Neaizmirsti darīt neiespējamo, lai sasniegtu iespējamo. /A. Rubinšteins/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Panākumu atslēga!


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 25.02.2010 12:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2010 12:04:49 - Rakstīja :
Sveikas vēlreiz! man pirms atvaļinājuma ja tāda kā nostaļģija pēc Jums visām, tāpēc vēl un vēlreiz gribās visas iedrošināt ticēt, cerēt un darīt!
Pirms sāku tievēt tāpat bija sajūta, ka pilnīgi noteikti zinu, kapēc to vajag, ko man tos utt. Tikai visu laiku radās visādi, bet.............tad tas, tad tas un vēl kaut kas. Vislielākie argumenti bija daudzās jubilejas.
Un ēdieni no kuriem jāatsakās, un tas, ka tas uz mūžu un vēl un vēl. Līdz vienā dienā pavisam īss nenozīmīgs teikums (to jau esmu minējusi, ka saadīju meitai vasarā visādus topiņus, un draudzene teica, iedomājies Unīt, ko tik Tu pati sev varētu saadīt), bija kā belziens pa galvu. Arī pirms tam biju lasījusi SV materiālus, tomēr atradu visādus, bet.............nu piemēram , kotlete 6 punkti, ārprāts. Bet tad sāku mēģināt vienkārši skaitīt kalorijas, un jutu, viss notiek, svars krīt. Tikai sarežģīti ar tām kalorijām......... Mums darbā vairākas meitenes tobrīd gāja Sv, palūdzu materiālus vēlreiz pārlasīt. Viss ko biju ēdusi, biju pierakstījusi, un tad nu rēķināju klāt punktus, izrādījās, ka tieši tas pats, tikai daudz, daudz vienkāršāk. Uz to brīdi Aizputē SV grupa vairs nebija, tāpēc pasūtīju neklātienes kursu. 2007. gada 13. augustā uzsāku tievēt. mērķis bija 1kg nedēļa, jau nedēļas sākumā zināju cik svēršu nākamnedēļ. Un tā arī bija, jo pieturējos pie programmas un ļoti, ļoti ticēju tam, ko daru, tai brīdī pilnīgi bez nekādām citām zināšanām par fizioloģiju un citu, tikai un vienīgi balstoties uz materiāliem, kādus 3 mēnešus vienīgā mana lasāmviela bija tikai un vienīgi SV bukleti, lasīju un pārlasīju, un arvien atradu, ko jaunu.
Protams, ka pēkšņi kādu nedēļu svara zudums bija mazāks, sākumā šoks, kas notiek, toties tad izdomāju līkni, tā kā biju visu savu svaru pierakstījusi no pat pirmās dienas, tad uzzīmēju to, gar kreiso malu kilogramus dilstošā secībā, un gar apakšu datumus, secināju, ka ja vienu nedēļu svara kritums mazāks, tad otru, tas bija dubultā! Un nenogurstoši visiem stāstīju man būs 66 kilogrami, protams, ka apsmaidīja, jo pašā sākumā bija 94 kg un neviens tā īsti tam neticēja.
Toties, kad kilogrami sāka kust sākās otrs etaps, veikala viena pārdevēja kā mani ieraudzīja tā ar savu skaļo balsi pa visu veikalu - kas ir meitene, kobadojies, kad sāksi ēst! uz ielas cilvēki nāca klāt, domāja, ka esmu slima, jo tik krasas bija pārmaiņas manā svarā. Vecāki šokā - sabojāšot veselību - tik strauji nedrīkstot tievēt. utt Citi priecājās, cik forši izskatos, citi pilnām mutēm stāstīja, cik briesmīgi izskatos. Protams, ka sāpēja..............Kāpēc tagad visiem Aizputē citas sarunu tēmas nav. Toties uz savu vārda dienu 21. martu biju nospraudusi mērķi - 63.kg. Sasniedzu, un jau maijā svēru 59 kg. Uz to brīdi jau biju izmācījusies par vadītāju un jau vadīju grupu Aizputē, Pirmo dienu uz grupu atnāca turpat 30 cilvēki - prieks un šoks. Un vairākas meitenes vēl joprojām ir slaidas un savu svaru tur.
Tai pat pavasarī uzsāku autokursus (tas nu bija tas par ko biju cieši pārliecināta, ka nekad, nekad) . 2008. gada 13. augustā noliku tiesības. Tolaik jau vadīju on- lain nodarbības, un tieši no eksāmena pieskrēju pie datora un vadīju nodarbību - tā laikam man bija emocionāli visgrūtākā nodarbība , jo visu nodarbības laiku nevarēju atbrīvoties no pirms tam pārdzīvotā.
līdz ar slaidu augumu arvien vairāk sāka gribēties kustības, un jau 2009. gada sākumā izmācījos par aerobikas instruktori un pilates instruktori.
Pirms cīņas uzsākšanas ar lieko svaru, ļoti gribēju trešo bērniņu, bet nekā. Ilgi un dikti gaidījām, un nu arī pēc visa izdarītā pieteicās mūsu mazais brīnumiņš..............
Kā to panākt - ticēt, ticēt un vēlreiz ticēt................un uzņemties atbildību par visu, ko dari............izmantot iespējas, kas tiek dotas! man vēljoprojām tas šķiet vislielākais no brīnumiem, kas notiek tikai pasakās no 94 kg uz 59 kg, vai tas ir iespējams, ir iespējams, tiešām ir............tik vien kā jātic un jādara!
Sūtu Jums visām labas domiņas, lai arī Jums visām izdodās - no sirds! Ticiet un dariet!
Un kā Inese minēja, visa pasaule sadosies rokās, lai Jums palīdzētu!



ILLI (on-line)
Publicēts: 25.02.2010 13:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2010 13:21:53 - Rakstīja :

paldies, UNA, par šo stāstu.......

vismaz pāris nedēļas pārlasīšu katru rītu......

mums viss izdosies!!!!!!


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 25.02.2010 13:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2010 13:31:32 - ILLI Rakstīja :
paldies, UNA, par šo stāstu....... vismaz pāris nedēļas pārlasīšu katru rītu...... mums viss izdosies!!!!!!


Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 25.02.2010 13:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2010 13:32:12 - Rakstīja :
meitenes, kas jau saniegušas mērķi , ierakstiet savējos stātus!

dfaiga
					Poste: 32
dfaiga (on-line)
Publicēts: 25.02.2010 14:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2010 14:33:00 - Rakstīja :
Liels paldies, Una............
Lai Jūs sargā visi labie Enģelīši !

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 25.02.2010 14:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2010 14:45:51 - dfaiga Rakstīja :
Liels paldies, Una............Lai Jūs sargā visi labie Enģelīši !
Paldies arī Tev!

NS
					Poste: 127
NS (on-line)
Publicēts: 25.02.2010 15:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2010 15:59:59 - Rakstīja :
Paldies par lielisku stāstu,to izlasot acīs pilnas ar asarām,Tu esi baigais malacis,labi atpūties un ļoti saaudzē sevi.Mēs gaidīsim Tevi no atvaļinājuma!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 25.02.2010 18:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2010 18:07:23 - NS Rakstīja :
Paldies par lielisku stāstu,to izlasot acīs pilnas ar asarām,Tu esi baigais malacis,labi atpūties un ļoti saaudzē sevi.Mēs gaidīsim Tevi no atvaļinājuma!
paldies!

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 27.02.2010 20:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/02/2010 20:47:08 - Rakstīja :
Paldies par stāstu, es tieši arī nodomāju, ka bieži pārlasīšu! Gaidi tik savu trešo brīnumiņu. Viss būs labi!

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 28.02.2010 11:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/02/2010 11:22:13 - legi Rakstīja :
Paldies par stāstu, es tieši arī nodomāju, ka bieži pārlasīšu! Gaidi tik savu trešo brīnumiņu. Viss būs labi!
paldies!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 17.01.2012 19:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/01/2012 19:43:21 - Rakstīja :
Una, Paldies par stāstu. Tas noteikti iedroši tos, kam šķiet nereāla paliela svara zaudēšana. Man radās jautājums: topiņu sev noadīji?

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 17.01.2012 23:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/01/2012 23:36:30 - melllene Rakstīja :
Una, Paldies par stāstu. Tas noteikti iedroši tos, kam šķiet nereāla paliela svara zaudēšana. Man radās jautājums: topiņu sev noadīji?

Man liekas, ka Una sev ne tikai topiņu noadīja, bet ikdienā daiļo sevi ar saviem skaistajiem rokdarbiem - piespraudēm, cepurēm, cimdiem, šallēm, topiem, jaciņām utt.

Paldies Una, tiešām, par stāstu! Atceros, kā stāstīji mums tusiņā pie sevis par to pārdevēju un cilvēkiem, kas Tev ķērās ap kaklu un domāja, ka Tu slima.... Paldies! Tu esi mans pirmais un numur viens iedvesmas avots slaidumam un veselīgai pašapziņai, kura, manuprāt, Tev piemīt!!! 



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās