Dod mušai spārnus, cik vien gribi - paliks muša. /O. Vācietis/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Pusdienas skolā


mazaaduuda3
					Poste: 13
mazaaduuda3 (on-line)
Publicēts: 06.12.2013 18:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/12/2013 18:16:53 - Rakstīja :

Sveikas, meitenes!

Esmu sākusi mācīties NVA organizētajos kursos, līdz ar to man aktuāla tēma kļuvusi kādas pusdienas sagatavot līdzi ņemšanai. Kursos nākas pavadīt gandrīz visu dienu, tāpēc aktuāls jautājums, kā paēst gan veselīgi, gan garšīgi. Uz vietas skolā nav ēdnīcas, tāpēc vai nu jāņem līdzi vai arī, jau tā īsajā pusdienu pārtraukumā, jāsteidzas uz netālajām kafejnīcām.

Ko jūs ieteiktu likt pusdienu kārbiņā? :)


sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 06.12.2013 22:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/12/2013 22:13:01 - mazaaduuda3 Rakstīja :
Sveikas, meitenes!Esmu sākusi mācīties NVA organizētajos kursos, līdz ar to man aktuāla tēma kļuvusi kādas pusdienas sagatavot līdzi ņemšanai. Kursos nākas pavadīt gandrīz visu dienu, tāpēc aktuāls ja ...
Es, piemēram, us NVA semināru ņēmu līdzi Ķirbja biezpiena sacepumu, vari recepti atrast šeit : http://www.figurasdraugi.lv/client/forum/forum.asp?wa_id=1150&wa_site_id=6&wa_paged_list_i=-1&#post86000  
Jo vietā kur neviens neēd, nedzer, uz tualeti neiet, bet visi tikai domā, ka ātrāk izņemt programmu cauri, nav iedomājams kaut kas sastāv no vairākiem un kur nu vēl siltiem ēdieniem  ļoti jau nu man šis pasakums nepatīk!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 07.12.2013 02:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2013 02:36:11 - Rakstīja :
Es dienas, kad zinu, ka nebus iespeja paest nemu lidzi traucinos salatus. Veidoju veseligus rosolveidigus salatus uz risu bazes ar piem. garnelem, tomatiem, papriku, u.c. darzeniem, kas nu karojas.
Sacepumi noteikti ari ir laba ideja.
Tev pasai jaizdoma kas tev garso un ko tev butu vienkarsi apest. Un galvenais kaut ko, kas garso auksts (nav pieredzes ar zupu vadasanu lidzi termosa, lai gan esmu dzirdejusi, ka citas meitenes taa ir darijusas).
Un ja ir taa kaa sinderella saka, tad iespejams, ka jaizvelas ari kaut kas, kas ne parak smarzo - savadak parejiem saks kurkstet vederi. :D

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 07.12.2013 02:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2013 02:37:28 - ilze_ Rakstīja :
Es dienas, kad zinu, ka nebus iespeja paest nemu lidzi traucinos salatus. Veidoju veseligus rosolveidigus salatus uz risu bazes ar piem. garnelem, tomatiem, papriku, u.c. darzeniem, kas nu karojas.Sac ...
Starpcitu, vel pagajuso nedelu visu dienu 'dzivoju masinaa' un iepriekseja dienaa sagatavoju visas savas 16 vienibas karbinaas lidzi. Sakot no augliem lidz jogurtam un pat aukstam kartupelu pankukam ar kirbi. :) Iespaidigs skats, kad visu to, kas pa dienu jaaped saliek vienaa somaa.

Eva91
					Poste: 30
Eva91 (on-line)
Publicēts: 07.12.2013 04:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2013 04:17:25 - ilze_ Rakstīja :
Iespaidigs skats, kad visu to, kas pa dienu jaaped saliek vienaa somaa.
Vai ne? Es katru dienu uz darbu ņemu līdzi tādu smuku kalniņu.  Jo mājās sanāk paēst tikai brokastis. Un ta saliekot visu kopā, liekās, ka tās pārtikas ir tik daudz, ka gandrīz vai katru dienu gribas kāpt uz svariem un pārliecināties vai tiešām, tiešām nekas nenāk klāt. 

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 07.12.2013 13:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2013 13:18:09 - Eva91 Rakstīja :
Vai ne? Es katru dienu uz darbu ņemu līdzi tādu smuku kalniņu.  Jo mājās sanāk paēst tikai brokastis. Un ta saliekot visu kopā, liekās, ka tās pārtikas ir tik daudz, ka gandrīz vai katru dienu gribas ...
Man atkal tas, ka partika ir lidzi un jau sasverta un sarekinata dod iekseju mieru - ja gribesies est, tad ari bus ko paest un nebus niknai un izsalkusai jakrit visiem uz nerviem.
Man gan pasai skiet, ka es sev neesmu atklajusi daudz tadas lietas, kas man garsotu aukstas, tapec censos izdomat kur es varetu savus produktus uzsildit. (Ne vienmer sanak celaa esot) :)

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 07.12.2013 16:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/12/2013 16:24:56 - ilze_ Rakstīja :
Man atkal tas, ka partika ir lidzi un jau sasverta un sarekinata dod iekseju mieru - ja gribesies est, tad ari bus ko paest un nebus niknai un izsalkusai jakrit visiem uz nerviem. Man gan pasai skiet, ...
Tieši tā arī ir, ja visu sagatavosi, sarēķināsi, nebūs stresa ka neesi kaut ko apēdusi, vai jāēd kas pagadās
Un jā, salātiņi uz rīsu vai griķu bāzes ir ļoti labi, saliec klāt dārzenīšus kas Tev garšo, kādu vistiņu vai sieru, oliņu vai garneles, Tev būs pilnvērtīgas pusdienas un iemet somā kādu augli ko vari uzgrauzts, ja sanāk uzkodai laiks

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 09.12.2013 00:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2013 00:32:07 - Rakstīja :
Dazi no sev noteiktajiem ,likumiem,
1.majas kartigas brokastis.
2.augli, kad ir maza pauze.
3. Necaurspigiga pudele kokteilis: auzuparslas, auglji, kefirs vai paninas sablenderets.
4. Viegli panemami grausanai darzeni.
5.maizites.
6.ja ir iespeja paest mashina, tad viss ko sirds velas.
7. Majas jau gatavas sagataves siltam vakarinam.
P.S. ja ir taa ka visi iet est, tad es ari. Pamata nemot varitus kartupelus+darzenus. Visgrutakais parejos parliecinat iet tur, kur bus ari man noperkams ediens. Ja zinu ka pastav iespeja iet est kafejnica tad eoma ir darzeni, ko apest pa celjam.

mazaaduuda3
					Poste: 13
mazaaduuda3 (on-line)
Publicēts: 09.12.2013 18:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/12/2013 18:09:27 - Rakstīja :

Paldies par idejām! :)



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās