Labāk dzimtenē būt nabagam, nekā svešumā bagātam. /J. Jaunsudrabiņš/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Par aktīvajiem on-line lietotājiem...


Vala
					Poste: 24
Vala (on-line)
Publicēts: 20.03.2014 17:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/03/2014 17:55:44 - Rakstīja :
Papētiju forumu un secināju,ka aktivitāte saitā ir ļoti maza. Lai gan ļoti daudzas meitenes nodod savas ik nedēļas atskaites. Interesanti, klusums ir saistīts ar mazo lietotāju skaitu, vai arī nevēlaties runāt???

chuks
					Poste: 282
chuks (on-line)
Publicēts: 24.03.2014 11:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/03/2014 11:12:48 - Rakstīja :
:) Jā, šobrīd ir dikti kluss... Man šķiet, ka šobrīd te vienkārši mēģina tievēt meitenes, kas nav sevišķi "runīgas"... Es jau pati arī no tām :) vairāk visu sevī turu un apkārtējiem savas sajūtas sevišķi neizrādu. Uznāk protams reizes, kad atrauj slūžas. Vispār jau cilvēki daloties klausītājos un runātājos. Es jau sen secināju, ka esmu klausītāja, nevis runātāja. 

apaliite
					Poste: 160
apaliite (on-line)
Publicēts: 25.03.2014 12:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2014 12:54:00 - Vala Rakstīja :
Papētiju forumu un secināju,ka aktivitāte saitā ir ļoti maza. Lai gan ļoti daudzas meitenes nodod savas ik nedēļas atskaites. Interesanti, klusums ir saistīts ar mazo lietotāju skaitu, vai arī nevēlat ...
Es tāda pati klausītāja,bet ienāku šeit vairākas reizes dienā.

murcija
					Poste: 44
murcija (on-line)
Publicēts: 25.03.2014 13:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2014 13:09:54 - Rakstīja :

čiu, es arī salīdzinoši jauna FD. Nu jau gan 3 nedēļas būs pagājušas. vēl lasu/studēju/iepazīstu un galvenais mēģinu izprast visu sistēmu :)

man gan jāsaka, ka laikam kaut kā paveicies, jo uz manām pārdomām par tēmu un jautājumiem, arī saņemu dizgan operatīvas atbildes un komentārus.  Vari palasīties, ko es esmu rakstījusi http://figurasdraugi.lv/client/forum/forum.asp?wa_id=6092&wa_site_id=6&wa_f_to_date=25.03.2014 08:54#post87220

paldies Sinerellai par operatīvām atbildēm uz maniem jautājumiem!

par sportošanu un FD gan man vēl ir pavisam neliela izpratne, jo man 50 min skriešana (skrienu tā nedaudz virs 9km/h) itkā kalkulatorā uzrāda +6-7 vienības. Laikam jau tagad nepieēdīšos picu pēc skriešanas, jo tad jau tas viss sports + FD būs "kaķim zem asetes", bet atkal sevi nevajadzīgi, pat varbūt neveselīgi ierobežot un "turēt aiz restēm" negribas.


debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 25.03.2014 13:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2014 13:37:45 - murcija Rakstīja :
čiu, es arī salīdzinoši jauna FD. Nu jau gan 3 nedēļas būs pagājušas. vēl lasu/studēju/iepazīstu un galvenais mēģinu izprast visu sistēmu :)man gan jāsaka, ka laikam kaut kā paveicies, jo uz manām pār ...
Sveika, Murcija!
Palasīju Tavu komentāru un uzreiz varu teikt, ka + 6 -7 Bonusa vienības nozīmē tikai to, ka slodze ir ANAEROBA un tas nozīmē, ka organisms pārtiek galvenokārt  no ogļhidrātiem, kas izsauc palielinātu apetīti, bet vēl tas nozīmē, ka trūksts skābeklis O2, bet tauku degšanai ir nepieciešams skābeklis!!! Tāpēc labāk ir  izvēlēties vieglākas slodzes - staigāšanu, nūjošanu, kas arī nepieskābina organismu vai nu skrien tikai 30 minūtes. Varu apgalvot, ka šāda skriešana tievēšanu neveicina, drīzāk var panākt pretēju efektu!

murcija
					Poste: 44
murcija (on-line)
Publicēts: 25.03.2014 15:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2014 15:15:50 - debora Rakstīja :
Sveika, Murcija! Palasīju Tavu komentāru un uzreiz varu teikt, ka + 6 -7 Bonusa vienības nozīmē tikai to, ka slodze ir ANAEROBA un tas nozīmē, ka organisms pārtiek galvenokārt no ogļhidrātiem, kas iz ...

Paldies Debora, par tavu komentāru un viedokli! es jau patiesībā skrienu tāpēc, ka man ir pavisam sēdošs darbs - kā jau lielākai daļai ierēdņu un man organizsms prasa kustību vakarā pēc darba. iešana jā, paldies, šo es ņemšu noteikti vērā. Jo patiesībā es arī katru dienu noeju ar kājām daļu no sava ceļa uz/no darba - kopā sanāk apmēram 35min no rīta+30min vakarā iešanaar kājām ātrā tempā. un tad to šķiet varētu pieskaitīt pie tādas kā tauku dedzināšanas slodzes???, ja? :) 

skriešana ir mana lieta, kuru ziemas laikā biju aizstājusi ar kardioterniņiem telpās, bet sapratu, ka man patīk tā laimes, tiešām laimes sajūta, ko manī rada 40-50min skrējiens ne ļoti ātrā tempā +/-9km/h.  es tikai tagad prātuļoju, ko es sliktu varu izdarīt savam ķermenim skrienot tās 40-50 min???? Atceros, ka man sporta klubā teica, ka ķermenis tauku dedzināšanas režīmu ieslēdz vispār tikai pēc 30 min ilgas slodzes, tāpēc kardio slodzei jābūt vismaz 40 min. kaut kas te nonāk pretrunās.... Hm...

Nu jā, zinu, ka nevar sev vienkārši teikt - es tagad skrienu, tāpēc ēdīšu končas. :) to es arī sevī visma mēģinu ierobežot :0 Bet skriet un ēst dārzeņus, arī kādu augli +1, vai olbaltuma vienību +1. To taču varu????


debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 25.03.2014 18:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2014 18:32:47 - murcija Rakstīja :
Paldies Debora, par tavu komentāru un viedokli! es jau patiesībā skrienu tāpēc, ka man ir pavisam sēdošs darbs - kā jau lielākai daļai ierēdņu un man organizsms prasa kustību vakarā pēc darba. iešana ...
Redzi, slodzes ir AEROBAS ( + skābeklis) un ANEAROBAS (- skābeklis). Skriešana 10 - 20 minūtes ļoti lēni varētu būt aeroba slodze, bet ilgāk - tā pāriet anearobā slodzē, jo skriešana nav pierasta un parasta kustēšanās, bet prasa palielinātu muskuļu piepūli, kā rezultātā izdalās pienskābe, kas piesārņo organismu. Ejot, slodze vienmēr ir aeroba, bet tauki sāk degt pēc 30 minūtēm, turklāt kā enerģijas avots tiek izmantoti - tauki, ogļhidrāti un pats svarīgākais - ketonvielas, pirovīnogskābe( toksīni) - vienu vārdu sakot - ejot mēs attīrāmies, bet skrienot - piesārņojamies! Tā ir pati būtiskākā atšķirība!

daksha (on-line)
Publicēts: 25.03.2014 18:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2014 18:49:56 - debora Rakstīja :
Redzi, slodzes ir AEROBAS ( + skābeklis) un ANEAROBAS (- skābeklis). Skriešana 10 - 20 minūtes ļoti lēni varētu būt aeroba slodze, bet ilgāk - tā pāriet anearobā slodzē, jo skriešana nav pierasta un p ...
To visu palasot sanāk, ka nav ieteicams intensīvi nodarboties ar sportu, piemēram fitnesu, jo tādā veidā mēs kaitējam savam organismam? Vai arī es kaut ko nepareizi sapratu?

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 25.03.2014 19:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2014 19:02:21 - Rakstīja :
Novērojums no dzīves (manas)! Intensīva sportošna nekādi nepalīdz samazināt ķermeņa masu, bet pat pretēji!!! Jo zem tauku slānīša sāk uzaugt muskulīši, svars pieaug, apkārtmērs palielinās!
Ir pārbaudīts nevienu reizi vien:)
Fanātiski apmeklēju fitnesa klubu, 6 reizes nedēļā! pat pa 3 nodarbībām pēc kārtas - bikses sāka spiest :(
Tas ir kā atkarība, tik ļoti ierauj, patīk, ka nevari apstāties!
Manā gadījumā arī pārāk intensīva un ilga staigāšana dod to pašu efektu, kas par daudz tas par skādi!
Es pat no peldēšanas jūtos uzblīdusi 

daksha (on-line)
Publicēts: 25.03.2014 20:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2014 20:51:03 - sinderella Rakstīja :
Novērojums no dzīves (manas)! Intensīva sportošna nekādi nepalīdz samazināt ķermeņa masu, bet pat pretēji!!! Jo zem tauku slānīša sāk uzaugt muskulīši, svars pieaug, apkārtmērs palielinās!Ir pārbaudīt ...
Nezinu par to, vai apmēri un svars pieaug, bet šobrīd intensīvi vingrojot 6 dienas nedēļā beidzot redzu, ka man vēders, kas pēc tŗīs grūtniecībām bija nesavācams ir sācis sarukt un arī mīlas rokturīši pazuduši.

Vala
					Poste: 24
Vala (on-line)
Publicēts: 26.03.2014 02:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2014 02:54:49 - Rakstīja :
Vispār, par intensīvo slodzi runājot, lai panāktu svara samazīnāšanu ar to, pēc intensīvā treniņa (30 min laikā) ir vai nu jāappēd kaut kas, kas satur proteīnu (piemērām vārīta vistas fileja), vai arī jāizdzer proteīna kokteilis (viens skūps uz 400-500 ml ūdens). Citādi muskuļi tiešām "ēd" Tavus taukus, bet tai pat laikā tie aiziet nevis zudībā, bet muskuļu mašā. Tādēļ pēc sportiskām nodarbībām obligāti ir jāpaēd. Tas ir tas, ko man mācīja fitnesa trennere, ar kuru dzīvoju pirms tam  vienā mājā. Vien man ar intensīviem trenniņiem ir par traku, jo diemžēl, man ir ļoti lieli ikru muskuļi un, tie pie intensīvas (lielas) slodzes ļoti aug. Patika ūdens aerobika, tur gan "spārniņus" varēja samzināt, gan ādas tvirtums mainījās. Bija feini. Domāju pēc kāda laika atgriezties sporta zālē. Dzīvojot Īrijā, diemžēl nākas saskarties ar to, ka bieži līst lietus. Tādēļ pastaigas būs jāveic uz skrejceliņa telpās.
Starp citu, pēc jebkura treniņa (skriešanas, ātras soļošanas utt), ir jāiet dušā, jo fiziskas slodzes laikā izdalās no ķermeņa toksīni. Un nav labi, ja tie paliek uz ādas. Tādēļ jānoskalojas. Starp citu, tas palīdz ādas tonusam un izskatam. Pārbaudīts! :)
Vispār par šādām lietām zinu daudz. Esmu izmēģinājusi daudzus uztura principus (diētas) un, esmu atkārtoti atgriezusies FD, jo šeit piedāvātā programma tiešām labi darbojas. Diemžēl manas ex kaimiņienes (fitnesa treneres) piedāvātā proteīnu diēta man nepalīdzējā, toties māsai gan. Viņa ir kļuvusi par 3 izmēriem mazāka! :) Prieks par viņu. Ar FD palīdzību iepriekšējā reizē zaudēju 20 kg, tad pārgāju uz proteīnu diētu )pierunāja kaimiņiene un māsa) un, beigās visu pametu pavisam, un uzbarojos par 14 kg atpakaļ.

siltuma (on-line)
Publicēts: 26.03.2014 08:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2014 08:53:12 - Rakstīja :
es arī vingroju, bet īsti intensīvi nesanāk, jo ātri piekūstu, izrādās, "baigā" vārgule biju palikusi, kaut likās ka smagumus ceļu lielus, ja vajag
bet 3 reizes nedēļā eju uz aerobikām, 
man apkārt daudzi ievēro kādus no ēšanas principiem un katrs cenšās pamācīt, ka tieši viņam ir labākā metode, sapratu, ka negribu nevienu pārliecināt, atbildu jā, jā un daru pa savam, īstenībā rezultāti runā par sevi, ja godīgi man patīk FD, jo patika svara vērotāji, patīk ēst no visa pa druskai un nejūtu, ka sev īpaši kautko liegtu, 

murcija
					Poste: 44
murcija (on-line)
Publicēts: 26.03.2014 10:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2014 10:47:03 - Rakstīja :

labrīt, jap... nu interesanti gan par to aneirobo slodzi un organizma "piesārņošanu". Es laikam pati izvēlēšos pieturēties pie domas, ka katram mums ir jāmāk 'ieklausīties savā organismā". katram ir svs sports - man piemēram pilnīgi noteikti neder aerobika, un lēkāšana, dēļ manas nu jau gandrīz 6 gadus senās smagās galvas traumas, vairākām galvas operācijām un neiroķirurgu ieteikuma - skriet un peldēt, bet nelēkāt aerobikā.

es pieturos pie tā, ko man neiroķirurgi ieteica, - vajag aktīvu kardioslodzi - vidēji ātru skriešanu. Un tad nu to arī darot, jūtos labi. Mans novērojums par skrējējiem - te pamatā ir ļoti slaidi, atlētiski stiegrainiem muskuļiem (jo īpaši maratonisti). nezinu ar ko tas ķermenis piesārņojas???? un vai tiešām auzdzējas masa.... skaidrs ir viens, ka nevar rīt un skriet. :)

Manas pašas pieredze - kad es skrēju aktīvi un domāju par ēšanu arī man viss bija kārtībā ar muskuļu tonusu,'tauku un muskuļu masas proporciju ķermenī un vispārējo labsajūtu. Tā kā skriešana ir manējais. Un tagad arī atsākot skriet (vakardien noskrēju 8.5 km) esmu pozitīvi noskaņota un pagaidām vismaz nekāds "bads un rijība" nav uzbrukusi. :) 


debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 26.03.2014 14:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2014 14:36:11 - daksha Rakstīja :
To visu palasot sanāk, ka nav ieteicams intensīvi nodarboties ar sportu, piemēram fitnesu, jo tādā veidā mēs kaitējam savam organismam? Vai arī es kaut ko nepareizi sapratu?
Saprasts ir pareizi!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 28.03.2014 01:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/03/2014 01:49:03 - Rakstīja :
Sveikas, meitenes! Ieliku pie receptēm savu mīļāko šī brīža uzkodu. Jaunas receptes dod mums sajūtu, ka savi lutinām :)
http://www.figurasdraugi.lv/online/gallery/pic.asp?wa_id=1407&gs=20&wa_site_id=6

daksha (on-line)
Publicēts: 28.03.2014 09:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/03/2014 09:19:08 - melllene Rakstīja :
Sveikas, meitenes! Ieliku pie receptēm savu mīļāko šī brīža uzkodu. Jaunas receptes dod mums sajūtu, ka savi lutinām :)http://www.figurasdraugi.lv/online/gallery/pic.asp?wa_id=1407&gs=20&wa_site_id=6
Vai adrese ir pareiza? Man never vaļā un saka, lai pārbaudu adresi.

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 28.03.2014 17:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/03/2014 17:22:55 - daksha Rakstīja :
Vai adrese ir pareiza? Man never vaļā un saka, lai pārbaudu adresi.
Man atvēra, bet es iekopēju 

daksha (on-line)
Publicēts: 28.03.2014 21:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/03/2014 21:47:03 - sinderella Rakstīja :
Man atvēra, bet es iekopēju 
Es arī iekopēju, bet man tāpat never vaļā. Varbūt, ka var forumā iekopēt receptīti.

sliva65
					Poste: 72
sliva65 (on-line)
Publicēts: 28.03.2014 22:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/03/2014 22:30:11 - Rakstīja :
Vai vienkāršāk nav sadaļā IEDVESMAI atvērt fotogalerijas un sameklēt Mellenes galeriju "Mellenes gardumi", tur atradīsi ne tikai šo pēdējo recepti, bet vēl apmēram pus simtu dažādu citu Mellenes gardo recepšu.

daksha (on-line)
Publicēts: 29.03.2014 21:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/03/2014 21:17:34 - sliva65 Rakstīja :
Vai vienkāršāk nav sadaļā IEDVESMAI atvērt fotogalerijas un sameklēt Mellenes galeriju "Mellenes gardumi", tur atradīsi ne tikai šo pēdējo recepti, bet vēl apmēram pus simtu dažādu citu Mellenes gardo ...
Paldies!

Vala
					Poste: 24
Vala (on-line)
Publicēts: 31.03.2014 05:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/03/2014 05:13:38 - debora Rakstīja :
To visu palasot sanāk, ka nav ieteicams intensīvi nodarboties ar sportu, piemēram fitnesu, jo tādā veidā mēs kaitējam savam organismam? Vai arī es kaut ko nepareizi sapratu? Saprasts ir pareizi!
Kaut kādas muļķības. Sportisti manuprāt ir vieni no visveselīgākiem cilvēkiem pasaulē. Ja nenodarbojies ar aktīvu sportu, manuprāt nav stipra sirds, līdz ar to pieaug riski dažādām ar sirdi saistītām slimībām. Visu vienkārši ir jādara ar mēru. Protams, ja esi nosēdējis 20 gadus pēc skolas beigšanas krēslā un dīvānā un, pēkšņi esi pieteicies 3 km maratonā, būsi beigts pieveicis labi ja pus kilometru.
Saka, ka būt veģetārietim ir ļoti veselīgi, es piemēram esmu sastapusi veģetāra uztura piekritēju, kura nu nemaz neizskatījās veselīgi, viņa bija apaļīga, mati nespodri un pati tāda pārgurusi un dzīves nomocīta. Lai gan viņai ir laimīgi precējusies 7-us gadus veca bērna māte ar labu darbu un kolosālu vīru.
Draudzene tagad pievērsusies lieldienu gavēnim, rezultātā otrajā nedēlļā viņa tika pie sapampušām acīm, pietam nesaprotot no kā.  Katrai lietai manuprāt ir galējības un, ja tajās neieslīgst, tad viss ir rāmjos. Amerikā ir raidījuma, kurā piedalās nevis paļīgi, bet tiešām resni cilvēki. Saucās "Biggest Loser" un, viņiem palīdz notievēt gan fitnesa treneri, gan dietologi. Pietam, visiem tiek piespriestas aktīvas sporta nodarbības un, nav dzirdēts, ka kādam ir pasliktinājusies veselība, vai kāds būtu nomiris projekta ietvaros.

siltuma (on-line)
Publicēts: 31.03.2014 08:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/03/2014 08:59:20 - Rakstīja :
manuprāt cik cilvēku, tik viedokļu, es esmu pret sportu bet esmu par fiziski aktīvu dzīvesveidu, nav visi sportisti veselīgākie cilvēki pasaulē, sports ir nežēlīgs, sabeigtas muguras, ceļu locītavas, galvas traumas, tieši kā ikdienas cilvēkiem, protams, varbūt krāsas sabiezinātas, bet to es tā, lai uzsvērtu, ka viedokļi ir dažādi
un māsīca jau daudzus gadus gavē, viņa gan tam  gatavojāskautkā laikus un jūtās labi, es gan to neatzīstu, bet cienu viņas vēlēsanos

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 31.03.2014 10:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/03/2014 10:16:04 - Vala Rakstīja :
Kaut kādas muļķības. Sportisti manuprāt ir vieni no visveselīgākiem cilvēkiem pasaulē. Ja nenodarbojies ar aktīvu sportu, manuprāt nav stipra sirds, līdz ar to pieaug riski dažādām ar sirdi saistītām ...
Gavēnis jau nu nekādi nebūs vainojams pie sapampušām acīm :D
Piekrītu Siltumai, sportisti nav un nekad nav bijuši visveselīgākie, vēl pirms dažām dienām runāju par šo ar savu ārsti - jau ap 40 visi ir invalīdi  pārslodzes, traumas, neko veselīgu organismam nedod!

murcija
					Poste: 44
murcija (on-line)
Publicēts: 31.03.2014 15:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/03/2014 15:00:22 - sinderella Rakstīja :
Gavēnis jau nu nekādi nebūs vainojams pie sapampušām acīm :D Piekrītu Siltumai, sportisti nav un nekad nav bijuši visveselīgākie, vēl pirms dažām dienām runāju par šo ar savu ārsti - jau ap 40 visi ir ...

nu jap... profesionāls sports prasa no cilvēka ļoti daudz un jo īpaši saistībā ar gatavošanos sacensībām - milzīgas pārslodzes, ierobežotas atpūtas un reizēm arī pārtika.. kur nu vēl iespējamība, ka tiek lietotas visādas papildus stimulējošas vielas..

bet tas ir profesionāls sports. nevis vienkārši aktīvs dzīvesveidz. es neuzskatu, ka piemēram skriešana +/- 50-60min kādas 5, reizēm 6 reizes nedēļā vidējam cilvēkam varētu radīt kādas būtiskas paliekošas negatīvās sekas. protams visu vajag ar mēru! Un vajag attiecīgi iesildīties, nepārforsēt ar ātrumu, slodzi sirdij, vajag pēc tam arī attiecīgi labi izstaipīt muskuļus. Bet nu.... es domāju, ka tiešām tad, ja nav ļoti liels liekais svars  (tie man ir manā izpratnē +/- kādi 8-10 kg )un nav problēmas ar kāju locītavām, muguru, ir normāls asinspiediens. Tad skriešana'mērenā tempā var dot tikai labu!

es pati, piemēram sestdien un svētdien skrēju no rīta, pirms brokastīm - man sanāca baigi agri pamosties, laiks bija saulains, bet vēl ne karsts (Beļģijā jau principā ir klāt vasara) un tad nu es ap 6 gāju paskriet 45min/7.4km sestdien un 50min/7.5km svētdien. Pēc tam rītu duša un pabrokastoju un diena bija sākusies ar super emocijām!  Tā kā ar pilnu vēderu nekad neskrienu, nevaru pakustēties, kad pa "kuņģi kratās ābols vai siermaize" :) tad sanāca šoreiz brokastis pēc skriešanas. bet nu tiešām es domāju, ka anyway mans weekends sākās ļoti veselīgi. un rīta skrējiens manam organismam deva tikai visu to labāko!  


sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 31.03.2014 20:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/03/2014 20:31:03 - murcija Rakstīja :
ja nav ļoti liels liekais svars  (tie man ir manā izpratnē +/- kādi 8-10 kg )un nav problēmas ar kāju locītavām, muguru, ir normāls asinspiediens. Tad skriešana'mērenā tempā var dot tikai labu!
Pareizi Tu visu saki, ja .. 

daksha (on-line)
Publicēts: 31.03.2014 21:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/03/2014 21:29:04 - Rakstīja :
Ea ari piekrītu viedoklim, ka ne visiem viss der. Jāvadās ir pec savām izjūtam. Es, piemēram,  jūtos lieliski aktīvi vingrojot 6 dienas nedēļa + vēl pastaigas ar bērnu un visi mājas un dārza darbi. Es nevaru miera nosēdēt, man visu laiku jābūt darbībā. Tāpēc esmu ar visām četrām par par aktīvu sportošanu. Es tāpat kā murcija sportoju no rīta un brokastis ēdu pēc tam.

chuks
					Poste: 282
chuks (on-line)
Publicēts: 01.04.2014 11:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/04/2014 11:50:25 - daksha Rakstīja :
Ea ari piekrītu viedoklim, ka ne visiem viss der. Jāvadās ir pec savām izjūtam.
Saprotams, mēs katrs esam savādāks - kā pēc rakstura, tā pēc emocijām u.t.t. Katram sava mēraukla arī fiziskai slodzei. Nevienā jomā jau nav kaut kāda noteikta standarta, kas der visiem. 
Pati esmu no tiem, kas nav sevišķi aktīva sportotāja, bet fiziskas aktivitātes viennozīmīgi dod labsajūtu gan manam rumpim, gan prātam :) Dzīvoklī reizēm jūtos kā "ieslodzīta", tādēļ bieži pametu savus puišus vienus un laižos uz laukiem - pazāģēt kādu zaru, pakasīt lapas, parakt kādu dobi... Un pēc tam tik feinas sajūtas :) 

Vala
					Poste: 24
Vala (on-line)
Publicēts: 03.04.2014 00:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/04/2014 00:08:45 - Rakstīja :
Nesaku, ka pie draudzenes uzpampušajām acīm un zaļganās sejas ādas ir vainojams pats gavēnis. Vaina ii/bija pašā otganismā pirms gavēņa. Vienkārši dārzeņu pastiprināta lietošana kaut kādu reakciju izveidoja un tad nu viss iznāca uz āru. Pirms tam viņas šķivi aizpildīja 80% gaļas, 10% labības produkti, tai skaitā kartueļi un 10% dārzeņu. Vienkārši uztura maiņa daudz ko izvelk uz āru. Piemēram, man pirmās nedēļas beigās pēkšņi uzleca augšā asinsspiediens un, es nesapratu no kā. No kafijas, no tā, ka cenšos mazāk uzturā lietot cukuru, no pārslodzes??? Ir grūti izprast ķermeņa reakcijas. Vēl grūtāk to izdarīt dzīvojot ārzemēs (kā es Īrijā). Nevar vnk aiziet pie ģimenes ārsta un dabūt norīkojumu uz analīzēm. Analīzes Tev piedāvās veikt tikai ap to laiku, kad Tu sāksi jau mirt nost.

daksha (on-line)
Publicēts: 03.04.2014 09:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/04/2014 09:11:09 - Vala Rakstīja :
Nesaku, ka pie draudzenes uzpampušajām acīm un zaļganās sejas ādas ir vainojams pats gavēnis. Vaina ii/bija pašā otganismā pirms gavēņa. Vienkārši dārzeņu pastiprināta lietošana kaut kādu reakciju izv ...
Nedomāju, ka veslības problēmas tev radās no FD programmas. Visdrizāk vainojama minētā pārslodze, vai arī tas, ka sākumā ir psihologiski grūti parslēgties un galvā visu laiku rosās kardinātājvelniņš. Man agrāk katrus 6 mēnešus kā likums bija galvas reiboņi. Tādi, ka 3 dienas pavadīju tikai guļus. Turklat vainu nevarēja neviens atrast. Reiboņi atkartojas regulāri. Nu ir jau pagajis laiciņš, vajadzēja būt, bet nekā. Acīmredzot FD arī to ir sakārtojis. Lai tev veicas turpmāk noturēties. Vēl gribēju piebilst, ka man ļoti patīk tavi ieraksti sadaļā "ir jaatcerās, kas tu esi". Lasu vienmēr ar interesi.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 04.06.2014 09:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/06/2014 09:17:58 - debora Rakstīja :
Redzi, slodzes ir AEROBAS ( + skābeklis) un ANEAROBAS (- skābeklis). Skriešana 10 - 20 minūtes ļoti lēni varētu būt aeroba slodze, bet ilgāk - tā pāriet anearobā slodzē, jo skriešana nav pierasta un p ...
Ja? Tiešām? Biju iedomājusies, ka, ja skriešu 6-7 km lēnām, tā lai var sarunāties, ka tas ir aerobā slodze... Paldies, Debora!!! Tāpēc es manī ir neizpratne - pagājšgad skrēju apm.2 km pa vakariem, māsa mani arī iemācīja, cik lēnu jāskrien un TĀDĀ tempā man likās, būtu man laiks, skrietu kaut visu maratonu!!!Un svars kritās, jo skrējienam veltīju apm.20 minūtes. Ne vairāk. Vai, kāds atvieglojums, ka tik maz jāskrien!!!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās