Mūsu nelaime ir, ka mēs nezinām, kur mūsu nevarēšana beidzas un negribēšana sākas. /R. Blaumanis/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

www.bodyrock.tv


Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 15:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 15:05:52 - Rakstīja :
Šodien rakājoties internetā atradu šadu saiti www.bodyrock.tv Ārkārtīgi daudz mājās veicamu, viegli izpildāmu, bet tajā pat laikā ļoti efektīvu vingrojumu. Un paskatoties uz to blondo meiteni, kas demonstrē vingrojumus - labāku reklāmu vingrojumu efektivitātei nemaz nevar vēlēties Nezinu gan, cik gadus viņa ir regulāri trenējusies, lai iegūtu tāāāāādu ķermeni Kaut gan šur tur skaidrs, ka ne jau ar vingrošanu formas iegūtas   Viss, es arī šodien sāku vingrot! Papildus tur ir arī daudz dažādu veselīgu recepšu un ieteikumu par uzturu Atradu ļoti interesantu kūkas recepti, izmēģināšu un vēlāk padalīšos iespaidos!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 20.11.2010 23:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/11/2010 23:51:35 - Aneteka Rakstīja :
Šodien rakājoties internetā atradu šadu saiti www.bodyrock.tv Ārkārtīgi daudz mājās veicamu, viegli izpildāmu, bet tajā pat laikā ļoti efektīvu vingrojumu. Un paskatoties uz to blondo meiteni, kas dem ...

Es kaa reizi mekleju liesu saldo edienu receptes;) Aneteka, ja vel ienac sajaa portaala-kaa klajas? Padalies iespaidos,t.sk. ari par Tevis minetaas  kukas recepti!!!


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 21.11.2010 17:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/11/2010 17:11:22 - Aneteka Rakstīja :
Un paskatoties uz to blondo meiteni, kas demonstrē vingrojumus - labāku reklāmu vingrojumu efektivitātei nemaz nevar vēlēties.
Anetka, ņemot vērā, ka pati kādreiz esmu bijusi, gan modele, gan trennere - varu teikt, ka tas nevienmēr atkarīgs no konkrētiem vingrinājumiem, noteikti meitene dara vēl paralēli citas lietas. Mana ikdiena agrāk bija, maz ēst vai neēs vispār. No rītiem un vakaros skriet. Pa vidu skriešanai vingrot. Darba dienās trenniņi minimums 2 h(tas ir 2 trenini pec kartas, no kuriem biezi vismaz vienu vadīju pati), brīvdienās treniņi 4 h, piektdienas un sestdienas naktīs koncerti (intensīva dejošana).
Domāju, ka nav vienas burvju receptes, ir komplekts kopumā. Mans komplekts šobrīd ir FD, PASTAIGAS, Sporta klubs un masāžas. Katram tas komplekts savs, ar konkrēta rezultāta iegūšanu.
Vabrūt parāk nopietni ņēmu tavu izteikumu

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 21.11.2010 21:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/11/2010 21:36:26 - Rakstīja :
Melllene, stasti,kadus treninus vadiji? Bet nu sitada Tevis aprakstitaa slodze un vel minimala esana/neesana ir vajpratiga.Cik tad ilgi taa var turet? Agraa jaunibaa varbut, bet tagad es,laikam, ilgi taa vairs neizturetu;) Paatiesibaa vienmer klusibaa esmu apbrinojusi treneru skaisti trenetos kermenus!!! Un vel tas,ka treneriem vienmer jabut labaa formaa! No vienas puses  ir verts klut par treneri, jo gribot-negribot IR jauztur sevi labaa formaa,lai piesaistitu un spetu parliecinat cilvekus par to, ko var sasniegt,nodarbojoties ar attiecigo sporta veidu.  

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 21.11.2010 22:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/11/2010 22:24:34 - Rakstīja :
Daudzus gadus, bet nekas veselībai  labs tas nebija, gan kuņģa čulas bija, gan pēc trenniņa un seksa ģībusi esmu(tā man pie draudzeņu top anekdotēm:)) Man laikam jau no kādas 7/8 klases bija  bail, ka trennere neliek sēdēt uz diētas, lai varetu sacensibas piedalities un ta mazēšana bija kolektiva un bez jebkādas nojausmas, kas ir veselīgi.
Nesen draudzene taisīja rakstu par to, kā atšķiras sieviešu dzīve 20 un 30 gados, daudzas esot teikušas to pašu ko es, ka 30 gados zini, ko organismam vajag, bet 20 gados vispār nav priekštata par to, kas ir veselīgi.
Trenniņus vadīju dažādus pamatā aerobiku, pēdējos gados man patika nosaukums: dejo ar prieku! Kur bija gan fiziskajam, gan priekam. Sākumā izpalīdzēju savai skolotājai, jo viņai bija liela slodze, vēlāk man piedāvāja vadīt skolā deju nodarbības un tad jau bija arī citi piedāvājumi. Baigi rāvusies būt par trenneri neesmu un izglītības arī attiecīgās nav, jo sākumā vēl pati pamatskolā mācījos... Man ļoti patīk improvizēt, nodarbība tomēr ierobežo. Man gan meitenes bija pieradušas, ka reizēm parādu vingrinājumu un tad pati dejoju... Ir dažādas nodarbības bijušas, bija grupa ar kuru gājām pēc trenniņa vienu reizi nedēļā uz klubu mācīties atbrīvoties dejā, brīvi justies deju zālē. No tās grupas man pat divas labas draudzenes joprojām ir.
Bet tas bija sen un nav vairs taisnība Esmu vadījusi trenniņus arī ar liekajiem kg, bet tad ir forma un tie liekie tā neredzās. Kā arī tad bija mērķis dejot ar prieku un nāca sievietes, kas to darīja ne tikai figūras, bet arī prieka pēc.


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 21.11.2010 22:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/11/2010 22:25:38 - Rakstīja :
Vot tā ir kad par tādu vecu sirdslietu pajautā, tad neko dauz negribot teikt palags sanāk

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 21.11.2010 23:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/11/2010 23:01:13 - melllene Rakstīja :
30 gados zini, ko organismam vajag, bet 20 gados vispār nav priekštata par to, kas ir veselīgi.
Sitais trapits diesmitniekaa!!!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 21.11.2010 23:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/11/2010 23:21:27 - melllene Rakstīja :
Esmu vadījusi trenniņus arī ar liekajiem kg, bet tad ir forma un tie liekie tā neredzās. Kā arī tad bija mērķis dejot ar prieku un nāca sievietes, kas to darīja ne tikai figūras, bet arī prieka pēc.

Es ta pie sevis pratoju,kas tad ir liekie kg..Man skiet,ja cilveks jutas labi savaa kermeni, tad ir ok, nav jasatraucas par paris liekajiem kg. Es jau saku justies gandriz labi savaa kermeni un,skiet, driz busu pilnibaa apmierinata! Re,ko es atradu sajaa sakaraa

http://www.figurasdraugi.lv/client/forum/forum.asp?wa_id=1392&wa_site_id=6&wa_post_id=29925#post29925

Kas vispār skaitās liekais svars?

Ideālais svars no medicīniskā viedokļa = augums cm - 100 vīriešiem, tātad 177 cm garam vīrietim ideālais svars 77 kg, bet sievietēm vēl +10 kg.

10 kg sievietēm ir pielikusi daba, jo sievietei paredzēta dzimtas turpināšanas funkcija un tam ir nepieciešamas papildu rezerves. Taču katra cilvēka īstais - ideālais svars ir individuāls. Tā mērs būtu - vai cilvēks var īstenot to, ko visvairāk vēlas viņa sirds ar tieši tādu svaru. Ja cilvēks ir kalsnējs un vājš, viņam ir grūti pilnvērtīgi startēt liela uzņēmuma vadītāja lomā. Ir vajadzīgs zināms svarīgums stājā un izskatā. Taču, lai startētu akrobātikas sacensībās, pārāk daudz liekā svara būs traucējoši. Lai būtu mīļa mamma mājās un varētu vienlaikus auklēt trīs bērnus, svars ir vajadzīgs. Pareizā atbilde uz jautājumu būs - ar kādu svaru es jūtos vislabāk, darot to, ko es mīlu?

Šajā ceļā ir ārkārtīgi daudz mītu un patiesību. Tad, kad runa ir par lieko svaru, mēs daudz lasām un dzirdam, ka nedrīkst vēlu vakarā ēst, regulāri jāsporto, jālieto daudz šķidruma utt.

Tad nu cilvēks ieslēdz sevi kaut kādā Supernoslodzē, kuras galvenais uzdevums ir remdēt vainas apziņu par to, ka neatbilstu tam, ko gribu izdarīt ar to pārslodzi.

Cilvēks sevi dzen, jo neatbilst kāda noformulētam standartam, tad nu dzen vēl vairāk. Pēc brīža viņam uznāk nogurums no tā visa, tad viņš visu pamet. Paiet laiks, un atkal viņu sāk mocīt vainas apziņa. Pēc tam viņš iet atkal, jo vainas apziņa ir atstājusi iespaidu uz ķermeņa ārējo izskatu, un, jo ilgāk tas velkas, jo vairojas cilvēka negatīvā pieredze.

 

 


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 22.11.2010 00:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/11/2010 00:49:55 - Rakstīja :
Man ir Reitera grāmata, masieris uz dzimšanas dienu uzdāvināja. Neesmu izbūrusies vēl cauri, jo tas ir darbs ar sevi, kas ātri nesokas.

Savu tievēšanu 2009.gada pavasarī sāku ar to, ka ar sevi norunāju, ka tie divi iemesli kāpēc es to svaru sev uzkrāju vairs nav būtiski, un tāpēc tas svars drīskt iet prom no manis.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.11.2010 00:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/11/2010 00:55:43 - melllene Rakstīja :
Man ir Reitera grāmata, masieris uz dzimšanas dienu uzdāvināja. Neesmu izbūrusies vēl cauri, jo tas ir darbs ar sevi, kas ātri nesokas. Savu tievēšanu 2009.gada pavasarī sāku ar to, ka ar sevi noru ...

Melllene, Tev gan labs masieris,pat gramatas davina Kaa sauc to gramatu, izskataas sakarigi ko vins stasta, varbut internetaa pasutisu.

Jap,ja ar sevi aprunajas,tad daudz ko var sarunat


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 22.11.2010 01:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/11/2010 01:06:58 - denia Rakstīja :
 Kaa sauc to gramatu, izskataas sakarigi ko vins stasta, varbut internetaa pasutisu. Jap,ja ar sevi aprunajas,tad daudz ko var sarunat
http://www.andzejsreiters.com/projekti
Man patīk šī grāmata.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 22.11.2010 11:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/11/2010 11:21:17 - melllene Rakstīja :
http://www.andzejsreiters.com/projekti Man patīk šī grāmata.
Paldies,man noteikti bus interesanti izlasit so gramatu!

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 11.12.2010 19:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 19:21:05 - denia Rakstīja :
Es kaa reizi mekleju liesu saldo edienu receptes;) Aneteka, ja vel ienac sajaa portaala-kaa klajas? Padalies iespaidos,t.sk. ari par Tevis minetaas  kukas recepti!!!
Ienāku, ienāku dažreiz - palasu, kā jums iet, papriecājos kopā ar jums, bet pati vairs neievēroju FD. Tas tomēr nebija mans... Pamēģināju, sākumā aizrāvos, skaitīju punktus, svēru, mērīju... Bet cik ilgi? Man galu galā apnika Pamatprincipi šai programmai ir ļoti labi - tas pats šķīvja likums, bet tas, ka apkārt visur jāstaigā ar svariņiem... Ceuri nost to meiteņu priekšā, kas ar to sadzīvo vairāk kā pusgadu!
Joprojām ēdu pēc iespējas veselīgāk - pārsvarā vietējos produktus, ja ir iespējams - ekoloģiskos. Nekādas vegetas un kausētie sieriņi Labāk apēdu tējkaroti īsta sviesta, kā ēdamkaroti margarīna.
Vispār ēdu daudz un bieži. Un katru dienu vingroju Tas ir neticami, kā mans ķermenis ir mainījies pa šo laiku!!! Lai gan svarā neko daudz neesmu nokritusi, esmu tikusi pie pilnīgi plakana vēdera un skaisti iezīmētiem, reljefiem muskuļiem. Man ļoti patīk!
Un vienu reizi nedēļā ņemu brīvdienu - ēdu visu, ko kārojās!

Ak jā - kūkas recepte! To var redzēt fotogalerijās zem nosaukuma "Brokasters". Manīju to arī vienā no "Dienas ēdieniem" Debora to bija mazliet pārveidojusi, un man pat tā recepte patika labāk, kad nav tā ola pa virsu, bet iejaukta iekšā

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 11.12.2010 19:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 19:30:40 - melllene Rakstīja :
Mana ikdiena agrāk bija, maz ēst vai neēs vispār. No rītiem un vakaros skriet. Pa vidu skriešanai vingrot. Darba dienās trenniņi minimums 2 h(tas ir 2 trenini pec kartas, no kuriem biezi vismaz vien ...
Kā var tādu režīmu izturēt???
Ēst maz vai neēst vispār ir lielākā tievētāju kļūda! Ir jāēd daudz un bieži!
Un arī tai sportošanai jābūt normas robežās, nav nepieciešams pusi dzīves pavadīt sporta zālē! Piemēram, man sportošana nedēļā aizņem tikai 2,5-3 stundas. Un viss! Īsi, intensīvi treniņi, nevis ilgstoša mocīšanās zālē. Atzīšos, ka sākumā biju visai skeptiska par šo, jo arī es piederu pie tām, kas mēdza iet uz 2 aerobikām pēc kārtas...
Ar ko mani paņēma dzelži? Tikai svaru treniņos ir iespējams veidot vēlamās ķermeņa formas. Kā skulptoram Jo aerobika.... Ja sievietei, piemēram, ir bumbiera forma, tad pēc intensīvām aerobikas nodarbībām viņa joprojām izskatīsies kā bumbieris - tikai mazāks

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 11.12.2010 20:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 20:02:48 - Aneteka Rakstīja :
Ienāku, ienāku dažreiz - palasu, kā jums iet, papriecājos kopā ar jums, bet pati vairs neievēroju FD. Tas tomēr nebija mans... Pamēģināju, sākumā aizrāvos, skaitīju punktus, svēru, mērīju... Bet cik i ...

Bet tomer pateicotie FD, Tev izdevas atbrivoties no liekajiem kg! Un lai vai kaa, FD riktigi iemaca kas ir skivja princips un uztura piramida. Nu, vismaz man.Par tiem svariniem piekritu. Ir bijusi brizi, kad tiesam apnik visu svert un pierkastit. Reizem gribas visu mest pie malas un teikt-pietiek. Bet es tomer gribu aiziet lidz galam,tapec   turos pie programmas un joprojam turpinu visu svert,skaitit un  pierakstit. Kaa bus talak, kad busu merki sasniegusi, es nezinu. Skaidrs ir tas, ka visu dzivi nepierakstisu apesto. Tad,laikam, centisos veseligi est un, ja nu svars bus nacis klat,tad atslega ir rokaa- zinasu, ka stingrak jaseko apestajam un jasak atkal skaitit..Kas attiecas uz sportosanu, tad lai ari sevi uzskatu par salidzinosi sportisku, tacu sajegas par figuras veidosanu man nav. Nekad agrak neesmu uzskatijusi,ka ar dzelziem var veidot kermena formas. Un ari tagad skeptiski uz to raugos, jo man tiesam nav zinasanu pieredzas sajaa jomaa. Agrak sporta zalee kaut ko haotiski dariju, bet ipasu  uzlabojumu nebija. Vienigi body bike kajas uztaisija muskulainakas un ari slaidakas,tadas specigas es pat teiktu. Bet kaa un ko darit ar parejo kermeni,lai uzlabotu formas, es nemaz isti nezinu.. Laikam ar treneri lidz sim man nebija laimejies,jo sporta klubaa tik vien kaa noprasija-ko tu gribi un attiecibaa uz to ari paradija vingrojumus,kuri jadara,kaa ari cik reizes japilda. Bet no taa vingrojuma kompleksa nekadu uzlabojumu nebija!!!

Tavu "Brokasteru" nemaz vel neesmu pameginajusi. Bet redz kaa, sanak,ka to var est ari kaa kuku


Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 11.12.2010 20:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 20:17:53 - denia Rakstīja :
Bet tomer pateicotie FD, Tev izdevas atbrivoties no liekajiem kg! Un lai vai kaa, FD riktigi iemaca kas ir skivja princips un uztura piramida.
Jā, piekrītu - izdevās atbrīvoties. Bet, kolīdz pārstāju svērt un mērīt - svars atkal auga... Es absolūti negribu teikt, ka šī programma ir slikta, vai neefektīva, nē! Jo, ja to ievēro, visu sver un pieraksta, svars tiešām ievērojami krīt! Bet jautājums ir - cik ilgi? Man apnika Taču cilvēkam, kam vispār nav sajēgas par pareizas ēšanas principiem šī programma tiešām iemāca ļoti daudz noderīgu. Un man FD bija kā atspēriens sevis meklējumos Paldies par to!
Bezmērķīga darbošanās trenažieru zālē patiesībā ir bīstama. Jo, lai panāktu vēlamo efektu, ir jādarbojas ar diezgan lieliem svariem un vingrojumu izpildes tehnikai ir visbūtiskākā nozīme. Nepareizi izpildīts vingrojums ne tikai nebūs efektīvs, bet pat var beigties ar nopietnām traumām... Tāpēc iesācējiem vislabāk pirmo laiku vingrot personiskā trenera pavadībā, kurš uzrauga treniņu procesu un novērš kļūdas.
Jā, brokasters jau patiesībā arī ir kūka! Našķis ziemas vakariem

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 11.12.2010 20:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 20:56:30 - Rakstīja :

Ja vien butu iespeja, nemtu Tevi, Aneteka, par savu personisko treneri! Butu vismaz kas visu kartigi izstasta un apgaismo,jo dazos jautajumos esmu nejega.Tad jau sanak,ka dzelzi ir vienigie,kas spej mainit kermena formas?Ak jaa, bija manaa dzivee bridis, kad aizravos ar kalanetiku. Atceros, ka jau pec paris nodarbibam kermenis kluva stingrs un ari  veidojaas formas un reljefs! Trenere bija sieviete gados, bet kaa vina mus mocija 


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 11.12.2010 23:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 23:31:36 - Rakstīja :
Vasarā 2 mēnešu cīnījos pati ar trenniņiem un ēšanu pēc SV. forma uzlabojās, bet svars nemainījās. Pirmos 10 dabūju nost pagājušajā gadā ar trenniņiem un pati ēdot pēc SV (skaitot gan). Sogad tas vairs nestrādāja. Tā, ka manī ir tīcība SV, ar mazu neticību, bet cerību, nopirku mēneša abonomentu (neticība, jo man ejot SV šķita, ka viens no svarīgākajiem punktiem ir grupu nodarbības). Man par pārsteigumu onlain arī ir grupu nodarbības un svars krītas SUPER!
Ar to gribēju pateikt, ka zinu - manam ķermenim tikai ar trenniņiem nebūtu līdzēts. Ja ir lieki pāris kg, nu kaut vai 10, tad jau nekas, var arī trennēties un būt smuks, bet ja ir 35 lieki kg, tad ir jāstrādā ar sevi un jāsver. Vismaz pagaidām, man tas šķiet IDEALI.
Par visu dzīvi nedomāju, jo es attiecībā uz ēšanu dzīvoju ŠODIEN. Bet ja padomā, tad man patīk doma, ka ar laiku iestrādājas, brokastis 5V, uzkoda 1V, pusdienas 5-6V, uzkoda 1V, vakariņas atlikušās V. Un tad arī nav jāraksta. Esot mājās nav problēmu nosvērt.
Svēršana dod man miera sajūtu, ka ēdu pareizi un tā ir ļoti laba sajūta pēc tam kad nez cik ilgi esmu ēdusi itkā pareizi, bet svars tik nācis un nācis klāt.
nu ko es fanoju par FD, tāpat, kā esmu fanojusi par SV, arī tajos posmos, kad esmu padevusies ēšanas kārdinājumiem ir bijusi pārliecība, ka SV ir pareizākais un veselīgākais ēšanas dzīvesveids.

Nezinu kurā brīdī, bet sāku sevi mīlēt un kopš tā brīzā neciešu trenniņus, kur sevi jāmoka. Agrāk par tādiem trenniņiem fanoju, tagad treneritei pasaku, ja grib mani vel redzet, tad ar mēru Man tagad patīk sportot mierīgi, ar piepūli, bet ne pārpūlējot sevi. Tā, lai pēc tam ir maza sajūta, ka esmu sevi pārvarējusi, bet ne pārpūlējusi.
Aerobiku pagaidām pat kā domu neapsveru, jo man patīk tā, kā bija pirms 10 gadiem, kad aerobikā dejoja, nevis pa stepa soliņiem klabināt. Patīk joga, jo tur var izjust ķermeni. Bet tā studija, kas man patīk, atrodas patālu  no mājām, ar aizņemtām parkinga vietām, un tas jau nokauj visu gribēšanu.

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 12.12.2010 10:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/12/2010 10:21:27 - Rakstīja :
Melllene, man prieks par Tevi! Tiešām! Godīgi! Tu esi malacis! Un kā jau teicu - es negribu oponēt vai graut Tavu ticību SV un FD, nekādā gadījumā!
Un tam es arī piekrītu par 200%, ka ar vienu sportu neko panākt nevar. Arī nodarbojoties ar "muskuļu audzēšanu" , 80% no panākumiem veido pareizs uzturs, un tikai nieka atlikušos 20% sporta nodarbības, atpūta pēc treniņiem un pareizs miega režīms. Tāpēc arī tagad manas ēdienkartes pamatu veido liesās olbaltumvielas, dārzeņi un saliktie ogļhidrāti - mazās porcijās un bieži.
Bet ja sportā grib kaut ko sasniegt, tad tāds "llēni un mierīgi" tomēr neder. Katrā treniņā ir jāmēģina saniegt tā saucamais desmitais punkts - savu iespēju robeža. Ir brīži, kad es tos treniņus neieredzu, nespēju vairāk, ir tik ļoti grūti. Bet bez tā nevar... Protams, jebkura aktivitāte ir labāka nekā sēdēšana uz dīvana un TV vērošana, taču patiesi sasniegumi tomēr rodās caur sviedriem un asarām
Lai mums visām izdodās!!!

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 12.12.2010 10:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/12/2010 10:28:52 - denia Rakstīja :
Ja vien butu iespeja, nemtu Tevi, Aneteka, par savu personisko treneri! 
Tas man patiesībā ir tāds kā nākamā gada mērķis - iegūt sertifikātu un sākt strādāt par personisko treneri.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 12.12.2010 12:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/12/2010 12:49:50 - Rakstīja :
Nodarbibaa " Kaa un vai sportot tievesanas laikaa" Debora teica luk ko:  

Tomēr zināms kustību veids palīdz samazināt svaru, bet jautājums ir kāds? Zinātnieki ir pierādījuši, ka vajag izmantot tās saucamās Peak 8 slodzes, kad tiek nodarbinātas super ātri reaģēt spējīgās muskuļa škiedras - kā to izdarīt -

1) 30 sekundes palielināt slodzi līdz max pulsam ( 220 mīnuss vecums) vislabāk to nosaka pulsametrs
2) 90 sekundes atpūta
3) un tā 8 reizes no vietas
4) tādus 5 - 8 piegājienus vienā reizē
5) vienu reizi nedēļā
6) pārējā laikā vienkārši rosīties - riņķot, kas starpcitu fantastiski uzlabo vēderizeju un dzimumfinkcijas, jo perfekti uzlabo asinsriti un limfas atteci mazajā iegurnī un nostiprina galveno enerģētisko kanālu - mugurkaulu, ja tas ir sadudzis-  cieš viss organisms!


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 12.12.2010 12:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/12/2010 12:51:25 - Aneteka Rakstīja :
Tas man patiesībā ir tāds kā nākamā gada mērķis - iegūt sertifikātu un sākt strādāt par personisko treneri.
Aneteka, tad padod zinu,varbut varam kaut ko sarunat!?


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās