīja :
Meitenes!Man pēc visa mūsu sarakstes laikam galvā notika klikšķis un pēc 2 nedēļu veģetēšanas un domāšanas par un ap FD, es šodieen esmu apņēmības pilna. Vakar sastādīju ēdienkarti un sāku. Tiešām, kā ...
Tu esi malacis, tādas mazas uzvaras katru dienu Tevi pietuvina Tavam sapnim! Malacīte, man prieks ka izdevās! 

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 30.06.2014 11:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/06/2014 11:16:33 - Klema Rakstīja :
Paldies, Una! Īstenībā to, ko rakstīji, laikam tiešām vajag biežāk šajā lapā publicēt. Tad tādam iesācējam, kā man, rodas sapratne un arī motivācija.Paldies arī Daigai5, jo šodien lielo ēstgribu tiešā ...
Man prieks, ka spēju būt noderīga! 

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 30.06.2014 13:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/06/2014 13:28:10 - Klema Rakstīja :
Meitenes!Man pēc visa mūsu sarakstes laikam galvā notika klikšķis un pēc 2 nedēļu veģetēšanas un domāšanas par un ap FD, es šodieen esmu apņēmības pilna. Vakar sastādīju ēdienkarti un sāku. Tiešām, kā ...
Tas ir daudz, Klema! Jo tas tiešām nav viegli - pārvarēt sevi! Zinu, cik ieradumiem ir milzīgs spēks!!! Izstāstīšu, kā man bija iepriekšējā gadā - man bija stiprs ieradums dzert kafiju un, protams, pie kafijas pa našķītim, pa našķītim. Jau uzvārot kafiju vien, zināju, ka būs šis prieciņš... Bet svari spītīgi pēc ziemas turējās uz vietas un nekādīgi nerādīja tos kg, kurus es gribētu pavasarim atnākot. Sāku sevi radināt pamazām - meklēju alternatīvas Kārums sieriņam vai šokolādes konfektei. Un tad es sapratu - kafija jādzer kā tāda, jābauda pati par sevi!!! Smarža, aromāts, krāsa, rūgtumiņš. Bet našķītis atsevišķi - un bez kafijas tad nu man bija pilnīgi vienalga - kafija, redz, prasīja kaut ko šokolādesveida, taču tagad man tā vietā ir jogurts ar augļiem un medus karotīti un kamas miltiem vai auzu pārslām vai arī jaunie burkāniņi vai arī sagrieztas gurķu šķēlītes, kam pa virsu nedaudz garšai uzsmērēts kaņepju aizdars....

ladida
					Poste: 1
ladida (on-line)
Publicēts: 11.09.2014 19:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/09/2014 19:49:53 - Rakstīja :
Labs vakars!
Pēc datuma skatoties, - vai tiešām te tik sen neviens nav bijis?... 
Tikko esmu pievienojusies šajā "lielo cerību" lapā un uzreiz iegādājos lielo komplektu. :)
Protams, kā jau sākumā, daudz nesaprotamā, daudz jautājumu utml utjp.. Bet cerams, kaut kāda skaidrība jau radīsies. 

Kaira
					Poste: 127
Kaira (on-line)
Publicēts: 11.09.2014 20:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/09/2014 20:22:49 - ladida Rakstīja :
Labs vakars!Pēc datuma skatoties, - vai tiešām te tik sen neviens nav bijis?... 
Sveika, ladida! Spied uz "jaunākie ziņojumi", tur būs "svaigāki" ieraksti. 
Prieks, ka esi te un vēlies papļāpāt! Es arī nosacīti "jauniņā" un gribās patērzēt, apmainīties viedokļiem.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 06.10.2014 22:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/10/2014 22:19:27 - Rakstīja :
Sveikas, meitenes. Atgriežoties pie diskusijas sākuma. Svars var gan atgriezties,  gan nē.  Mzn dala ir lēnā garā atgriezusies.  Tas ko varu šobrīd darīt ir izdarīt. Secinājumus un attiecīgi rīkoties.  Manam ķermenim ārkārtīgi svarīgas ir fiziskās aktivitātes(manā gadījumā ikdienas pastaigas)  Tiklidz to nav, tā svars nāk atpakaļ.  

*roze* (on-line)
Publicēts: 07.10.2014 19:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/10/2014 19:09:04 - melllene Rakstīja :
Manam ķermenim ārkārtīgi svarīgas ir fiziskās aktivitātes(manā gadījumā ikdienas pastaigas)  Tiklidz to nav, tā svars nāk atpakaļ.  
Sito jutu ari uz sevi. Un godigi, labaks rezultats ir tiesi tad, kad tikai staigaju un ne skrienu vai braucu ar riteni. Iespejams aerobika lidzetu, bet liekas temps tur par atru, vismaz seit, kas pie mums piedavajuma. Tad nu meginu savu slinkumu parvaret. Pat jaunakajam bernam, (vinai jau 3,5 gadi) atlauju ratos sedet, lai tikai varetu iziet aktivaka pastaiga, ne tikai uz spelu laikuma, kur jastav. Lai gan medzu ari staigat apkart (nu tadi miniaturi tie laukumini mums ) pa laukuminu atra soli, kamer meituks spelejas. skats noteikti diezgan komisks, bet domaju, ka savejie sapratis


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās