Draugi nāk un iet, bet ienaidniekiem piemīt tendence uzkrāties. /Tomass Džounss/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Rollbiskvīts


Kaivuks
					Poste: 66
Kaivuks (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 15.08.2011 23:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/08/2011 23:32:25 - Rakstīja :
Tā kā dažas meitenes no FD pasākuma Rubenē izrāda interese par manas ceptās kūciņas tapšanu,uzrakstīšu recepti.
Esmu piešāvusies rolbiskvītu cepšanā,jo tas ir tik ātri, garšīgi un izrādās arī figūrai draudzīgi,agrāk par to neiedomājos.
Tas kas vienmēr nemainās ir pats biskvīts, bet pildīt var ar da jebko, kas ir palicis pāri no vienībām, vai kādai kompānijai tiek gatavots, vai kas vienkārši ir ledusskapī.
Agrāk, kad neskaitīju vienības, liku 4 olas un visu pārējo arī pa četri, bet tagad uz mūsu slaido pasākumu izdomāju lieki vienības netērēt, samazināju daudzumus un tāpat iznāca labi.
Biskvīts:
3 olas:   3 vienības
40 g cukurs :  2 vienības
40 g milti: 1,6 vienības
3 ēd.k. ūdens
Atdala olas dzeltenumu no baltuma, baltumu ieliek ledusskapī.Dzeltenumu ar mikseri saputo ar cukuru, kuļ diezgan ilgi,kamēr masa paliek balta un palielinās apjomā. Tad pievieno miltus un ūdeni un atkal samikserē. Nomazgā putojamās slotiņas (jo baltums ir cimperlīgs),izņem no ledusskapja baltumus un sakuļ tos stingrās putās.Tad baltumus iecilā pārējā mīklā.Kamēr gatavojas mīkla,sildās cepeškrāsns,cepšana notiek 180 grādos. Uz cepamās plāts uzklāju cepampapīru un uzleju mīklu, izlīdzinu, krāsnī iekšā.Cepas ātri, jūt pēc smaržas un redz,ka ir zeltains.Tālu nedrīkst aiziet!Kamēr cepas samitrinu tīru dvielīti, to izklāju uz galda, ari pildījumu pa to laiku sāku gatavot (blenderēt ogas utt).Gatavo biskvītu uzlieku uz dvielīša, ar visu papīru un apsedzu, lai pastāv mazliet, tad papīrs ļoti viegli nonāks.Noņem papīru, bet biskvītu vēl liek atpakaļ uz dvieļa un ar to visu satin rullītī.Tikmēr līdz galam sagatavo pildījumu.Visātrākais variants ir paņemt ievārījumu no pagraba!Uz pasākumu nestajam kūcikam sablenderēju 100 g vājp. biezpiena ar 250 g zemeņu un Stēviju, tātad tas bija vēl plus 2 vienības. Pie biezpiena masas pielēju uzbriedinātu želatīnu.Masu smērēju atritinātā biskvītā, atkal satinu kopā un ledusskapī.Ar želatīnu nav tik sulīgi.Kad lieku tikai blenderētas ogas ar saldinātāju, kūka sanāk ļoti mitra un sulīga, bet arī šoreiz bija ok.Kopā ir 8,6vienības, gabaliņa vienības atkarīgas no gabaliņu biezuma.Mums iznāca 0,7 vienības!
Pamēģiniet!Lai labi garšo!

ingaes
					Poste: 71
ingaes (on-line)
Publicēts: 16.08.2011 10:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/08/2011 10:34:13 - Rakstīja :
Kas to būtu domājis . Atliek vien drusku piedomāt, parēķināt un savu reizi pat biskvītu uzēdīsi! Nu vai dzīve nav skaista!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 16.08.2011 10:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/08/2011 10:59:13 - Rakstīja :
Man liekas, ka mans puika pusi no kūciņām apēda viens pats...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 16.08.2011 10:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/08/2011 10:59:41 - Kaivuks Rakstīja :
Tā kā dažas meitenes no FD pasākuma Rubenē izrāda interese par manas ceptās kūciņas tapšanu,uzrakstīšu recepti.Esmu piešāvusies rolbiskvītu cepšanā,jo tas ir tik ātri, garšīgi un izrādās arī figūrai d ...
Paldies, Kaivuk!!!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 16.08.2011 12:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/08/2011 12:23:18 - Rakstīja :
Super, paldies, Kaivuk!
Izradas jau kuro reizi, ka viss genialais ir vienkarss. :)

un atlausos iemest mazu padominu par olu baltumu putosanu - paris graudinus sals piesaujam un baltums saputosies paris minutes. :) Man mikseris ir, bet man ir kaut kads nikis putot ar rokas putu slotinu, jo ta var labak nokert, kad baltums gatavs. un ja sals aizmirsusies, tad iet dikti garlaicigi. :)

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 16.08.2011 12:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/08/2011 12:29:06 - Rakstīja :
Es tieši jau kuro nedēļu gribu uzcept rolbiskvītu, jo biskvīts pats par sevi, man liekas, ir viens no draudzīgākajiem FD un ja sapilda ar vājpiena biezpienu/jogurtu/ogām tad jau pavisam labs našķis sanāk!!! Paldies par recepti! 


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās