Ja nebūtu pēdējās minūtes pirms darba pabeigšanas termiņa, nekas nekad netiktu izdarīts. /Mērfija likums/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Jauno māmiņu nodarbības


LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 29.02.2012 12:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 12:05:30 - Rakstīja :
Izlasīju šeit  http://www.figurasdraugi.lv/client/default.asp?wa_id=894&wa_id_key= , ka kādreiz ir bijušas nodarbības arī māmiņām kopā ar mazuļiem. Vai šobrīd neviena tāda grupa nav, uz kuru varētu doties kopā ar mazu bērnu?

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 29.02.2012 12:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 12:22:35 - Rakstīja :
1.Man šķiet, ka FD ofisa telpas ir diezgan piemeŗotas, lai ietu ar mazo.Tik uzzvani uz FD biroju un uzjautā, kurā grupā labāk.
2.Esmu gājusi ar meitu uz nodarbībām, tieši tāpēc no sirds iesaku iet bez bērna, jo bērns prasa uzmanību, arī tikai tad, ja blakus sēž un zīmē... Nodarbības vērtība ir 100% "pieslēgšanās" šeit un tagad, tēmas izlaišana "caur sevi". Ar meitu esmu gājusi dažādos viņas vecumos, ja vien iespējams, labāk bez.

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 29.02.2012 12:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 12:26:35 - Rakstīja :
Man atkal ir tā, ka gribas iet uz nodarbību pa dienu, kamēr vīrs darbā. Vakarus negribas "tērēt". Jau tā tik maz laika pavadām kopā. Un pa dienu es esmu ar bērnu.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 29.02.2012 13:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 13:56:33 - LaimesKaleja Rakstīja :
Man atkal ir tā, ka gribas iet uz nodarbību pa dienu, kamēr vīrs darbā. Vakarus negribas "tērēt". Jau tā tik maz laika pavadām kopā. Un pa dienu es esmu ar bērnu.
Loti labi Tevi saprotu, esmu skopa uz "vakaru tērēšanu" Apskaties, kuras nodarbības Te nodarbību kalendārā derētu un tām vadītājām uzzvani. Neesmu pati saskārusies, ka kādai no vadītājām būtu iebildumi, ka eju ar meitu. Taču manās nodarbībās bērnam nebūtu īsti, kur palikt, jo neliela telpa, tāpēc drošāk, ja iepriekš piezvani.
Pieļauju, ka ir jau tādas grupas, kur nāk ar bērniem, tikai tās speciāli nesauc par nodarbībām māmiņām...

kuku6a
					Poste: 365
kuku6a (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 23.03.2012 00:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 00:07:25 - Rakstīja :
Sveika, meitenes! Ja tas vēl ir aktuāli, tad varu pateikt, ka es šad tad arī aizēju ar meitu. Melllenei ir taisnība, bērns prasa uzmanību. Bet nu ja bērns ir ļoti mierīgs un tiešām grupas vadītājs neiebilst, tad kāpēc nē. cik esmu saskārusies, tad arī pārējas grupas dalībnieces neiebilst, ka atnāk kāds bērniņš! 


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās