Mēs neredzam lietas tādas, kādas tās ir, mēs tās redzam tādas, kādi esam paši. /Anaīsa Nīna/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Mans ieguvums!


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 06.05.2011 13:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/05/2011 13:38:54 - Rakstīja :
Sveikas meitenes! 
Bieži vien Jums uzdodu jautājumu? Kāpēc Tu tievē? Ko Tev tas dos? Ko Tu iegūsi? Kāpēc šie jautājumi...
Vienalga ko mēs darām, visam ir savs mērķis...ja nav tad ir aizej tur nezin kur, atnes to, nezin ko...
Lai rastos motivācija, nu tāda, ka jau no domas vien par mērķa sasniegšanu skudriņas skrien, ir par visiem 100% jābūt skaidram - KĀPĒC ES TO DARU... Citādi iet viens solis uz priekšu, divi atpakaļ...
Mūsu iepriekšējās nodarbības ietekmē šīs ir tēmas par kurām naktī barojot mazo, aizdomājos...
Kādi ir mani ieguvumi...
1. Tās ir miljons iespējas, kas manā priekšā pavērušās, kopš uzsāku sadarbību, tolaik ar SV! 
2. Esmu noticējusi sev un brīnumiem, kas patiešām notiek, ja vien Tu no sirds tiem tici!
3. Pilnībā esmu apjautusi kādu brīnumainu lietu - viss notiek tikai tad, ja dari ar prieku!
4. Esmu beidzot iepazinusies ar kādu interesantu cilvēku - PATI SEVI!
5. Esmu ieguvusi tik daudz jauku cilvēku sev par labiem domu biedriem un jaukiem paziņām (kaut arī pieļauju, ka uz ielas paietu garām tā arī neatpazīstot JŪS)!
6. Esmu guvusi sapratni par uzturu tīri fizioloģiski - kas kāpēc un cik daudz jāēd, kā arī kurā diennakts daļā un ko tas dod manam organismam, manai pašsajūtai.
7. Beidzot sāku rēķināties ar kādu sev nozīmīgu cilvēku - SEVI! Iepazīstu vārdu - Nē! 
8.Ieklausos apkārtējos! Mācos ne vien dzirdēt, bet sadzirdēt!
9. Un protams, protams, slaidu augumu!
10. Labu pašsajūtu!
11. Labu sajūtu veikalos, jo varu pirkt apģērbu, kas patīk- piestāv!
12. Ar prieku varu paskatīties spogulī!
13. Un sapņu piepildījumu! 

Kādi ir JŪSU ieguvumi?
Vai arī ko Jūs vēlētos iegūt?

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 06.05.2011 13:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/05/2011 13:53:14 - Rakstīja :
Paldies,Una,par so aktualo temu! Man jau ir bezgala daudz ieguvumi!Viens no galvenajiem (bez veselibas problemam u.c. tikapat svarigiem) ir ari iespeja patikt pasai sev. Jo te viss talak aiziet ka pa kediti un notiek apla dancis.To vel var nosaukt par bumeranga principu un var pat attiecinat teicienu "Dots devejam atdodas". Un kas gan var but labaks par to??? Man vien atliek tikai noslipet  pedejos kg un lieta bus darita.

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 06.05.2011 14:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/05/2011 14:30:28 - denia Rakstīja :
Paldies,Una,par so aktualo temu! Man jau ir bezgala daudz ieguvumi!Viens no galvenajiem (bez veselibas problemam u.c. tikapat svarigiem) ir ari iespeja patikt pasai sev. Jo te viss talak aiziet ka pa ...
Brīnišķīgu tēmu tu aizskāri par to bumeranga principu - tieši tā! Es biju šodien meitai skolā uz māmiņdienu un tur tāds neliels stāstiņš tika iestudēts, stāsts par to, ka puisītis dusmīgs uz mammu aizskrien uz kalniņu un kliedz - Es tevi nemīlu, un atbalss no visām puesēm - Es tevi nemīlu,Es tevi nemīlu,Es tevi nemīlu...
Puisītis aizskrien mājās, un raud, ka dusmīgi onkuļi pie kalniņa uz viņu klieguši - Es tevi nemīlu,Es tevi nemīlu,Es tevi nemīlu...
Māmiņa paņēma puisīti pie rokas un aizgāja uz kalniņu un lūdza, lai puisītis skaļi pasaka - Es Tevi mīlu!
Tūdaļ atbalss atskanēja - Es Tevi mīlu!Es Tevi mīlu!Es Tevi mīlu!..
Tik dziļa doma... Mani ļoti uzrunāja!
No šīs pašas sērijas - Kā sauksi, tā atsauksies! Kā domāsi, tā dzīvosi! utt

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 06.05.2011 14:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/05/2011 14:32:49 - Rakstīja :
Paldies Una!  Mja, es pat spēju iedomāties kā tu jūties!  Es biju savā vēlamjā svarā pirms gada pēc smaga perioda manā dzīvē.... tikai pēc laika, kad rētas sāka dzīt arī svars nemanāmi sāka kāpt un šopavasar es atskārtu ka gribu justies atkal kā toreiz, tik labā fiziskā formā un tieši izjust visu to, ko tu nupat uzskaitīji! Tā tas ir, kā rakstīji.... un sajūtas ir fantastiskas! laikam tiešām tikko iedevi vielu pārdomām un galvenais aizķērās tas, KĀPĒC ES TO DARU... Un tikko man kļuva vēl skaidrāks mērķis!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 06.05.2011 15:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/05/2011 15:49:26 - Una Rakstīja :
Sveikas meitenes! Bieži vien Jums uzdodu jautājumu? Kāpēc Tu tievē? Ko Tev tas dos? Ko Tu iegūsi? Kāpēc šie jautājumi...Vienalga ko mēs darām, visam ir savs mērķis...ja nav tad ir aizej tur nezin kur, ...

Cik superīgs raksts, Una!!! 

Es savā PMS laikā, kas nu jau pārgāja nākamajā fāzē, daudz domāju par to, kāpēc es šo visu daru. Nevis tikai "lai būtu slaida", bet KĀPĒC man tā no visas sirds to vajag. Te nu ir tādi mani līdzšinējie ieguvumi, kas iet zem tā KĀPĒC es esmu FD:

1. Gūstu prieku no ēšanas ne tikai pašas maltītes laikā, bet arī pēc tās;

2. Esmu sevi iemīlējusi un gribu darīt sev tikai labas lietas;

3. Man patīk tas, ko redzu spogulī;

4. Mani iepriecina cipars uz svariem pēc godīgi nodzīvota laika ar FD programmu;

5. Jūtos viegla un smalciņa, kad eju pa ielu;

6. Ieraugot sevi skatlogos, uzsmaidu sev, jo man patīk tas, ko es redzu, kā jūtos;

7. Esmu sākusi ceļu uz savas būtības izzināšanu. Līdz pilnīgai izpratnei gan vēl tāls ceļš ejams, bet sākuma soļi jau ir noieti!

8. Patīk ieiet veikalā un prieka pēc uzmērīt skaistas drēbes ar tādu izmēru, kāds man nekad nav bijis;

9. Varu droši fotografēties un bildes skatos ar ziņkāri, ne bažām par to, cik apjomīga izskatos;

10. Saņemu daudz,daudz,daudz komplimentu no apkārtējiem cilvēkiem;

11. Varu būt kā paraugs citiem, kam arī ir vēlme mainīt savu uzturu, ķermeni, dzīvi;

12. Man ir daudz jauku paziņu šeit, on-line, no kurām dažas nu jau pazīstu personīgi !

13. Sāku saprast, ka dzīves gudrības, kuras daudz kur var izlasīt vai saklausīt, nemaz nav muļķības, jo lielākā daļa no tām tik tiešām ir GUDRĪBAS, kuras, jo ātrāk pieņemsi, jo veiksmīgāk dzīvosi;

14. Neslimoju, ja pieķeras iesnas/klepus, ļoti ātri tieku no tām vaļā;

15. Ar nepacietību gaidu peldkostīmu sezonu, jo gribu uzvilkt peldkostīmu un iziet ar to pludmalē!

16. Esmu lepna par to, cik daudz jau esmu sasniegusi. Zinu, uz ko esmu spējīga, kā arī tas man sniedz prieku!

17. ESMU PĀRLIECINĀTA, KA SAPŅI PIEPILDĀS, JA VIEN MĒS ĻOTI VĒLAMIES UN ATBRĪVOJAM CEĻUS, LAI TIE VARĒTU PIE MUMS ATNĀKT!


Lai labi veicas, slaidās un gandrīz slaidās  dāmas!!! 


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 06.05.2011 15:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/05/2011 15:56:35 - baibinjsh1 Rakstīja :
Cik superīgs raksts, Una!!! Es savā PMS laikā, kas nu jau pārgāja nākamajā fāzē, daudz domāju par to, kāpēc es šo visu daru. Nevis tikai "lai būtu slaida", bet KĀPĒC man tā no visas sirds to vajag. Te ...
Kolosāli, paldies Tev! 

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 06.05.2011 18:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/05/2011 18:23:18 - Rakstīja :
Man beidzot ir prieks par vasaru. :)
Jo nav noberztu kaaju un ari peldkostimu uzvelkot nav jatinas dvielii. :)
Un ari lielajaa karstumaa nav gruuti.
Es patiku pati sev un ari savam draugam.
Es varu fiziski izdarit daudz vairak un tik atri nenogurstu.
Es esmu jaukaka, smaidigaka, pozitivaka.
Ar savu piemeru esmu iedvesmojusi ari savu mammu, kas nu jau nometusi savus pirmos kilogramus. :)
Es varu uzvilkt tiesi tadas drebes, kadas man patik, nevis kas der. Veikalaa varu prasit - vai jums ir cita krasa, nevis - vai jums ir lielaks izmers? :)
Ejot cilvekos es esmu es pati. Neaizsereju pratu ar domam par to, kaa izskatisos, jo zinu, ka izskatos labi.
Man ir prieks pasai par sevi. Vairs nekaunos no sevis.
Viss sis, vel daudz kas un galvenais - es beidzot jutos nenormali seksiga un visaa visumaa pievilciga!! :) Jo lidz sim uz ielas uz mani neviens neatskatijaas un puisi masiinaas nepipinaja, kad brauca garam. :) Tagad tas viss man ir un ik reizi mazliet vairak pacel pasapzinu un katraa zinaa liek vel platak pasmaidit.

Galvenais jau, ka tagad ir vieglak sevi milet. :)

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 06.05.2011 21:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/05/2011 21:56:57 - ilze_ Rakstīja :
Man beidzot ir prieks par vasaru. :)Jo nav noberztu kaaju un ari peldkostimu uzvelkot nav jatinas dvielii. :)Un ari lielajaa karstumaa nav gruuti.Es patiku pati sev un ari savam draugam. Es varu fizis ...

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 06.05.2011 22:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/05/2011 22:02:58 - Rakstīja :
Kā man patīk šīs jaunais foruma temats! Pilnīgākā telepātija laikam, jo tieši pēc 3dienas nodarbības izlasīšanas iedomājos, ka varētu jaunu foruma tematu ielikt - "Ko es iegūšu, kad būšu slaida? " vai "Kāpēc es vēlos slaidu augumu?" Nu re -Una jau izdarīja lielu darbu un atvēra jau līdzīgu tematu, paldies, Una! Jo ir tik interesanti uzzināt kā ir pārējām meitenēm, kādi ir viņu ieguvumi, kļūstot slaidām

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 07.05.2011 13:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2011 13:18:09 - Elīna. Rakstīja :
Kā man patīk šīs jaunais foruma temats! Pilnīgākā telepātija laikam, jo tieši pēc 3dienas nodarbības izlasīšanas iedomājos, ka varētu jaunu foruma tematu ielikt - "Ko es iegūšu, kad būšu slaida? " va ...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās