Ja nebūtu pēdējās minūtes pirms darba pabeigšanas termiņa, nekas nekad netiktu izdarīts. /Mērfija likums/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Par vienu laimīgu sievieti vairāk ....


Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 01.02.2012 15:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/02/2012 15:39:46 - Rakstīja :
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/71204/viena-no-pasaules-resnakajam-sievietem-notieve-lidz-nieka-77-kilogramiem-video

Šādus cilvēkus redzot,dzirdot viņu stāstīto,man nekad nav bijusi vēlme tos nosodīt,to spējam saprast tikai mēs,ar tādu pašu problēmu. Raudāju lasot un klausoties......reizē gan par to,kā šī problēma ir mocījusi šo simpātisko sievieti daudzus gadus,gan arī par viņas lieliskajiem sasniegumiem.......mani ļoti aizkustināja viņas dzīvesstāsts un panākumi.......te arī ir pierādījums tam, cik bezspēcīgi un nevarīgi var kļūt cilvēki liekā svar dēļ,pat nespējīgāki par vēža slimniekiem.......Sūtu viņai savas labākās domas un vēlējumus un lai nekad vairs nevajadzētu atgriezties pagātnes murgā........

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 01.02.2012 16:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/02/2012 16:18:59 - Rakstīja :
Gatavoju sev fotoalbūmus par pēdējiem gadiem un ļoti spēcīgi redzēju sevī atšķirības. Kad notievē dzīvē viss mainās, gribas vairāk kustēties, fotogrāfijās esmu kustībā, kautkur piedalos, lēkāju... Un lai arī pašai šķita, ka ar liekos varu biju smaidīga&pozitīva - slaidums to vairrākkārt ir palielinājis (tieši fotogrāfijās).

kodmanja
					Poste: 195
kodmanja (on-line)
Publicēts: 02.02.2012 15:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/02/2012 15:16:18 - Rakstīja :
Ehhhh... Protams šādi stāsti motivē - īpaši mani, kam leikais svars ir ap 70 kg-miem. Bet mani vairāk tomēr motivē šejienes panākumu fakti - kad tiek sakārtota domāšana, cilveķs ēdot pareizi panāk rezultātus. Esošajā stāstā tomēr tā ir ķirurģiska iejaukšanās un arī dzīves veids pirms ēdot tik daudz Maķīša ēsmu nav paraugs. Bet apbrīnojumi, ka tomēr ārzemēs par šiem cilvēkiem domā - piemēram Anglijā šīs operācijas apmaksā valsts. Mūs valstī to tik gaodīt un gaidīt. Bet sievioete malacis! Un prieks, ka ir bērniņs, kas vēl vairāk viņu motivē. Pozitīvi!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās