Iekams kaut ko saki citiem, vispirms to pasaki pats sev. /Seneka jaunākais/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Eluxs14 tievēšanas pieraksti


eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 08.05.2013 10:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/05/2013 10:16:49 - Rakstīja :
Noskatījos,ka daudzas no tievētājām raksta savus pierakstus forumā un dalās pārdomās ar citiem. Tā šoreiz nolēmu darīt arī es.
FD programmu lietoju jau 5 nedēļu. Sākums bij ļoti grūts, daudz bij nesaprašanu ko un kā labāk darīt. Pirmajās nedēļās cīnījos ar paaugstinātu asinsspiedienu, beigās devos pie ģimenes dakteres,kura izrakstīja zāles. Sabijos arī par savu sirdsdarbību, jo sirdij esot pārsitieni, tas no lielā liekā svara. Pašā sākuma arī bij kad kuņģis negribēja strādāt un apstājas, iepriekš nekad nebiju pieradusi ēst brokastis, bet kad sāku tievēt tas jādara. nu nekas, pamocīju savu kuņģi,toties tagad viss ir kārtībā. 
Sākuma svars bij 119.7kg, cik ļoti man nepatīk šie cipari, nekad nevienam nebiju teikusi savu svaru un par to visu dzīvi ir bijis kauns. Tagad varu priecāties, ka šo nedēļu laikā esmu tikusi līdz 112.1 kg. Prieks ir liels par paveikto darbu, un liela motivācija nākotnē.
No fiziskām aktivitātēm man ir garas pastaigas laukā ar dēliņu un plus vēl mājas sakopšana,ko daru katru dienu, un tagad esmu iesākusi taisīt vēdera presi vismaz 10 reizes dienā. Dzeru daudz ūdens, noteikti vairāk kā 8 glāzes dienā, lai gan citreiz sanāk tikai kādas 8. No saldumiem vispār esmu iemācījusies atteikties un man par to tik ļoti liels prieks, ka tās koņčas nekārojās vairāk.
Mans lielākais sapnis būt slaidai un es ļoti ceru, ka tas piepildīsies.

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 08.05.2013 10:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/05/2013 10:57:25 - Rakstīja :
Prieks par taviem panākumiem! Ja reiz esi nolēmusi būt slaida, tad tāda arī būsi, galvenais turēties pie šīs domas lai tur vai kas! Jo tievējot ir gan kritumi gan kāpumi, galvenais laikus piecelties un neaizmirst savu mērķi!!!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 09.05.2013 10:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/05/2013 10:13:27 - eluxs14 Rakstīja :
Noskatījos,ka daudzas no tievētājām raksta savus pierakstus forumā un dalās pārdomās ar citiem. Tā šoreiz nolēmu darīt arī es.FD programmu lietoju jau 5 nedēļu. Sākums bij ļoti grūts, daudz bij nesapr ...
Piekrītu Trakums, Tev noteikti izdosies, ja turpināsi tādā pašā garā! Malacis, prieks arī par presītēm un ūdeni, kas daudziem tievētājiem ir līdz ar nagiem!
Lai Tev motivācija ik dienu!

Natlija 
					Poste: 51
Natlija (on-line)
Publicēts: 09.05.2013 10:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/05/2013 10:55:40 - Rakstīja :
Malacis !bet man nesanak pagaidam ar to udens dzersanu

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 09.05.2013 10:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/05/2013 10:58:43 - Natlija Rakstīja :
Malacis !bet man nesanak pagaidam ar to udens dzersanu
Es sev mājās esmu nolikusi karafi ar ūdeni un noteikusi, ka tas man ir jaizdzer! :) Pamēģini turēt ūdeni visu laiku pa rokai vai redzeslokā, tad vieglāk būs piepildīt to ūdens normu.

Natlija 
					Poste: 51
Natlija (on-line)
Publicēts: 09.05.2013 12:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/05/2013 12:16:18 - Rakstīja :
paldies par padomu.vajag pameģinat.es ta redzu ka mana meitiņa ari ļoti maz dzer. ja es pati dzeršu ari viņai piedavašu un mums abiem bus labums no ta.

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 09.05.2013 12:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/05/2013 12:53:21 - Natlija Rakstīja :
paldies par padomu.vajag pameģinat.es ta redzu ka mana meitiņa ari ļoti maz dzer. ja es pati dzeršu ari viņai piedavašu un mums abiem bus labums no ta.
Man virtuvē uz galda, blakus krūzei papīra lapa ar datumu ( pa brīvdienām, jo darba dienām, jau savs ritms iestrādājies) tur pierakstu - izdzeru krūzi, pierakstu + 200 ml, izdzeru pusi, pierakstu + 100 ml, pa vidu saplusoju, lai redzu kā man sokas :)Ā jā, krūze nekad nepaliek tukša! Kā izdzeru, tā ieleju atkal!

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 09.05.2013 15:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/05/2013 15:26:24 - Natlija Rakstīja :
Malacis !bet man nesanak pagaidam ar to udens dzersanu
Man jau kaut kā iestrādājies, ka ūdeni dzeru ik pēc pus stundas. un kā saka Sinderella, ļoti labi ka pieraksta cik izdzer.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 09.05.2013 15:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/05/2013 15:33:01 - Rakstīja :
Šodien tik burvīgs un silts laiks, no rīta svari rāda patīkamu mīnusiņu, tas gan jau pateicoties vakardienas lielajai pastaigai un skriešanai kopā ar mazo dēliņu vairākas stundas. Pie šādas ēšanas programmas esmu jau pieradusi, tas jau ir pat kā dzīvesveids, zinu ko drīkst ēst, ko labāk gatavot sev pusdienās. 
Līdz ar pavasari atnācis dzīvesprieks, prieks skatīties uz saviem panākumiem,lai gan vēl noteikti paies daudz mēnešu līdz sasniegšu savu slaido augumu.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 10.05.2013 15:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/05/2013 15:48:55 - Rakstīja :
Neliels secinājums šodien, patiesībā mājas uzkopšana un ikdienas darbi tā nodarbina, un ir tik laba fiziskā aktivitāte. Puse dienas ņemoties pa māju ir ātri paskrējusi, treniņš labs un slapja mugura. Nedrīkst aizmirst vēl presītes uztaisīt. 
Diena būs paskrējusi nemanot, vēl mazliet jāpalauza galva ko gatavot vakariņās.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 11.05.2013 09:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/05/2013 09:17:15 - Rakstīja :
Urā, par nedēļu -1.3kg Ļoti liels prieks par saviem panākumiem. Turpinam tāda pašā ritmā

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 11.05.2013 11:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/05/2013 11:44:17 - eluxs14 Rakstīja :
Urā, par nedēļu -1.3kg Ļoti liels prieks par saviem panākumiem. Turpinam tāda pašā ritmā
Super, man ar' prieks par Taviem panākumiem! Lai šis prieks un motivācija saglabājas arī turpmāk! Paldies, ka padalies ar saviem panākumiem!

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 14.05.2013 16:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/05/2013 16:07:55 - Rakstīja :
Divas dienas darbojos ar dārza darbiem, pamatīgi nostrādājos. Tagad tikai jāgaida jaunā raža un revēšanas laiks. Nu jau kādu otro dienu vai pat trešo dienu esmu noturējusies nekāpt uz svariem, nolēmu ka to darīšu ne biežāk kā reizi vai divas reizes nedēļā. Neliels satraukums jau ir, galvenais lai tikai rādītu svari mīnusu, nevis plusus.  Sestdien iecerēta frizētavas apmeklēšana,jāsazvanās tikai ar savu frizieri.  Jūtos ļoti labi un galvenais ka tievāka.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 20.05.2013 14:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2013 14:09:27 - Rakstīja :
Pāris dienas atpakaļ piedzīvoju lielu šoku. Uzkāpjot uz svariem, mans svars pieaudzis par 2kg? Tad dienu vēlāk atkal parbaudīju savu svaru un atkal 1 kg klāt. kā tas ir iespējams, ka nepilnu nedēļu atpakaļ svēros un rādīja svari 110.9, bet pēc pāris dienām 113.4. Ievēroju visus programmas noteikumus, dzeru daudz ūdeni, nodarbojos ar fiziskām aktivitātēm, ik pa laikam pārbaudu cik vienības man jāēd, veicu vienību testu, bet šādi cipari uz svariem. Nesaprotu kas īsti notiek, vai nu maniem svariem beidzas baterijas vai ar mani notiek kaut kas mistisks.Aizdomājos par vēl vienu lietu, vai tad mēnešreizes var ietekmēt sievietes svaru? Esmu lielā nesaprašanā. Iesākumam jānomaina baterijas maniem svariem. Bet vienalga liels šoks par tādiem cipariem uz svariem.

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 20.05.2013 14:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2013 14:15:21 - eluxs14 Rakstīja :
Pāris dienas atpakaļ piedzīvoju lielu šoku. Uzkāpjot uz svariem, mans svars pieaudzis par 2kg? Tad dienu vēlāk atkal parbaudīju savu svaru un atkal 1 kg klāt. kā tas ir iespējams, ka nepilnu nedēļu at ...
Sveika,
Es šādus brīnumus pieredzējusi esmu regulāri un tad gan snīpis nolaižas... Bet atbildot uz tavu jautājumu, tad jā, svaru ietekmē mēnešreizes, svars parasti kļūst lielāks un pēc tam atkal viss nostājas sliedēs.
Svari tev stāv visu laiku vienā vietā? Arī tas var ietekmēt, ja svari katru reizi tiek likti citā vietā... Man vannasistabā stāv svari, bet viņi reizēm pakustas pa 5 vai 10 cm un atšķirība uzreiz ir par 1,5kg... Tā ka es vienmēr cenšos atstāt viņus vienā pozīcijā, bet laikam jau vīrakungs garāmejot viņus vienmēr izbaksta!

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 20.05.2013 14:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2013 14:36:19 - trakums Rakstīja :
Sveika,Es šādus brīnumus pieredzējusi esmu regulāri un tad gan snīpis nolaižas... Bet atbildot uz tavu jautājumu, tad jā, svaru ietekmē mēnešreizes, svars parasti kļūst lielāks un pēc tam atkal viss ...
Tieši tā, deguns nolaižas, bet turos vienalga pie ēšanas programmas. Paldies nomierināji, nu vēl pāris dienas jāpagaida, un tad būs jāskatās vai viss bus savās sliedēs, es tā ļoti ceru. Un tagad zināšu ka tieši mēnešreizes ietekmē svaru. Svari man visu laiku stāv vienā vietā. Laiciņu atpakaļ svarus pārnesu uz vannasistabu, jo dēliņam arī patika iepriekš svērties, nu tagad vismaz ir miers.

zuu (on-line)
Publicēts: 20.05.2013 21:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2013 21:52:04 - Rakstīja :
Jā, man arī parasti pirms mr svars pieaug par 1 kg un pēc tam atkal pazūd. bet vēl jau tas karstā laika ietekmē varbūt...

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 25.05.2013 09:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/05/2013 09:59:58 - Rakstīja :
Pēdējās divas nedēļas pagājušas ļoti traki. Svars kāpa un negribēja krist nost, tiešām bij vainīgas MR un vēl divas dzimšanas dienu svinības, bet tagad nu mani liekie kg krīt nost Neatliek laika arī sporta nodarbībām, visu laiku ir kaut kādas darīšanas utt. ka izlīdzos tikai ar pastaigām kopā ar dēliņu un mājas uzkopšanu.  Ar vīru vienreiz norunājām,lai piepildītos mans sapnis palikt slaidai, vajadzīgs ilgs laiks, un ļoti daudz pacietības.
Manas nelielās pārvērtības ir jau pamanījuši tālāki radi un draugi, kurus nesatieku ikdienā, man tik ļoti liels prieks par viņu komplimentiem, ka ir vērts censties un turpināt iesākto, lai ar citreiz svari rāda savādāku ciparu nekā gribētos.
Lai jauka jums šī diena!

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 27.05.2013 10:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2013 10:30:28 - Rakstīja :
Sveikas šodien! 
No rīta ienāca galvā ideja, gribu sākt skriet.  Lai gan tas nav prāta darbs ar maniem 111.7kg,bet ļoti gribas. Domāju sākt tā lēnām ar soļošanu un tad paātrināt tempu.  Dzīvoju 50 m no skolas un man sporta stadions ir kādi 100 m no mājām, grēks kaut ko nedarīt lietas labā, un tie kg arī kritīs ātrāk nost. Lūdzu dalieties pieredzē un pastāstiet kā jūs sākāt skriet.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 27.05.2013 10:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2013 10:30:29 - Rakstīja :
Sveikas šodien! 
No rīta ienāca galvā ideja, gribu sākt skriet.  Lai gan tas nav prāta darbs ar maniem 111.7kg,bet ļoti gribas. Domāju sākt tā lēnām ar soļošanu un tad paātrināt tempu.  Dzīvoju 50 m no skolas un man sporta stadions ir kādi 100 m no mājām, grēks kaut ko nedarīt lietas labā, un tie kg arī kritīs ātrāk nost. Lūdzu dalieties pieredzē un pastāstiet kā jūs sākāt skriet.

Agnese81
					Poste: 518
Agnese81 (on-line)
Publicēts: 27.05.2013 14:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2013 14:11:33 - eluxs14 Rakstīja :
Sveikas šodien! No rīta ienāca galvā ideja, gribu sākt skriet. Lai gan tas nav prāta darbs ar maniem 111.7kg,bet ļoti gribas. Domāju sākt tā lēnām ar soļošanu un tad paātrināt tempu. Dzīvoju 50 m n ...
Es ieteiktu Tev pamēģināt nūjošanu  daudz draudzīgāks sporta veids cilvēkiem ar lieko svaru  Tikai noteikti vajag vispirms ar treneri pamēģināt. Te ir atrodamas adreses ar laikiem, kad notiek nodarbības www.nujotajiem.lv

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 27.05.2013 15:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2013 15:53:31 - Agnese81 Rakstīja :
Es ieteiktu Tev pamēģināt nūjošanu  daudz draudzīgāks sporta veids cilvēkiem ar lieko svaru  Tikai noteikti vajag vispirms ar treneri pamēģināt. Te ir atrodamas adreses ar laikiem, kad notiek nodarbīb ...
Nu man īstenībā nav laika meklēt trenerus dēļ nūjošanas, dzīvoju laukos Latgalē, un lai brauktu uz pilsētu vairāk kā 40km. Vīrs ir līdz vēlam vakaram darbā, un vēl problēma, nav kam atstāt pieskatīt dēliņu.


Agnese81
					Poste: 518
Agnese81 (on-line)
Publicēts: 27.05.2013 16:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2013 16:05:56 - eluxs14 Rakstīja :
Nu man īstenībā nav laika meklēt trenerus dēļ nūjošanas, dzīvoju laukos Latgalē, un lai brauktu uz pilsētu vairāk kā 40km. Vīrs ir līdz vēlam vakaram darbā, un vēl problēma, nav kam atstāt pieskatīt d ...
Izklausās pēc daudz atrunām, kam pamatā ir nevēlēšanās...

Natlija 
					Poste: 51
Natlija (on-line)
Publicēts: 27.05.2013 16:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2013 16:25:36 - Rakstīja :
man liekas skriet ar diezgan lielo lieku svaru ir bistami mugurai. man liekas ka nujosana ir labak.  varbut var palasit iinterneta ka to darit un pameginat . es staigaju pati un nujas man bija sleposanai. nezinaju ka mana pilseta ir grupa . paldies AGNESE  par info.

Agnese81
					Poste: 518
Agnese81 (on-line)
Publicēts: 27.05.2013 16:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2013 16:32:09 - Natlija Rakstīja :
man liekas skriet ar diezgan lielo lieku svaru ir bistami mugurai. man liekas ka nujosana ir labak. varbut var palasit iinterneta ka to darit un pameginat . es staigaju pati un nujas man bija sleposa ...
Es arī no sākuma staigāju pati, bet kad pamēģināju ar treneri, sapratu, ka esmu to darījusi pilnīgi nepareizi, kaut arī biju izstudējusi gan grāmatu, gan info internetā. Kad apgūsti pareizo tehniku, tad pilnīgi noteikti to var darīt individuāli  Jo pareizi nūjojot ir pilnīgi cita sajūta un efekts. Es ar nūjošanu esmu atrisinājusi savas muguras sāpes...

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 27.05.2013 17:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2013 17:26:35 - eluxs14 Rakstīja :
Sveikas šodien! No rīta ienāca galvā ideja, gribu sākt skriet. Lai gan tas nav prāta darbs ar maniem 111.7kg,bet ļoti gribas. Domāju sākt tā lēnām ar soļošanu un tad paātrināt tempu. Dzīvoju 50 m ...
Piekrītu meitenēm, domāju ka ar tik lielu svaru ir bīstami veselībai skriet!
Bet pareiza nūjošanas tehnika ir ļoti svarīga, tad kad to darīsi pareizi, tad arī būs tas efekts, tad būs nodarbinātas visas muskuļu grupas :)

Natlija 
					Poste: 51
Natlija (on-line)
Publicēts: 27.05.2013 19:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2013 19:38:50 - Agnese81 Rakstīja :
Es arī no sākuma staigāju pati, bet kad pamēģināju ar treneri, sapratu, ka esmu to darījusi pilnīgi nepareizi, kaut arī biju izstudējusi gan grāmatu, gan info internetā. Kad apgūsti pareizo tehniku, t ...
Protams cilveks kurš pameģinaja ta un ta labak zina. Ja nav iespejas tad varbut labak staigat bez nujam, bet vairakus attalumus un tada tempa kad skaiti 1-2-3-4,1-2-3-4. Skatijos programmu par tievešanu tur bija ta teikts.un pati ta dariju kad nuju nebija.un izmantoju ari laiku kad piem. eju uz veikalu ,eju ari tada tempa .un divas lietas izdaritas vienlaikus.

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 27.05.2013 20:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/05/2013 20:19:50 - Rakstīja :
Nu nez, domāju ka autore jau minēja, ka varētu sākt ar pastaigu un tad pamazām sākt skriet... Ja to visu darīsi arī tā, kā raksti, pakāpeniski un ar prātu, tad neko sliktu savai veselībai nenodarīsi.Sākumā varbūt iztiec ar ātro soļošanu kādas pāris nedēļas, tad pamazām liec klāt pa maziņam skrējienam, nu piemēram, 100m soļo, 50 skrien. Nav jau jājoņo kā vēja plēstai, viegls skrējiens, gandrīz kā soļošana, tik skriešana! :) Izvēlies pareizu veļu (īpaši svarīgi būtu izvēlēties piemērotu sporta krūšturi), pareizus apavus un uz priekšu! Vispār domāju, ka tu pati jutīsi savu organismu un ķermeni, un zināsi, kad vari sākt skriet. Pati sajutīsi cik tu vari, lai nenodarītu pāri savām locītavām. Man negribas piekrist tam, ka tu nevari skriet dēļ liela liekā svara, jo skriet var dažādi.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 28.05.2013 15:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/05/2013 15:13:29 - Agnese81 Rakstīja :
Izklausās pēc daudz atrunām, kam pamatā ir nevēlēšanās...
Tā jau nav nevēlēšanās, vienkārši meklēju lētākus variantus savām sporta aktivitātēm. Skatījos nūjotāju mājas lapu, tuvākais treneris man ir Rēzeknē 40km attāluma, turp un atpakaļ kopā 80km. Un man jau nav pieejama mašīna katru dienu, vīrs brauc uz darbu. 
Tiem kas dzīvo laukos vienkārši to nesaprast, un treneris jau arī maksā naudu.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 28.05.2013 15:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/05/2013 15:19:21 - trakums Rakstīja :
Nu nez, domāju ka autore jau minēja, ka varētu sākt ar pastaigu un tad pamazām sākt skriet... Ja to visu darīsi arī tā, kā raksti, pakāpeniski un ar prātu, tad neko sliktu savai veselībai nenodarīsi.S ...
Tieši tā es arī domāju, Gribu sākt ar parastu soļošanu un tad tikai pamaziņām palielināt slodzi. Neesmu tik liela muļķe lai skrietu ātros tempos, pati zinu ka savam organismam tas kaitēs. 
Liels paldies tev par padomu. Atliek tikai izbrīvēt tam laiku, laikam vislabāk no paša rīta.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 02.06.2013 09:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/06/2013 09:31:23 - Rakstīja :
Sveikas šodien!
Man ir liels prieks par sevi, beidzot esmu atradusi veidu kā savi nodarbināt ar sportu. Nu jau kāda trešā diena, vakaros dodamies ļoti garā pastaigā ar dēliņu. Iesēdinu savu puiku ratos un uz priekšu, kā jau iepriekš rakstīju ka vēlos uzsākt skriet, tad nu mana pastaiga pārvēršas par sportisku nodarbi. Sākumā soļoju nelielā tempā, pēc tam ātrumu mazliet palielinu un arī mazajam prieks, ka rati tiek stumti ātrāk.  Pēc pāris dienām jūtu savus gurnu muskuļus tie sāp mazliet, tātad šāda pastaiga tiešām ir labs treniņš. 
Karstajā laikā izdzeru kādus 3L ūdens, lai gan daudzas tievētājas brīnīsies kur tik daudz man lien tā ūdens, bet darot fizisku darbu kaut vai tajā pašā dārzā, roka tā tikai stiepjas pēc ūdens pudeles. 
Lai jauka diena!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 02.06.2013 12:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/06/2013 12:58:47 - eluxs14 Rakstīja :
Sveikas šodien!Man ir liels prieks par sevi, beidzot esmu atradusi veidu kā savi nodarbināt ar sportu. Nu jau kāda trešā diena, vakaros dodamies ļoti garā pastaigā ar dēliņu. Iesēdinu savu puiku ratos ...
Forsi, ka atradi savas aktivitates! Tas noteikti dos redzamu labumu! Kaut vai tas, ka udeni viegli dzert, ir ieguvums! Super!

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 06.06.2013 15:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/06/2013 15:55:24 - Rakstīja :
Sveikas!
Drausmīgais karstums nogurdina ne tikai mani, bet arī mazo dēliņu un vīru. Ēst arī tādā karstumā negribās, bet sevi jāpiespiež to darīt, lai gan liekas, ka varētu dzīvot tikai no ūdens vien
Sporta aktivitātēm atliek aizvien mazāk laika, pēcpusdienā braucu uz laukiem ravēt savu dārzu, atgriežos mājās vēlā vakarā un tad jau galvenā doma ka tik ātrāķ tikt gulēt. 
Pēdējā laikā mēģinu atteikties no majonēzes un našķiem, gadās ka 2 vai 3 dienas pēc kārtas našķojos vai ar saldējumu vai zefīru. 
Vēl man radās jautājums,neattiecas uz tievēšanu, varbūt forumā ir kāda tievētāja no Latgales, būtu labi ja no Rēzeknes. Tuvojas izlaidumu laiks un šõgad mums arī radiniekam ir izlaidums, man vajadzīga smuka kleita. Varbūt var ieteikt labus un lētus veikalus Rēzeknē?
Pagājušās nedēļas svara rezultāts -400g tikai, bij daudz svētku dienu, vienalga prieks par kaut vai tādiem panākumiem, jāturpina tikai tālāk.
Lai visām jauka diena

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 16.06.2013 10:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2013 10:54:30 - Rakstīja :
Pagājusi vēl viena nedēļa, teiktu ka vairāk kā nedēļa. Sākas trakais izlaidumu laiks, priekšā Līgos svētki un dēliņa dzimšanas diena, Šomēnes vienos svētkos.
Prieks par mīnusu uz svariem, par nedēļu -700g. Nav daudz, bet tā pat prieks. Vakardien uzvilku savas bikses, kuras laiciņu nebiju vilkusi, kādreiz viņas bij ļoti stingras, bet tagad pat var teikt, ka krīt nost, tas sagādā lielu prieku un motivāciju darboties uz priekšu.
Kāzās mums ar vīru uzdāvināja maizes krāsniņu, nesen iedomājos, ka vajadzētu uzmeistarot savu cepto maizīti. Laiciņu necepām, jo bijām atēdušies, bet tagad atkal kaut ko gribās. Kā tādai maizītei rēķināt vienības?
Pēc receptes jāliek šādas sastāvdaļas:
ūdens 430ml
eļļa 2,5 tējk.
sāls 1,5 tējk.
medus 2,5 ēd.k
piena pulveris 2 ēd.k
kviešu milti 530 g
pilngraudu kviešu milti 65 g
auzu pārslas 65 g
sausais raugs 1,5 tējk.
dažādas sēkliņas pēc izvēles
Maizes kukulītis sanāk aptuveni 1kg
Pēc kādas formulas rēķina vienības un cik gramu maizītes ir viena vienība?

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 17.06.2013 15:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/06/2013 15:08:20 - Rakstīja :
http://figurasdraugi.lv/client/forum/forum.asp?wa_id=5765&wa_site_id=6&wa_f_to_date=16.06.2013%2014:38#post81886
Atbilde par rēķināšanu jebkuram ēdienam ir tā pati, ko jau rakstīju iepriekš, un ko komentēja citas meitenes.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 21.06.2013 10:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/06/2013 10:58:25 - Rakstīja :
Sveikas šodien!
Beidzot esmu tikusi līdz mazākam vienību skaitam, man jāapēd. 20.5 vienības un svars ir nokritis līdz 109.0kg Urā, nevarēju sagaidīt kad beidzot būs tie mazie cipari, salīdzinājumā ar tiem kg kad sāku FD programmu, tagad tikai jāgaida un jādara viss iespējamais lai tiktu zem tiem 100 kg.
Burvīgais zemeņu laiks, doma uz nākošo gadu ierīkot pašai savu zemeņu dārziņu.
Un vēl protams, Lustīgu Līgošanu!

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 26.06.2013 14:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/06/2013 14:46:40 - Rakstīja :
Nu jau svētki visi garām. Brīvdienās bijām ciemos pie dēliņa krustmātes Rīgā. Atpūtāmies ļoti labi. Tikai žēl ka nedaudz kilogramu nākuši klāt, bet par to neuztraucos, jo iepriekš ir bijusi pieredze, kad pēc svētkiem ir plusiņš. 
Šobrīd mīļākais ēdiens ir tomātu salāti ar dillēm un lociņiem.



eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 27.06.2013 10:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/06/2013 10:57:12 - Rakstīja :
Vēlos iegādāties sev riņķi,kaut kur forumā lasīju ka riņķis palīdz savilkties vēderam un nāk paar labu figūrai. Kādu labāk pirkt un vai ir kādi interneta veikali kur var iegādāties?

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 28.06.2013 13:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/06/2013 13:39:08 - Rakstīja :
http://rinkotajuklubs.lv/ienac-veikala/

Es ieteiktu pirkt Riņķotāju kluba riņķi. Vislabāk  sazināties vai tikties ar pašu šī kluba vadītāju Kristīni Elsti-Graubu, kura ir ļoti atsaucīga, ieteiks tev vispiemērotāko riņķi. Pati nopirku Dynamic S 1,6 šogad martā viņas rīkotajā pirmajā riņķotāju kluba treniņā. Vingroju nedaudz no rīta un vakarā, vidukļa līnija tiešām palika izteiktāka. Mājas lapā ir lasāmi arī daudzi iedvesmojoši  stāstiņi. Kristīne taisījās vēl rīkot  riņķotāju treniņus, bet kad tie notiks, to gan nezinu.

kodmanja
					Poste: 195
kodmanja (on-line)
Publicēts: 29.06.2013 13:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/06/2013 13:34:30 - Milimetriņš Rakstīja :
http://rinkotajuklubs.lv/ienac-veikala/Es ieteiktu pirkt Riņķotāju kluba riņķi. Vislabāk  sazināties vai tikties ar pašu šī kluba vadītāju Kristīni Elsti-Graubu, kura ir ļoti atsaucīga, ieteiks tev vi ...
Hmmm, labs ieteikums! Vienmēr esmu speciem gribējusi pajautāt kā iemācīties griezt riņķi un vai pie tā, ka nemāku griezt ir vainīgi arī mani mega lielie apkārtmēri....

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 06.07.2013 11:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/07/2013 11:37:19 - Rakstīja :
Paldies par informāciju, noteikti ieskatīšos. Pagājušas apmēram 2 nedēļas no Līgosvētkiem, pa svētkiem uzņemtie kilogrami pamazām pazūd. Kā jau vasarā, laukos ļoti daudz darba un grūti ir pieturēties pie ēšanas paradumiem, un tādā karstumā nemaz negribas ēst. 
Man maija un jūnija mēneši pilni ar svētku dienām. Šodien jādodas uz draugu kāzām, varbūt daudzi  zin un ir redzējuši kā kāzas svin Latgalē, pēc visām tradīcijām utt., nu tad mani tas viss sagaida šodien un rīt.
Lai jaukas brīvdienas.

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 09.07.2013 09:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/07/2013 09:47:06 - Milimetriņš Rakstīja :
http://rinkotajuklubs.lv/ienac-veikala/Es ieteiktu pirkt Riņķotāju kluba riņķi. Vislabāk  sazināties vai tikties ar pašu šī kluba vadītāju Kristīni Elsti-Graubu, kura ir ļoti atsaucīga, ieteiks tev vi ...
Riņķotāju klubā ir pieejami arī riņķi ar 9 posmiem, kas domāti apaļākiem cilvēkiem. Jo tā tas ir, ja izmēri ļoti lieli, tad parastais riņķis ar 8 posmiem negriežas, krīt nost. Bet sīkāk un precīzāk noteikti varētu pastāstīt pati riņķotāju kluba vadītāja Kristīne.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 30.07.2013 10:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/07/2013 10:57:28 - Rakstīja :
Sveikas!
Jau kādu laiciņu neesmu rakstījusi, biju tā teikt atvaļinājumā pie saviem vecākiem laukos. Kāds tur īsti atvaļinājums, darba pilnas rokas. Žēl ka reti sanāca ievērot FD programmu pa tām divām nedēļām kad biju prom no mājām, bet es īpaši nesatraucos, plusā ir tikai kādi 1.7kg.
Tagad atkal plānoju stingri pieturēties pie iepriekšējās ēšanas.
Lai jauka diena!

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 11.09.2013 19:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/09/2013 19:09:37 - Rakstīja :
Sveiki! 
Beidzot iegādājos sev riņķi, mēģinājumi griezt īpaši neizdodas, riņķis ātri vien nokrīt lejā. Tad man jautājums tiem kas griež masāžas riņķus, kā iemācities girzt riņķi, izstudēju mājaslapu rinkotajklubam, mēģināju griezt, bet nesanāk, Dalieties pieredzē par šo sporta veidu.

Zavo (on-line)
Publicēts: 13.09.2013 13:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2013 13:09:15 - Rakstīja :
Sveika! Riñki irmācījos griezt ar pacietību-griezu kamēr tas sāka nekrist lejā, tev vienkārši jāatrod īstais punkts un jāuztrennē izjūta. Škiet, citas gudrības šeit nav. Kad griežu rińki, pat nezinu ar ko un kā, tas liekas elemnetāri-varu kustināt rokas un pårvietoties. Taču kaut kur izlasīju, ka vajag arī uz otru pusi to darīt, un liels bija mans pārsteigums, ka nesanāk. Tad nu apbruńojos ar pacietību un katru reizi pamēginu uz otru pusi, citreiz mazliet arī noturas. Gan jau pamazām izdosies arī tas. Tā kā novēlu pacietību! 

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 13.09.2013 21:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/09/2013 21:32:21 - Zavo Rakstīja :
Sveika! Riñki irmācījos griezt ar pacietību-griezu kamēr tas sāka nekrist lejā, tev vienkārši jāatrod īstais punkts un jāuztrennē izjūta. Škiet, citas gudrības šeit nav. Kad griežu rińki, pat nezinu a ...
Paldies! Bez pacietības laikam jau nekas neizdosies Kaut kur dzirdēju, ka kiņķa griešanu ietekmējot arī dzemdību pieredze, kā ir ja man ir bijis ķeizars 2 gadi atpakaļ. Ar draudzeni runāju, viņa teica, ka nevajagot būt problēmām, jo rētas pa šo laiku ir sadzijušas un griezt vajag pakāpeniski, ar katru reizi mazliet ilgāk un ilgāk. Varbūt kāda var pastāstīt par savu pieredzi, kad riņķi griez pēc ķeizara?

floridas (on-line)
Publicēts: 14.09.2013 22:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/09/2013 22:02:52 - eluxs14 Rakstīja :
Paldies! Bez pacietības laikam jau nekas neizdosies Kaut kur dzirdēju, ka kiņķa griešanu ietekmējot arī dzemdību pieredze, kā ir ja man ir bijis ķeizars 2 gadi atpakaļ. Ar draudzeni runāju, viņa teica ...
Sveika,tieshi shadas pieredzes man nav,bet ir mazliet cita pieredze. Pec pirmajam dzemdibam griezu rinki un man loti saka sapet nieres,ta ka nacas partraukt. Tagad atkal domaju atsakt,jo man loti patik shi nodarbe. Bet varbut uzrakstit sho jautajumu rinkotaju klubam,vinjiem noteikti jazina tadas lietas.

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 14.10.2013 19:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/10/2013 19:49:54 - Rakstīja :
Sveiki šodien!
Kādu laiku neesmu rakstījusi par saviem panākumiem tievēšanā, bet tagad gribas padalīties grūtā brīdī ar visiem. Daudz forumā esmu lasījusi kā cilvēki stāsta par saviem panākumiem un neveiksmēm un cik ir grūti atgriezties pie iesāktā, tagad saprotu un izjūtu arī pati, cik grūti man ir iesāk ievērot FD programmu, tā teikt pēc noiešanas no ceļa. Esmu saņēmusies, beidzot, un nu jau nedēļu ievēroju programmu. Cerams ka spēšu noturēties ilgu laiku.
 Un visiem tievētājiem novēlu nepadoties, turēties pie iesāktā lai cik ir grūti, jo ja pārtrauc ievērot programmu uz kādu laiku atpakaļ atgriezties ir ļoti grūti.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās