Nekas cits mums neizmaksā tik lēti un netiek vērtēts tik augstu kā pieklājība. /M. de Servantess/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Shaun T - Insanity workout


murcija
					Poste: 44
murcija (on-line)
Publicēts: 05.03.2014 12:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/03/2014 12:45:55 - Rakstīja :

Mīļās tievētājas un sportotājas, es šonedēļ arī pievienojos jūsu "klubiņam" ar apņēmību savākt sevi smukā formā līdz vasarai - kleitiņu, šortu un ķrekliņu laikam:) tad nu nevarēs vair tīties mēteļos un džemperos. Es pati jau vienreiz gandriiz izgaaju cauri visai ShaunT Insanity programmai. Izvingroju visus 1 mēnesis +recovery week + 1 menesis programmu. Muskuļi nostiprinājās, jā! Lieliska ir apziņa, ka ir rokām un pleciem un arī mugurai muskuļi :)

bet tā kā nekādu diētu vai veselīgās ēšanas principus es tajā laikā naievēroju, tad tauciņi ir +/_ tur pat, blakus muskuļiem. Šoreiz sākot FD programmu, man ir doma paralēli arī vingort kopā ar ShaunT :) Varbūt kāda grib man pievienoties un arī te FD lapā dalīties ar iespaidiem, rezultātiem??? Būtu lieliski!

Jāatzīst gan, ka taa programma ir īstenībā baigi prasīga. Es pati smējos, ka 40min svīstu "kā cūka". Un tāds rezultāts man nekad nav bijis ne aerobikā, ne skrienot. :)

Labs-i, gaidīšu kādu vēl azartiski līdzgaitnieci!


daksha (on-line)
Publicēts: 05.03.2014 18:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/03/2014 18:55:07 - Rakstīja :
Kā minētā programma strādā? Kur to var darīt?

murcija
					Poste: 44
murcija (on-line)
Publicēts: 05.03.2014 20:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/03/2014 20:06:14 - Rakstīja :

tā ir 40 min (pirmajā mēneši) - 60 min (otrajā mēnesī) cardio treniņa un spēka vingrinojaumu ļoti intensīva programma.

tas princips pamatā ir apm'1ram 4-5min ļoti intensīva slodze, tad laikam kādas 40 sekundes pārtraukums un atkal slodze. vingrojumi ir gan lēkāšana, gan skriešana ar 90 grādu leņķī paceltiem ceļiem, gan pumpēšanās, pietupieni, gan kaut kas līdzīgs boksēšanās treniņam, gan dažādos veidos presīte, bet savādāki vingrojumi. Nu lūk un tāda slodze 6 dienas nedēļā, tad vienu dienu pauze un tad atkal 6 dienas.... tā 4 nedēļas, tad 1 nedēļu nedaudz vieglāki "recovery" vingrojumi un pēc tam atkal viens mēnesis, bet nu jau ar vēl intensīvākiem spēka vingrojumiem.

par pašu programmu var izlasīt inteā - http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/insanity.do

var mklēt visādas atsauksmes Youtube.

te var izlasīt vienas LV meitenes diskusiju un pieredzi ejot cauri Insanity programmai. http://cosmo.lv/forums/topic/113877-shaun-t-insanity-ir-absolvets/

es piekrītu, ka arī man tā bija pati trakākā un grūtākā pieredze, jebkurā treniņā. Un tagad es esmu izvēlējusies to atsākt :) pagaidām tādā kā izlases variantā pati katru dienu vienkārši taisu recovery week + abs vingrojumus. bet ir man apņemšanās atsākt pēc pilnas programmas.

nus, vai kādu ieintriģē'ju pievienoties????


murcija
					Poste: 44
murcija (on-line)
Publicēts: 05.03.2014 20:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/03/2014 20:09:11 - Rakstīja :

aaa... tā programma ir dvd formātā nopērkama un dari pats mājās. es saprotu, ka meitenes ir arī atkodušas kaut kādus linkus, kur to var "nokačāt".

var apskatīties tai cosmo diskusijā.

nevienā sporta klubā lv gan neesmu redzējusi šo programmu.

bet moška ir. es zinu, ka briselē ir viena līdzīga programma NATo sporta klubā - Black Box programma (vēl neesmu pati bijusi, bet mošak arī pamēģināšu apskatīties).


daksha (on-line)
Publicēts: 05.03.2014 21:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/03/2014 21:05:37 - Rakstīja :
Es apskatījos noràdītos saitusl Izskatās sarežģīti, jo viss jādara ātri. Turklāt tās ir 45 min., bet gan jau sākumā vēl vairāk. Vēl mani uztrauc tas, ka, ja to dara viens mājās, tad nezini, vai pareizi izpildi vingrojumus. 

murcija
					Poste: 44
murcija (on-line)
Publicēts: 05.03.2014 23:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/03/2014 23:47:04 - daksha Rakstīja :
Es apskatījos noràdītos saitusl Izskatās sarežģīti, jo viss jādara ātri. Turklāt tās ir 45 min., bet gan jau sākumā vēl vairāk. Vēl mani uztrauc tas, ka, ja to dara viens mājās, tad nezini, vai pareiz ...

oo, nu tie vingrojumi patiesībā ir pavisam elementāri vienkārši. pavisam vienkāršas kustības. bet prasa tas tādu enerģiju , ka pēc tam tiešām esmu nosvīdusi kā ruksis. Es nekad neesmu mēģinājusi šito meklēet inetā. bet dvd es uzlieku arī titrus unvēl tas, ka treneris Shaun baigi pats regulē ar tekstiem "straighten your legs",  "keep the core contracted" , "exhale when you lift the leg"....utt..

jā, tā ir kardio slodze, bet virzīta uz muskuļu veidošanu un arī tauciņu sadedzināšanu.. jādara viss ir ļoti ātrā tempā un ik pa noteiktam laikam ir atpūtas pauze, kad Shauns "dzen" dzert ūdeni. Un vēl ir baigi labā iesildīšanās daļa un nodarbības beigās super staipīšanās. to man ir apņemšanās pārņemt arī pirms/pēc saviem skriešanas treniņiem, kurus esmu apņēmusies atsākt, kad sāks lapiņas plaukt....

sanāca man te baigā Insanity reklāma... kas nebūt nav mans mērķis :) manējais ir notievēt un būt sportiski aktīvai!!!


daksha (on-line)
Publicēts: 06.03.2014 07:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2014 07:44:04 - Rakstīja :
Vakar internetā atradu to programmu. Sodien paskatīšos un tad zināšu, vai to varu va nē. Tad arī uzrakstīšu.

daksha (on-line)
Publicēts: 06.03.2014 10:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2014 10:25:13 - Rakstīja :
Tikko izmēģināju fit testu. Jāsaka, ka gāja smagi, bet to visu var izdarīt. Cik saprotu, tas fit tests jāpilda 2 nedēļas, tad jāturpina ar visu parējo, kur 45 minūtes pildas šos vingrinājumus, kas ir fit testā. Palabo, ja nepareizi sapratu.

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 06.03.2014 19:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2014 19:39:54 - Rakstīja :
http://thepiratebay.se/torrent/6494528/FULL_Insanity_Workout__Workout_sheet___Nutrition_diet

Šeit var nokačāt to programmu.
Es gan novingroju 3 dienas (ieskaitot fit testu) un tad sākās "sieviešu svētki" tāpēc nācās ņemt pauzi. Ikriem arī musīšus pamatīgi sāpīgi savilka. Bet vienalga taisos turpināt. Labs treniņš un pats to tempu var piemērot savai fiziskajai sagatavotībai. Ir vingrojumi (piemēram ar pumpēšanos) kurus taisu kā gliemezis un knapi vispār tajos elkoņos ieliecos, jo rokas man galīgi netrenētas.

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 06.03.2014 19:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2014 19:43:01 - daksha Rakstīja :
Tikko izmēģināju fit testu. Jāsaka, ka gāja smagi, bet to visu var izdarīt. Cik saprotu, tas fit tests jāpilda 2 nedēļas, tad jāturpina ar visu parējo, kur 45 minūtes pildas šos vingrinājumus, kas ir ...
Paksaties manis dotajā linkā. Tur kopā ar video nolādēsies arī precīza programma, kur rakstīts kurš video kuru dienu jāvingro!

daksha (on-line)
Publicēts: 06.03.2014 21:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2014 21:40:19 - Manon Rakstīja :
Paksaties manis dotajā linkā. Tur kopā ar video nolādēsies arī precīza programma, kur rakstīts kurš video kuru dienu jāvingro!
Paldies,paskatīšos!

murcija
					Poste: 44
murcija (on-line)
Publicēts: 06.03.2014 22:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2014 22:53:18 - daksha Rakstīja :
Tikko izmēģināju fit testu. Jāsaka, ka gāja smagi, bet to visu var izdarīt. Cik saprotu, tas fit tests jāpilda 2 nedēļas, tad jāturpina ar visu parējo, kur 45 minūtes pildas šos vingrinājumus, kas ir ...

es nezinu par internetā atrodamo programmu, bet tā programma, kas ir dvd formātā sastāv lūk šādi:

1. mēnesis:

1.nedēļa - 1dienā:fit test; 2dienā:polymetric cardio circuit; 3dienā:cardio power and resistance; 4dienā:cardio recovery; 5dienā:pure cardio; 6dienā:atkal polymetric cardio circuit, tad 7diena - brīvdiena un nedaram neko :)

2.nedēļa - 1diena:cardio power and resistance; 2diena:pure cardio; 3diena: polymetric cardio circuit; 4diena:cardio recovery; 5diena:cardio power and resistance; 6diena: pure cardio+sardio abs (šitā ir mana mīļākā nodarbība - riktīgs kardio treniņš 40min+17minpresītes vingrinājumi); 7diena:kā parasti-brīvs :)

3.nedēļa:1dienā isejam fittestu un salīdzinam rezultātus, kā bija sākumā :); 2diena:cardio circuit; 3diena: pure cardio un cardio abs; 4diena: cardio recovery; 5diena: cardio power and resistance; 6diena: polymetric cardio circuit; 7diena:brīvs;

4.nedēļa: 1diena:pure cardio + cardio abs; 2diena:cardio power and resistance; 3diena:polymetric cardio circuit; 4diena:cardio recovery; 5diena:pure cardio+ cardio abs; 6diena:polymetric cardio circuit; 7diena:brīvs....

tad ir 5.nedēļa un visas 6 dienas ir core cardio and balance - tie ir salīdzinoši daudz vienkāršāki un vieglāki vingrojumi. Tāda kā recovery nedēļa, lai sagatavotos trakam nākamajam mēnesim. Jo otrais mēnesis ir ar daudz intensīvākiem treniņiem.... to visu 2. mēneša sarakstu tagad nedrukāšu. :) Ir vērts pamēģināt ar pirmo mēnesi tikt galā :) un tad jau, ja "ākis ir lūpā" :) tad tik uz priekšu!!!

man pašai liekas, ka ir vērts pamēģināt un ja"pavelkas" tad labāk nopirkt to programmu dvd. Jo nav nekas tad jāmeklē inetā. un mēs jau zinam , ka tad, ja par kaut ko ir samaksāts, tad ir dubultā motivācija to arī izmantot, nē? nu vismaz man tā noteikti ir


daksha (on-line)
Publicēts: 07.03.2014 15:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/03/2014 15:55:35 - Rakstīja :
Šorīt izmēģināju polymetric cardio circuit. Ir ko iesvīst, lai visu izdarītu. Protams uz beigam man gāja gruti, bet izturēju visu. Domāju, ka turpināšu tālāk. Tad jau redzēs kads būs rezultāts.

daksha (on-line)
Publicēts: 08.03.2014 16:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/03/2014 16:59:43 - murcija Rakstīja :
es nezinu par internetā atrodamo programmu, bet tā programma, kas ir dvd formātā sastāv lūk šādi:1. mēnesis: 1.nedēļa - 1dienā:fit test; 2dienā:polymetric cardio circuit; 3dienā:cardio power and resis ...
Izpētiju no internetā pieejamo materiālu un atradu, ka visa informacija par to kā, kad, cik daudz un kādi vingrojumi jāpilda, ir norādīti. Domāju, ka no pirmdienas sākšu tam visam iet cauri. Redzēs kāds būs rezultāts.

daksha (on-line)
Publicēts: 15.03.2014 12:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/03/2014 12:54:10 - Rakstīja :
Urrā! Esmu  6 dienas izturējusi intensīvo vingrošanu. Ja sākumā daudz atpūtos un darīju visu lenākā tempā, tad šodien jau pat tiku visam līdzi. Man patīk. Paldies murcija, ka ieteici. Esmu apņēmusies iziet visu programmu. Man pēc trešā mazuļa, kuram šobrīd ir 7 mēneši, bija palicis neliels vēderiņš. Pēc šiem vingrojumiem tas nu ir sācis samazināties.

daksha (on-line)
Publicēts: 22.03.2014 20:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/03/2014 20:22:11 - Rakstīja :
Atkal sestdiena un 6 dienas pagājušas ar Shaun T insanity programmu. Man jau sāk iepatikties. No rītiem pēc vingrošanas ir superīga sajūta. Mans 7 -gadniegs šajā nedēļā vingroja kopā ar mani. Viņam ļoti patika. Esmu apņēmības pilna turpināt iesākto.

Neza1987
					Poste: 861
Neza1987 (on-line)
Publicēts: 22.03.2014 21:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/03/2014 21:31:32 - Rakstīja :
kur jūs skatāties?

daksha (on-line)
Publicēts: 30.03.2014 08:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/03/2014 08:20:22 - Rakstīja :
Jau atkal viena nedēļa pagājusi kopā ar Shaun T insanity, nu jau trešā. Lai gan FD neatbalsta šādas intensitates fizisko slodzi, man patīk un ja patīk, tad to vajag darīt. Tā es domāju. Svarīgi ir vadīties no savām sajūtām, jo tas ir vislabakais radītājs. Turklāt šāda vingrošana liek tev parvarēt savu slinkumu un 6 dienas nedēļā vingrot.

daksha (on-line)
Publicēts: 30.03.2014 08:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/03/2014 08:22:23 - Neza1987 Rakstīja :
kur jūs skatāties?
Palasi šaja foruma daļā Manon ir uzrakstījusi interneta adresi. Vienīgi viss ir angļu valodā.

daksha (on-line)
Publicēts: 06.04.2014 10:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/04/2014 10:09:17 - Rakstīja :
Jau atkal viena nedēļa pagājusi katru rītu vingrojot. Nu jau kopa ir mēnesis. Paskatījos, ka pēc programmas nākamnedēļ katru dienu viens un tas pats jāvingro. Tā laikam tada sagatavošanās otrajam mēnesim, kur katru dienu jāsporto 50 -60 minūtes līdzšinējo 30-40 minūšu vietā.

murcija
					Poste: 44
murcija (on-line)
Publicēts: 08.04.2014 16:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/04/2014 16:46:31 - Rakstīja :

'ciu-riu! o, jā tā ir "recovery week", lai sagatavotos ļoti intensīvai garāko treniņu nedēļai. Brīdinu no savas pieredzes, ka tā nākamā ir tā teikt"riktīgs "hard core" :) treniņi ir garāki un vairāk spiež uz spēku.

pati es tagad patiesībā izmantoju, ka BE ir jau riktīgi vasarīgi un skrienu. Bet tajās dienās, kad mazāk skrienu, pēc skriešanas taisu core abs vingrinājumus, jo presītei laikam nekas labāks par Shaun T - Insanity na'v... vismaz priekš manis tiešām pats efektīvākais vingrojumu komplekss. To es esmu sapratusi tagad, kad pamatā skrinu, kas man sagādā daudz lielāku prieku, jo galu galā negribas vairs kā ziemā pa telpām lēkāt, bet nu.... tās 40 svīšanas min pie Insanity bija ķermenim egektīvākas. .... tāpēc nu mēģinu tagad apvienot "patīkamo" (skriešanu) ar nedaudz "iedarbīgā" (abs workout).

ai.... gaidu lieldienas, gribas brīvdienas, gribas aizbraukt uz LV :)  


daksha (on-line)
Publicēts: 08.04.2014 17:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/04/2014 17:35:55 - murcija Rakstīja :
'ciu-riu! o, jā tā ir "recovery week", lai sagatavotos ļoti intensīvai garāko treniņu nedēļai. Brīdinu no savas pieredzes, ka tā nākamā ir tā teikt"riktīgs "hard core" :) treniņi ir garāki un vairāk s ...
Man arī patīk vingrojumi presītei. Es arī labprāt no rītiem skrietu, bet tā kā man ir 8 mēnešu vecs mazulis, tad tas nav iespējams. Ir cerība to darīt vasarā, kad mazo varēs atstāt ar lielo brāli, kuram būs skolā brīvlaiks. Tāpēc šobrīd jāiztiek ar to, kas ir.

daksha (on-line)
Publicēts: 13.04.2014 15:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/04/2014 15:46:31 - Rakstīja :
5.nedēļa aizvadīta. Tā bija tāda kā atslodzes nedēļa. Tā vismaz man likās, jo nebija tik intensīvi jālēkā kā iepriekšējās 4 nedēļas. Rīt turpināšu ar intensīvākiem un garākiem vingrojumiem. Vēlos iziet visu programmu un tad uz sevi paskatīties.

daksha (on-line)
Publicēts: 21.04.2014 08:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2014 08:34:43 - Rakstīja :
Aizvadīta 6.nedēļa kopā ar Shaun T insanity programmu. Ņemot vera to, ka mans mazulis vairs nevar izturēt 60 un citreiz pat vairāk minūtes un man ir ikmpa laikam viņš jāizklaidē, tad saku domāt kā nepamest iesākto. Atradu, ka Shaun T ir radījis programmu Focus T25. Tā ir domāta aizņemtiem cilvekiem, kuriem trūkst laika. Vingro 5 dienas nedēļa 25 minūtes. Tā nu es šodien sāku. Meitenes pievienojieties.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās